Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!

[es] :: Fiksna telefonija :: Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!

[ Pregleda: 3610 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.rcub.bg.ac.yu



+90 Profil

icon Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!05.06.2003. u 12:52 - pre 254 meseci
Neki po Karaburmi dobijaju obavesstenje da cce do 20.06.03. biti promenjeni brojevi kako sam u naslovu naveo. Pitam se, zassto nisu svi sa te centrale dobili istovremeno obavesstenje, jer velika je to stvar da najzad i mi staaari Beogradjani najzad dobijemo pravi telefon. Ovaj sheet do sada nije vredan komentara. I drugo, mogli bi IMBECILI iz tzv. Telekoma da na svom sajtu daju bar uopssteno obavesstenje za sve delove grada i ssire, ali za njih su to izgleda sspanska sela.
Nadam se ssto skorijoj SMRTI Telekoma kao odvratnoj titoisticckoj, komunisticckoj, monopolisticckoj, lopovskoj BANDI.
 
Odgovor na temu

lamegirl

Član broj: 3258
Poruke: 6
*.verat.net



Profil

icon Re: Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!26.06.2003. u 16:02 - pre 253 meseci
meni se skoro promenio broj, centrala ne moze biti losija... u toku razgovora se cuju razni zvukovi, tj cuje se biranje drugih korisnika sa iste centrale, a pored toga, ne moze da se ostvari veca konekcija od 36.0Kbps (nisam na pcm-u)...
Strasno....
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!26.06.2003. u 16:12 - pre 253 meseci
Kratko vremena sam uživao u blagodetima te centrale, naravno na v.34 :) Što je i jedini način da se dobije koliko-toliko podnošljiva veza :)
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!14.07.2003. u 23:50 - pre 253 meseci
Dobro je to sto oni mijenjaju centralu, ako ne valja kablovska infrastruktura... Cekajte dok padne kisa i gotovo... NO NETWORK

Malo su bezobrazno poceli da mijenjaju brojeve, prvo mijenjaju ove koji su imali 'veci saobracaj'... grrr sta im to znaci, neko ko je manje koristio, nema prava na normalnu liniju? Zasto nisu krenuli redom na pr od 400 000...
 
Odgovor na temu

lamegirl

Član broj: 3258
Poruke: 6
*.verat.net



Profil

icon Re: Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!08.08.2003. u 23:40 - pre 252 meseci
Povlacim rec :> nije u pitanju losa centrala. Konekcija je bila ocajna zbog kucne panasonic centrale. Kad je ta centrala iskljucena i linija ide direktno, onda je 48-52k :>>
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.rcub.bg.ac.yu



+90 Profil

icon Re: Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!24.09.2003. u 10:39 - pre 250 meseci
Postavio sam ovu temu ali nisu ljudi prihvatili pljuvacinu protiv tzv. Telekom-a, a zasluzuju sve najgore. Juce su mi postavili ISDN jer nisam hteo da cekam tu famoznu dvojku. A najnovija fora im je da listing naplacuju, a pri tom stampaju samo medjugradske i mobilne pozive, kao, ko ce bre toliku listu da stampa! Smradovi su mi na poslednjem racunu sa analognom linijom maznuli bar 1700 din., racunajuci valjda da je to poslednja sansa za kradju posto su mi naravno "preko veze" odobrili ISDN prikljucak. No listing, no justice!
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Karaburma-dodaje se dvojka ispred!!!

[ Pregleda: 3610 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.