Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kucni LAN preko elektricne uticnice

[es] :: Ostali hardver :: Kucni LAN preko elektricne uticnice

[ Pregleda: 5598 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boris_kp
Koper,Slo

Član broj: 42799
Poruke: 20
193.99.213.*



Profil

icon Kucni LAN preko elektricne uticnice04.10.2005. u 06:31 - pre 225 meseci
Pozdrav svima, zanima me ako netko korosti i kakva su njegova iskustva sa mrezem preko elektricne uticnice, vidio sam nekoliko reklama, takvo rijesenje bi mi bilo ok nista žica po kuci jer mislim da wireles nebi dosao u igru zbog debelih zidova i internet konekcije koja mi je u prizemlju.
 
Odgovor na temu

duck@
Dusan Nikolic

Član broj: 15393
Poruke: 367
*.pat-pool.ni.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Kucni LAN preko elektricne uticnice04.10.2005. u 10:44 - pre 225 meseci
Ja ne znam bas da ti kazem iz iskustva - ali pre par godina kada sam uvodio mrezu, interesovao sam se bio i za to. MSI je bio tada 'in' za te stvari, ali vec posle 20 min. trazenja po netu sam odustao od toga jer sam ukapirao da to nije ni priblizno 'fukcionalno'. Relativno je skupo (bar je bilo) u odnosu na switcheve i kablove, a ima mali milion stvari koje uticu na kvalitet.

Mozda se nesto - ili sve u medjuvremenu promenilo! Pozdrav
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.nspoint.net.



+110 Profil

icon Re: Kucni LAN preko elektricne uticnice05.10.2005. u 12:50 - pre 225 meseci
Znam firmu koja je povezala svoje racunare preko ovog sistema. Pa, stvar radi, ne mogu da ti kazem cene jer ih ne znam (valjda se zove sistem HomePlug). Znam samo da su primetili da kada spremacica dodje da sa usisivacem i pocne da radi sa istim nema vise ping-a !. Inace su zadovoljni.


...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

duck@
Dusan Nikolic

Član broj: 15393
Poruke: 367
*.pat-pool.ni.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Kucni LAN preko elektricne uticnice05.10.2005. u 17:06 - pre 225 meseci
Kupi najnoviji broj Sveta Kompjutera ako si u SCG ako nisi pogledaj na site-u
bas se o tome govori
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Kucni LAN preko elektricne uticnice

[ Pregleda: 5598 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.