Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hirarhija procesa

[es] :: Linux :: Hirarhija procesa

[ Pregleda: 2116 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toozie
gezim berishaj
Tuzi - Podgorica

Član broj: 52382
Poruke: 6
85.30.65.*



Profil

icon Hirarhija procesa10.12.2006. u 13:28 - pre 211 meseci
ciao!
Kao prvo izvinite sto sam slao post ovdje, jer mozda nije topic za ovo ali nisam znao gdje drugo da postiram.I need help. Moram da radim seminarski rad u predmetu Operating systems (3 god computer science and technology) na temu: Process Hierarchies (in os) pa pitam dali neko moze da mi poruci neku odredjenu literaturu (samo na engl,ne drugi jezik) jer knjigu koju ja koristim (MODERN OPERATING SYSTEMS SECOND EDITION;by Andrew S. Tanenbaum)
za ispit nema tolko materjala o ovoj temi a seminarski mora bit minimalno 5 stranica. Bio bi zahvalan da mi neko objasni gdje bi trebao najvise da se koncentrisem prije sto pocinjem da pisem o hierarhiji procesa u OS, znaci nesto drugo sto bi mogao da obuhvatim u ovoj temi.

Unaprjed hvala!
Pozdrav!!!
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.beobug.com.



+69 Profil

icon Re: Hirarhija procesa10.12.2006. u 14:05 - pre 211 meseci
blago tebi , min 5 stranica , meni je 30 , al ok predlog www.answers.com www.wikipedia.org mozda pomognu.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Hirarhija procesa10.12.2006. u 16:15 - pre 211 meseci
Mislim da u ovoj knjizi imaš nešto interesantno u vezi procesa - http://www.conwex.info/draganp/books_OS_Unix_Linux.html .
Knjiga se zove operativni sistemi unix i linux, a pisali su je profesori sa VETS.
 
Odgovor na temu

toozie
gezim berishaj
Tuzi - Podgorica

Član broj: 52382
Poruke: 6
85.30.65.*



Profil

icon Re: Hirarhija procesa10.12.2006. u 16:57 - pre 211 meseci
ej ljudi hvala vam puno, a pogotovo za knjigu thnx. Sto se tice wikipedia ili answers.com ima dovoljno stvari ali ipak ne tolko kolko je meni potrebno jer sam gledao do sad, ipak hvala svima na odgovoru.
Pozdrav!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Hirarhija procesa

[ Pregleda: 2116 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.