Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D

[ Pregleda: 8217 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bunker
Srđan Savković
Smederevo

Član broj: 4495
Poruke: 239
*.madnet.co.yu.



Profil

icon Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D01.12.2006. u 19:14 - pre 210 meseci
Interesuju me iskustvo sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D.
Moze i nesto slicno, radi se o modelu sa 100Hz osvezavanjem, 74cm, i nazalost 4:3 formatom, ali je na reklami napomenuto Real Flat screen?! Sta to znaci? Ja nemam iskustva sa novim tehnologijama ove vrste.

Inace ne mora konkretno taj model, kakvo je uopste iskustvo sa Daewoo televizorima na ovim prostora, jer vise nisam siguran ni jugo odakle dolazi?
Nije važno stići prvi. Važno je prvo da stigneš.
 
Odgovor na temu

puska
Puskasevic Miodrag
Negotin

Član broj: 1231
Poruke: 345
195.252.85.*



Profil

icon Re: Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D02.12.2006. u 01:06 - pre 210 meseci
ja imam model DTH 29G2 100D koja je razlika izmedju njega i tog tvog ne znam, kupljen je pre nesto vise od 2 meseca, pa nemogu da ti kazem kakav je previse, za sad sljaka bez ikakvih problema, svidja mi se ovaj hyperband tjuner na brzinu nastelujem programe. Nisam serviser pa nemogu da ti kazem detalje. Uglavnom meni mu je malo konfuzniji nego Samsung-ov nema srpski jezik barem ovaj moj, ali nije problem ko zna engleski.
 
Odgovor na temu

zoran
tv service
021

Član broj: 426
Poruke: 2706
212.200.145.*

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Re: Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D02.12.2006. u 02:05 - pre 210 meseci
Daewoo televizori u recimo zadnjih 15-tak godina su se sasvim solidno pokazali. Namenjeni kupcima sa plićim džepom , bar kod nas. Šta će biti ubuduće....videćemo.
Što se tiče srpskog menija , može da se ubaci , ali treba svratiti u obližnji servis.
fanzo.org
 
Odgovor na temu

bunker
Srđan Savković
Smederevo

Član broj: 4495
Poruke: 239
*.madnet.co.yu.



Profil

icon Re: Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D02.12.2006. u 09:47 - pre 210 meseci
e, bas hvala na brzim odgovorima.
Ne smeta mi nedostatak srpskog jezika, cak stavise zbog prirode posla, lakse mi je da se snadjem na engleskom meniju.

Brinulo me je neko zujanje, koje sam primetio kod samsungovih televizora sa ravnim ekranom, i u licnom iskustvu sa WEG tv-om manjeg ekrana. Zujanje se pojavljuje sve vreme dok je televizor pojacan i na 1%, ali je frekvencija malo specificna, pa ne moze svako da cuje. Mei smeta.
Ovo sam procitao na forumu i za tv-e marke tosiba, koji se proizvode, nazalost u Turskoj, pa sam se pitao nismo li valjda tako maleriozni, da moramo tv iz nemacke da dovlacimo (malerozni - mi srbi).

U svakom slucaju, momci, hvala na obavestenju, cekaccu odgovor od nekog servisera, ako se pojavi pa da donesem konacnu odluku.

Pozdrav.
Nije važno stići prvi. Važno je prvo da stigneš.
 
Odgovor na temu

puska
Puskasevic Miodrag
Negotin

Član broj: 1231
Poruke: 345
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D02.12.2006. u 12:47 - pre 210 meseci
Ja zujanje nisam primetio mada nisam se bas prislanjao uvo ali videcu kad dodjem kuci dal se nesto cuje, inace nema onog karakteristicnog zvuka kad se tv upali, daljinac je manjih dimenzija nego samsung i recimo kao zamerku bih mogao da kazem sto nema P<P tj. povratak na prethodni kanal, plus mu je i sto teletext za razliku od samsunga kupljenog pre 2 godine mnogo brze ucitava strane i kao da ima neki cache pa odredjeni broj odmah prikazuje, ima mogucnost da pratis teletext i sliku sabijenu u desnom uglu ekrana, cak i kad izadjes da bi odgledao emisiju neku mozes ulaskom na teletext da nastavis gde si stao. Sve u svemu cena mu je bila povoljna, a posto sam imao jedan Daewoo monitor za komp koji je dosta nudio za manju cenu od konkurencije time sam se rukovodio i sa kupovinom Tv-a. Senzor za daljinac je dosta dobar hvata i na 6m bez problema doduse nema prepreka izmedju. Eto neki utisci, za zujanje cu napisati cim proverim
 
Odgovor na temu

bunker
Srđan Savković
Smederevo

Član broj: 4495
Poruke: 239
*.madnet.co.yu.



Profil

icon Re: Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D04.12.2006. u 13:08 - pre 210 meseci
E, bas ti hvala na detaljnom objasnjenju. Ja nemam mnogo vremena za gledanje TVa, ali zato provodim pored monitora, pa mi teletekst ne znaci bas mnogo. Bitno je samo da ima cistu sliku i da se ne primecuje mreza sa daljine od 3m.
Mislim da ccu odluciti kad ga budem video, jer zasad sam ga video samo u katalogu.

Pozdrav.
Nije važno stići prvi. Važno je prvo da stigneš.
 
Odgovor na temu

puska
Puskasevic Miodrag
Negotin

Član broj: 1231
Poruke: 345
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D07.12.2006. u 14:43 - pre 210 meseci
Meni deluje skroz ok, inace ja ga gledam sat vremena na dan samo kad jedem posto je u trpezariji. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Iskustva sa televizorom Daewoo DTF-2950-100D

[ Pregleda: 8217 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.