Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zeleo bih da procitam iskustva ljudi iz UK-konkretan slucaj

[es] :: Vodič za emigraciju :: Zeleo bih da procitam iskustva ljudi iz UK-konkretan slucaj

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 12892 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SHADE79
Irena Stanisavljevic

Član broj: 141711
Poruke: 20
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Zeleo bih da procitam iskustva ljudi iz UK-konkretan slucaj26.07.2007. u 11:22 - pre 204 meseci
E jel moze neko da mi pomogne oko HSMP programa..
jedna od stavki su izvodi o plati,pa me interesuje dal je dovoljno iz uprave poreskih prihoda samo potvrda o uplacenom dohodku ili moraju sve uplatnice/sta oni sve proveravaju/..mislim najbolje bi bilo ad mi se javi osoba koja je sredjivala sve okjo HSMP,jel zante neku nasu advokatsku kanc.da se posavetujem malo oko svih papira,koliko traje postupak,dal je ponuda za posao olaksica za dobijanje,koje su mi sanse..please..sve info bi mi pomogle..
Pozdrav
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.henleymediagroup.com.



+5 Profil

icon Re: Zeleo bih da procitam iskustva ljudi iz UK-konkretan slucaj26.07.2007. u 15:38 - pre 204 meseci
Sve ti lepo pise na sajtu Home Office-a (http://www.workingintheuk.gov.uk/).

Advokata mozes unajmiti ovde za £1000+, ali mislim da nema potrebe (ako bas 'oces advokata, unajmi nekog ovde, ne u Srbiji).

Nemas tacno propisanih dokumenata za dokazivanje plate (jer svaka zemlja ima posebnu papirologiju), vec vazi princip ubedljivosti: sto vise uverljivijih/proverljivih papira, to bolje (ovo vazi za platu, reference i td). Ponuda za posao svakako pomaze pri aplikaciji.

Inace, aplikacije za HSMP proveravaju vise nego za WP, tako da gledaj da im predas SVE sto traze (nekoliko ljudi je proplivalo, iako su naocigled zadovoljavali sve kriterijume).
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Zeleo bih da procitam iskustva ljudi iz UK-konkretan slucaj

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 12892 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.