Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji TV prijemnik odabrati

[es] :: Elektronika :: Koji TV prijemnik odabrati

[ Pregleda: 5347 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ELTI
Ivica Topic
vlasnik servisa
"ELTI",-serviser
Rijeka-Hrvatska

Član broj: 21632
Poruke: 1711
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: skype:ivica.elti1


+5 Profil

icon Koji TV prijemnik odabrati04.02.2007. u 10:07 - pre 209 meseci
Kako je moj SONY posteno odradio svoj posao u zadnih 15 god. i ne zasluzuje da iz njega cijedim zadnju kap dogrijavanjem ekrana ili slicnim napravama za mucenje, razmisljam o kupovini novog TV-a. Kad bih mogao kupiti ponovo isti takav ja bih ga bez razmisljanja kupio ali kako se vise ne proizvode tako kvalitetni TV-i u ozbiljnom sam problemu oko izbora novog. Vec desetak godina ne servisiram TV, pa sam malo ispao iz tog fazona. Sad sam u ozbiljnoj trilemi. Plasma, LCD, klasicna katodna..
Kupiti klasican TV danas je mozda malo staromodno, ali kupiti LCD ili Plasmu pa gledati deformiranu sliku nije bas lijepo.Kad bih mogao kupiti dobar LCD u formatu 4:3 kupio bih ga bez razmisljanja, ali nazalost ni plasma i lcd se ne mogu naci u tom formatu vec samo 16:9. Ako bih se odlucio na klasican TV ponovo ne znam sta kupiti jer sve sto je nekad bila garancija kvalitete danas je to vec upitno. Vjerujem da kolege koji "jos uvijek" servisiraju TV mogu pomoci u izboru. Znaci htio bih kupiti nesto kvalitetno sto necu morati nosati po servisima i cekati dijelove po 15 dana ili vise, a i nesto sto ima dobru servisnu podrsku.
Cijena nije bitna, za format 4:3 ekran bi morao biti preko 70 cm, a za 16:9 preko 80cm. Htio sam cuti raznisljanja drugih kolega koji su u trendu pa se mozda lakse odlucim za nesto. Pozdrav i hvala na savjetima.

Ako nemate sta raditi nemojte to raditi ovdje. Potrazite drugi forum.
 
Odgovor na temu

yu1ny
Beograd KN04ET

Moderator
Član broj: 85832
Poruke: 1793
*.ptt.yu.



+13 Profil

icon Re: Koji TV prijemnik odabrati04.02.2007. u 11:33 - pre 209 meseci
Ti bi hteo lepoticu devojku, koja, osim što super izgleda, dobro kuva, zna da popravi po kući i dobar je sagovornik

Nemere sve na gomili, ali pošto katodne cevi odlaze (već su otišle) u istoriju, ovo su poslednji trzaji, trebao bi da razmišljaš o plazmi - sjajnija slika, definisane boje, ali kraći vek trajanja ili LCD TV, koji uzima sve veći deo tržišta, ali sa hladnijim bojama i manjom oštrinom.

A na 16:9, navikneš se , ja imam takav Sony već dve godine, prvi mesec dana su mi svi bili zdepasti, glavati i debelonožasti, ali se navikneš. Sad mi slika na 4:3 TV-u izgleda čudno.

I nisam ti nešto pomogao tehnički, mislim "serviserski", samo male opservacije na temu
 
Odgovor na temu

ECU
nedim imamovic
vlastiti servis elektronike
BiH, Lukavac

Član broj: 86581
Poruke: 674
*.PPPoE-7140.sa.bih.net.ba.

Sajt: www.topservice.ba


Profil

icon Re: Koji TV prijemnik odabrati31.03.2007. u 21:10 - pre 207 meseci
sto mene nisi pito :)
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.ptt.yu.



+109 Profil

icon Re: Koji TV prijemnik odabrati31.03.2007. u 22:11 - pre 207 meseci
Koji tv odabrati danas ???
To bih i ja voleo znati !!!
 
Odgovor na temu

ELTI
Ivica Topic
vlasnik servisa
"ELTI",-serviser
Rijeka-Hrvatska

Član broj: 21632
Poruke: 1711
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: skype:ivica.elti1


+5 Profil

icon Re: Koji TV prijemnik odabrati01.04.2007. u 10:24 - pre 207 meseci
Pa ja sam se nakon svega odlucio na Samsung LCD 32'' LE32M71 imam ga vec skoro mjesec dana i veoma sam zadovoljan. Pozdrav.
Ako nemate sta raditi nemojte to raditi ovdje. Potrazite drugi forum.
 
Odgovor na temu

robert63

Član broj: 55855
Poruke: 3732
*.bisinter.net.



+101 Profil

icon Re: Koji TV prijemnik odabrati10.04.2007. u 16:14 - pre 207 meseci
Sto se tice odnosa cebne i dobijenog kvaliteta najbolji je Samsung !
Imam ga vec poduze i nikako da pregori nesto u njemu pa da uzmem lemilicu,
Stvarno su dobri !
 
Odgovor na temu

baresi
Maribor

Član broj: 66006
Poruke: 1674
..2.192.57.80.dc.telemach.net.



+243 Profil

icon Re: Koji TV prijemnik odabrati11.04.2007. u 22:48 - pre 207 meseci
Pozdrav!
Nabavio sam LCD Phipips 32pfl7332, cena je tu nešto manje od 1000 eura, ali mogu vam reći da je to prava stvar.
lp
baresi
 
Odgovor na temu

shonex
Beograd

Član broj: 5871
Poruke: 229
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Koji TV prijemnik odabrati14.04.2007. u 23:46 - pre 207 meseci
Ako ti cena nije bitna, kupi plazmu, ali ne kukaj ako jednom rikne :) jer cene delova/servisa za Yuga i delova/servisa za Ferari nisu a ne treba ni da budu iste. LCD i dalje, cast izuzecima imaju sliku kao da su izvadjeni iz kace za kupus, a za cenu LCD-a mozes da kupis 3+ katodnjaka i da ti traju u zbiru barem 25 godina. Cena odrzavanja je naravno ona Yugo varijanta. A marka, pa i ja sam se pitao prosle godine kada sam svojima birao novi TV, i konsultovao kolege koji su malo ozbiljniji u tom fahu, pa je neki njihov prosecan sud uvek vodio ka Samsungu. Otprilike: zaboravi da ce raditi duze od nekoliko godina u kontinuitetu, ali kada rikne uvek je to vise manje tipski, i kosta podnosljivo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Koji TV prijemnik odabrati

[ Pregleda: 5347 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.