Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows Xp Home ili Professional plz Help

[es] :: Windows mreže :: Windows Xp Home ili Professional plz Help

[ Pregleda: 1385 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Targa82
Milos Stanojevic
Kragujevac

Član broj: 130948
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Windows Xp Home ili Professional plz Help22.01.2007. u 11:45 - pre 210 meseci
Potrebna mi je informacija, koji OS da uzmem za igraonicu koja ima 20 racunara. Posto sam cuo da sa hjome verzijom ne moze da se ostvari mreza za vise od 4 racunara....
Ako neko moze detaljnije da mi objasni problematiku ili eventualno pomogne u izboru...
Znam da je mozda ova tema i pre bila, trazio sam ali nisam nasao adekvatan odgovor.
Znaci da li je moguce da server bude professional a ostali home ili kako vec??
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.104.*



+1 Profil

icon Re: Windows Xp Home ili Professional plz Help22.01.2007. u 14:19 - pre 210 meseci
http://www.elitesecurity.org/p1206956
tyranBL
 
Odgovor na temu

Targa82
Milos Stanojevic
Kragujevac

Član broj: 130948
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Windows Xp Home ili Professional plz Help22.01.2007. u 14:41 - pre 210 meseci
MOze se reci sam glup ili slicno, ali ja i dalje ne shvatam konkretno sta raditi,, uzimati Pro ili Home edition. ? U ovom slucaju naravno?
 
Odgovor na temu

someone_bl
Bojan VUJIC
Head of IT Department
Banjaluka

Član broj: 14504
Poruke: 993
*.teleklik.net.



+12 Profil

icon Re: Windows Xp Home ili Professional plz Help22.01.2007. u 19:25 - pre 210 meseci
MS kaze

Citat:
Windows XP Home Edition is a great choice for small or home networks (typically two to five computers), but for the best experience on larger networks (typically more than five computers) for example, at a school or business, Windows XP Professional is the right choice



Ja ti savjetujem da ipak kupis Professional. Jeste skuplji je u startu, ali imas full funkcionalnu mrezu, dok kod tog home edition nikada ne znas sta moze da ti zatreba, a ti to nemas, pa ces sve to morati da "bacis" i opet uzmes Professional.

Ako si tanak sa parama, onda uzmi home edition, ali znaj da se uvijek nadje nesto sto fali (Mislio je microsoft na sve)...




Bojan
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Windows Xp Home ili Professional plz Help

[ Pregleda: 1385 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.