Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

važna pitanja prilikom preuzimanja administracije

[es] :: Windows mreže :: važna pitanja prilikom preuzimanja administracije

[ Pregleda: 2074 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

quepasa_bre

Član broj: 133634
Poruke: 2
*.ptt.yu.



Profil

icon važna pitanja prilikom preuzimanja administracije10.02.2007. u 21:06 - pre 209 meseci
Da li neko zna koja su najvažnija pitanja koja treba postaviti prilikom preuzimanja administracije nad već postojećom mrežom.
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.beogrid.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: važna pitanja prilikom preuzimanja administracije10.02.2007. u 21:53 - pre 209 meseci
Relativno pitanje... različite stvari mogu biti bitne različitim ljudima, u različitim okolnostima. Ali da ne komplikujem previše, neke opšte stvari bi bile recimo: passwordi, organizacija mreže, dokumentacija, licence, poznati problemi.

Ako bi dao malo više detalja, možda bi dobio i malo konkretniji i/ili opširniji odgovor.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

quepasa_bre

Član broj: 133634
Poruke: 2
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: važna pitanja prilikom preuzimanja administracije11.02.2007. u 17:46 - pre 209 meseci
Jasno je meni sve što se tiče tih opštih stvari,ali mene interesuje kako napraviti upitnik prilikom preuzimanja administracije,a da se pri tome obuhvate sve važnije stvari a ne postave nepotrebna pitanja.Mislim da bi to trebalo da budu neka opšta pitanja bez obzira na izgled mreže.Možda postoji neki već napravljeni dokument tog tipa?U principu,pored toga što bi pitanja trebalo da budu precizna,bitno mi je i da upitnik bude formalnog izgleda(sređen).
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.beogrid.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: važna pitanja prilikom preuzimanja administracije11.02.2007. u 18:28 - pre 209 meseci
Možda će neko moći da ti da neki link sa primerom, ali nemoj očekivati da neko radi tvoj posao. Pomozi nam da ti pomognemo - napravi neki draft, onako kako ga ti zamišljaš, pa postavi ovde. Verujem da će ljudi biti radi da prokomentarišu i posavetuju.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: važna pitanja prilikom preuzimanja administracije

[ Pregleda: 2074 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.