Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pojacalo i zvucnici...izbor za pocetnika

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Pojacalo i zvucnici...izbor za pocetnika

[ Pregleda: 1832 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bajadojaja
beograd

Član broj: 119760
Poruke: 54
*.ptt.yu.

Sajt: www.srbijabato.co.sr


Profil

icon Pojacalo i zvucnici...izbor za pocetnika30.11.2006. u 23:51 - pre 211 meseci
Pozdrav svima koi su se smilovali da temu procitaju....stvar je sledeca..mjuzu slusam uglavnom sa komp.a.i trenutno mi sljaka aux na panasonicovoj liniji...ali slabo mi je..a i zvuk nije ocaravajuci jer su samo dvosistemski ( buhu) e pre neki dan sam pravio neku zurezu i uzeo od drugara ( preistoriju) pioneerovo pojacalo i dva zvucnika...trosistemska( znao sam kakve su oznake pa sam na e bayu istu konfiguraciju nasao za 70 80 evra ) znam da je to premalo ali ova oprema je stara minimum 20es godina ..ali je perfeektnaa..jacina kvalitet..pao sam na khm zadnjicu...sada hocu da sklopim nesto slicno za sebe...ne znam koje firme koje modele koje zvucnike da pratim...ali bi mi strasno prijala svaka preporuka...ili sajt polovne opreme..hvala
$$$ boorek 4 all $$$
 
Odgovor na temu

LordVLAD
Software Engineer at Telvent DMS, Novi
Sad
NS / VS

Član broj: 68599
Poruke: 142
*.ptt.yu.

Sajt: www.nswebdevelopment.com


Profil

icon Re: Pojacalo i zvucnici...izbor za pocetnika01.12.2006. u 01:58 - pre 211 meseci
To da li su zvucnici 2-sistemci ili 3-sistemci nema mnogo veze sa kvalitetom zvuka.
Cak su u klasi jeftinijih zvucnika po pravilu 2-sistemci bolje resenje.

Posto vidim da nisi bash u ovim vodama, mozes svasta korisno naci ovde:
http://www.hifi-forumi.com/forum
Mhmmm, BEER!!! :-)

Pih, neko mi maznuo username - Delija... :-)
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Pojacalo i zvucnici...izbor za pocetnika

[ Pregleda: 1832 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.