Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slack, ext 3, problemi nakon nestanka struje...

[es] :: Linux :: Slack, ext 3, problemi nakon nestanka struje...

[ Pregleda: 2602 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ilkebgd
BGD

Član broj: 73549
Poruke: 414
..AT.HighSpeedADSL.beotel.net.



+1 Profil

icon Slack, ext 3, problemi nakon nestanka struje...06.12.2006. u 10:18 - pre 211 meseci
Sinoc mi na kratko nestalo struje dok je komp bio upaljen... U pitanju je Slack i Ext3 fajl sistem. u trenutku nestanka pustao sam muziku sa Amarokom. Uglavnom, kad je dosla struja ispalo je da ima gresaka u fajl sistemu na Linux particiji. prvo je poceo sam da je proverava, a na kraju je pisalo da se ulogujem i pokrenem neki program "fsck", sto sam i uradio... on je navodno ispravio geske i pokrenuo se KDE, medjutim sada vise ne mogu da pustim muziku uopste, bilo koji program te namene da pokrenem, on kao pusta pesmu, ali nema zvuka... u windowsu nema tog problema.

Sta preduzeti?
 
Odgovor na temu

ilkebgd
BGD

Član broj: 73549
Poruke: 414
..AT.HighSpeedADSL.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: Slack, ext 3, problemi nakon nestanka struje...07.12.2006. u 22:01 - pre 211 meseci
nekako sam resio problem ali mi i dalje ne radi amarok... kad kliknem na njega pojavi se onaj njegov start-up ekran i nista...
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: Slack, ext 3, problemi nakon nestanka struje...09.12.2006. u 15:29 - pre 211 meseci
A šta kažu logovi, zbog čega neće da se startuje? Ovako možemo samo da nagađamo u čemu može biti problem.
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.beobug.com.



+69 Profil

icon Re: Slack, ext 3, problemi nakon nestanka struje...09.12.2006. u 19:32 - pre 211 meseci
reinstall amaroka sa slack diska , ne lupaj glavu glupostima , kolko sam ja video , slack je osetljiv na nestanak struje , meni se desi i ceo kde da se restarta na default , vishe puta.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Slack, ext 3, problemi nakon nestanka struje...

[ Pregleda: 2602 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.