Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebni Solid Works inzenjeri

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Potrebni Solid Works inzenjeri
(Zaključana tema (lock), by cs_coyote)

[ Pregleda: 5760 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Programmer
Ivan Markovic
Belgrade

Član broj: 72603
Poruke: 79
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: Serbia


Profil

icon Potrebni Solid Works inzenjeri06.02.2007. u 14:46 - pre 209 meseci

Potrebno je vise Solid Works modelera; posao se sastoji u konverziji 2D slika u modele i sklapanje modela u assembije.
Takodje pisanje propratne dokumentacije.

Moguce je raditi u bilo kojoj (novijoj) verziji.

Posao moze da se planira na duzi vremenski period.

Molimo zainteresovane da se jave na [email protected]

 
0

doctor_fricz
novi_beograd

Član broj: 113131
Poruke: 13
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Potrebni Solid Works inzenjeri13.02.2007. u 21:16 - pre 209 meseci
Od kada je ovaj forum postao i mesto oglasavanja.
Zar ova tema spada pod CAD/CAM?
Molim moderatora da obrise ovu temu!!!!!!!!!

[Ovu poruku je menjao doctor_fricz dana 14.02.2007. u 02:02 GMT+1]
 
0

floyd.s
Beograd

Član broj: 13445
Poruke: 24
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Potrebni Solid Works inzenjeri13.02.2007. u 23:35 - pre 209 meseci

Onda ne pratis ovaj forum dovoljno pazljivo, jer s vremena na vreme se pojavi neki oglas za posao.

Medjutim, ne razumem zasto ti smeta da covek na ovom mestu trazi ljude?

Njemu trebaju ljudi koji znaju da odrade posao i logicno je da se obratio grupi koja prati forum specijalizovan za tu vrstu posla.

Sa druge strane, u Srbiji nema puno prilike za posao i zar nije steta da nekome ko je ekspert u SW promakne, samo zato sto nije kupio Politiku ili neke druge novine tog dana.

Sto se tice pravilnika, on zabranjuje samo besplatno reklamiranje ili očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje.

http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici/

Mislim da ovo ne spada u tu kategoriju.

Just for the record: ja ne radim u SW.

 
0

doctor_fricz
novi_beograd

Član broj: 113131
Poruke: 13
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Potrebni Solid Works inzenjeri14.02.2007. u 01:39 - pre 209 meseci
Citat:
floyd.s: Onda ne pratis ovaj forum dovoljno pazljivo, jer s vremena na vreme se pojavi neki oglas za posao.

Medjutim, ne razumem zasto ti smeta da covek na ovom mestu trazi ljude?

Njemu trebaju ljudi koji znaju da odrade posao i logicno je da se obratio grupi koja prati forum specijalizovan za tu vrstu posla.

Sa druge strane, u Srbiji nema puno prilike za posao i zar nije steta da nekome ko je ekspert u SW promakne, samo zato sto nije kupio Politiku ili neke druge novine tog dana.

Sto se tice pravilnika, on zabranjuje samo besplatno reklamiranje ili očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje.

http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici/

Mislim da ovo ne spada u tu kategoriju.

Just for the record: ja ne radim u SW.



Najlogicnije je da se raspise konkurs., da se objavi javni oglas i slicno. To se tako radi u svetu.
Ovo je oglas i to besplatan, tu nema dileme!,samim tim je prekrseno osnovno pravilo.Pa zamisli kada bi se mi svi oglasavali pod izgovorom da ovde ima strucnjaka i da smo se obratili na pravo mesto,smesno je!!! I sam si rekao da ovo pravilnik zabranjuje.
A onome kome zaista treba posao sigurno se nece naci ovde na forumu,vec ce listati oglase i okretati brojeve telefona,nebili nesto nasao!!!
I kao sto je poznato u zemlji Srbiji ni jedan se posao ne dobija tek tako,vec tu rade debele veze.

Jos jednom pozivam moderatora da obrise ovu temu iz razloga sto je prekrsila pravilnik i nema smisla da se vodi rasprava oko neceg sto je ocigledno !!!
 
0

IvanRD
Ivan Radojkovic
Microsystem Controls
Melburn, Australija

Član broj: 29855
Poruke: 226
*.tpgi.com.au.



Profil

icon Re: Potrebni Solid Works inzenjeri14.02.2007. u 03:20 - pre 209 meseci
Smeta ti sto se u Srbiji nalazi posao preko (debele) veze, a zalazes se da se onemoguci da se oglasavaju poslovi na forumu gde neko ko nema vezu mozda i ima mogucnosti da dobije posao?

Koliko ja shvatam pravilnik, zabrana za oglasavanje je da se ne bi firma reklamirala - sebe, svoje servise, proizvode, a to sto neko trazi coveka da radi kod njih - nema nikakvog smisla da bude zabranjeno.

Ne razumem tvoju logiku fricz. Ako ovaj sajt zeli da zaradjuje pomocu naplate oglasa za poslove oni ce sami da se jave, ne moras ti da glumis uterivaca dugova. Ciji interes ti predstavljas? Ocigledno ne predstavljas interes korisnika foruma, a ne verujem ni da imas nesto od profita elitesecurity (ako es uopste posluje komercijalno).

Apsolutno se slazem sa Floydom - Mislim da ovo ne spada u kategoriju besplatnog oglasavanja na koji se odnosi pravilnik.

Pitanje je zasto tebi smeta da neko trazi ljude ovim putem?

 
0

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Potrebni Solid Works inzenjeri
(Zaključana tema (lock), by cs_coyote)

[ Pregleda: 5760 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.