Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ES LETO 03

[es] :: Vesti :: ES leto manifestacija :: ES LETO 03

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 57036 | Odgovora: 111 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

caiser

Član broj: 4677
Poruke: 2462
*.adam.es

ICQ: 162962030


Profil

icon Re: ES LETO 0326.05.2003. u 21:39 - pre 254 meseci
Citat:
-zombie-:
i zašto stati tu.. zašto ne ubacimo priče o štetonosti STD (polno prenosivih bolesti.. mada tu za geekove nema mnogo opasnosti, cyberSex je zakon), o zalaganju protiv rata, o zagađenju sredine (ja mogu da dovedem ljude iz green peace-a da govore), i ostalo..


Pa sad kad vec idemo tako daleko, mogla bi da se kaze koja rec o pravima zivotinja i o moralnoj odgovornosti za nosenje krzna i koze. Mogao bi da dodje i neko iz ALF-a da kaze koju.

(ne, nisam se salio.)
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.datanet.yu



+7 Profil

icon Re: ES LETO 0326.05.2003. u 21:53 - pre 254 meseci
Citat:
-zombie-:
4. dan
- o googl-u (a koji još pretraživač postoji ;) nema svrhe govoriti sada kada se toliko stvari menja, i više niko nema pojma o čemu bi pričao.. osim da izvodimo testove i pretpostavke..

Tacno je da Google trenutno isprobava nove algoritme, usavrsava i dodaje nove spam filtere, ... ali to ne znaci da nema stvari o kojima se ne moze pricati. Moze se pricati o "klasicnoj" optimizaciji (ili osnovama optimizacije), na koju ove implementacije na Google-u nece u nekoj znacajnoj meri uticati. Na kraju krajeva i o tim novim trendovima koji se vec, polako, mogu osetiti.
Osim toga, ne znam kad je moguce ocekivati ES LETO 03, ali ni ovo na Google-u nece vecito trajati (mozda jos par nedelja...).
 
Odgovor na temu

PsYhO

Član broj: 19
Poruke: 416



Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 00:52 - pre 254 meseci
na moju pomoc racunajte.
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 01:03 - pre 254 meseci
Citat:
Vukan Karadžić:
Osim toga, ne znam kad je moguce ocekivati ES LETO 03, ali ni ovo na Google-u nece vecito trajati (mozda jos par nedelja...).


prvo, ono je (kao i ceo post), bilo rečeno u polušaljivom tonu..

drugo, ti tvrdiš da ce čim se završi izmena google algoritma, on svima naprasno biti jasan.. pa ja mislim baš suprotno.. IMHO najveci razlog za menjanje algoritma je baš činjenica da ga je većina počela razumevati..

pageRank je njihova tajna formula.. nemojmo se šaliti ;)

 
Odgovor na temu

MaRaToNcI
Dragan Galic MrVa
Beograd

Član broj: 164
Poruke: 805
*.ptt.yu

ICQ: 25826629
Sajt: www.crumbgroup.com


Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 01:31 - pre 254 meseci
Citat:
Igor Šalindrija:
Naučno je dokazano da cigara skraćuje život za 7 minuta. Pa zar je to malo! :) LOL Mada sam siguran da neki ovde već odavno žive na kredit...




ovo je tacno 7 MINUTA (odprilike se toliko pusi:)
 
Odgovor na temu

L I L I T
nadmin

Član broj: 2437
Poruke: 868
*.yubc.net

Jabber: lilit@elitesecurity.org
Sajt: www.geekchix.org


Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 02:17 - pre 254 meseci
Citat:
-zombie-:
i zašto stati tu.. zašto ne ubacimo priče o štetonosti STD (polno prenosivih bolesti.. mada tu za geekove nema mnogo opasnosti, cyberSex je zakon)


ma kakav be cyber sex crni zombie ...ccc
šta ja sve neću čuti od tebe :p



 
Odgovor na temu

L I L I T
nadmin

Član broj: 2437
Poruke: 868
*.yubc.net

Jabber: lilit@elitesecurity.org
Sajt: www.geekchix.org


Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 02:56 - pre 254 meseci
Citat:
tOwk:
Opet, ja bih više voleo da vidim jednu „hakersko okupljanje“ gde bi se govorilo o tehničkim i programskim izazovima. Svakako, ovo bi privuklo manje gostiju, ali bi meni bilo zanimljivo.

Ovako mi sve izgleda na jedan veeeliiikiiii marketinški skup :-(


pa ne bih rekla da si u pravu ...
prošlog leta dan koji je najviše podsećao na „hakersko okupljanje“
ujedno je i privukao najviše gostiju,
ne bih rekla da je puka slučajnost u pitanju ...
i ja sam za neki više anti-marketinški fazon,
ali svi se mi mnogo razlikujemo
tako da je najpametnije naći neku ravnotežu,da za svakog bude po nešto. :)






 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.beograd-3.tehnicom.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 03:25 - pre 254 meseci
Ako nisam u pravu — tim bolje!

Onda nam samo to i treba, batalimo ostale stvari ;-)

Ako nam baš treba za svakog po malo, čini mi se da je zombie pomenuo tuču — pa, samo napred, izvolite :-)

Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.wireless.org.yu

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 03:25 - pre 254 meseci
Postovani ES-ovci posle razgovora sa gdinom Salindrijom, prihvatam se koordinacije ES LETA ali zahtevam osim Igora jos bar 2-3 ljudi.

program traje 3 dana
cetvrti dan je zurka i dodela ES nagrada po kategorijama (smisliti kategorije i glasanje)

sreda, cetvrtak, petak radni dani
subota zurka za dodelama nagrada
dakle posle prijemnih ispita

gojko otvori molim te forum es leto 2003

btw
CRI ce omoguciti free link sva cetiri dana i wi fi prsitup besplatan!
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

twiddle

Član broj: 1074
Poruke: 870
*.wireless.org.yu



+82 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 03:53 - pre 254 meseci
Ideja je sjajna, a izneti predlozi jos bolji!

Mislim da bi u svakom slucaju bilo dobro izbeci teme i predavace koji ce vuci na izlaganja tipa "predavanja uz projektor". Radi se ipak o laganoj letnjoj manifestaciji za hax0rsku & chix0rsku publiku... :-)
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 04:24 - pre 254 meseci
Citat:
L I L I T:
ma kakav be cyber sex crni zombie ...ccc
šta ja sve neću čuti od tebe :p


ma ne be.. cyberSex je zakon što se tiče STD.. nema nikakve opasnosti od njih ;)
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 05:36 - pre 254 meseci
Dogovoreno, dobićete forum i maksimalnu promociju kad se pripremi program, ali da dogovorimo unapred da jedan od ciljeva bude prikupljanje i novca za modernizaciju ES hardvera. Pitaće mnogi čemu to kad sada radi - radilo je i ranije pa smo kupovali novi tek kad prestane da radi. Ovaj put bi vredelo to preduprediti i modernizovati ovo na vreme, da izdrži još četiri puta ovoliko poseta. Onda smo mirni na 2 godine minimalno.

Recite koja cifra bi mogla da se postavi kao orijentacioni cilj i da deo od sponzorstava ide u fond za hardver. Ili procentualno?

Evo foruma: http://www.elitesecurity.org/forum/84
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.yubc.net

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 10:56 - pre 254 meseci
Citat:
Igor Šalindrija:
22:45 - 23:15 Okrugli sto: Internet novinarstvo i Internet u novinarstvu - Miloje


Ja mislim da to izgleda ovako:

- Procesljao bi malo net da vidim kako u normalnom svetu novine posluju online.
- pozvao bi Ogledalo da predstavi svoj news servis koji je fokusiran na ICT&Internet http://ogledalo.co.yu/news/
- doveo bi interesantnog lika (i sve njegove mladjane saradnice) koji izdaje svoj magazin iskljucivo kao web izdanje www.harizma.com
- predstavio bi novi casopis koji se pozicionira kao stivo za ljude zainteresovane za "novu ekonomiju" www.emagazin.co.yu a jos neki ES-ovci pisu u njemu (pozdrav mungosu).

Da razglabamo na teme kada ce i kod nas online izdanja casopisa funkcionisati po principu pretplate, koliko su kvalitetni kadrovi u ovoj oblasti i slicno mislim da nije ni mesto ni vreme.

Hajde ako sledece dva dana ne bude vecih kritika da kontaktiram ljude.

Usput, trebace mi malo vise vremena jedno 45 min pa ako dozvolite...

Pozdrav Miloje


 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 15:13 - pre 254 meseci
Uz dužno poštovanje organizatorima ovo mi se ne sviđa. Kao što ja Danilo rekao ovo je sama ekonomija i marketing. eOvo i eOno, u saradnji sa nešto malo dizajna, umetnosti i nekakve internet kulture?

Interesantno za sponzore, ali se pretvara u praznu slamu koju su mnogi već odavno izmaltili.

Za predstavljanje može Gojko da uzme 15 minuta, ostali su suvišni. Ona sledeća dva o interentu neka postanu jedno, dovoljno je 45 minuta za oba. Sloba može o obe teme da priča.

"Unapredivanje racunarskih tehnologija u školama"? Reci samo koga će to zanimati, i sa kog aspekta ćeš to da predstaviš? Šta je novo, što nismo znali, da možeš da nam ispričaš?

"Bežicni i satelitski internet" treba da postane predstavljanje SWCN projekta, a da se u isto vreme predstave i neki koji već imaju servise bežićnog interneta. Pored toga, akcenat ne treba baciti na komercijalu nego na podršku, probleme implementacije, uopšte o bežičnim mrežama, VPN-u i slično. Može tema biti podeljena u dva dela po 30 minuta.

Ko će sve da učestvuje u okruglom stolu?

Kakve veze Web Dizajn ima sa elektronskim poslovanjem. Bolje staviti nešto iz Usabillity aspekta, tendencija razvoja informacije, a ne sadržaja, webservisima u svrsi e-poslovanja i slično

"Informacioni i expertni sistemi" - šta to treba da predstavlja?

"Linux vs. Microsoft, ko ce dobiti bitku!?" - ovo je smešno, nekometentno i jednostavno ne postoji način da se lepo realizuje u formi izlaganja. Možda organizovati nekakvu debatu, ali opet ne znam ko će učestvovati. Temu je stoga bolje zameniti sa nekim BSD-om i prikazom. BSD scena je kod nas dosta jaka i smatram da ima ko da priča, a može biti interesanto. Najbolje pričati o razlikama implementacije i slično, a ne prikazati najnoviji gnome ;)

Tema "Vodenje ISP-a" je racionalna jedino ako se neko od ISP-a planira reklamirati.

Trebalo bi negde ubaciti malo programerskih tema, u ovakvoj koncepciji njih uopšte nema.

Zadnji dan, po mom mišljenju, ne vredi ni komentarisati.

Naravno da je pohvalna svaka inicijativa, ali ipak ne treba srljati pred rudu. Sve ovo mora da se malo dovede u originalnu formu nastanka ES-a. Ja se slažem da ovaj eDeo ES-a je vičniji organizovanju, ali se moraju uzeti svi u obzir i ostali članovi.

Na primer, 15-minutno takmičenje u programiranju robota - znate ono slatko, svako napravi program i onda oni po utvrđenim pravilima ratuju protiv drugih ;).
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 15:39 - pre 254 meseci
sada sam pročitao i treću stranu (greškom preskočeno) i slažem se da treba naći protivtežu između danilovog i igorevog predloga.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 16:08 - pre 254 meseci
Evo mog predloga:

PRVI DAN
============================================

PRVI DEO - UVOD
20:00 - 20:15 ES nekada i sad
20:15 - 20:45 Znacaj i primene Interneta
20:45 - 21:00 Mobilne komunikacije, 063 MOBTEL Srbija - Samo ako imate sponzorstvo
21:00 - 21:30 Bežične mreže, SWCN, pristup internetu

DRUGI DEO - LOKALIZACIJA I PROGRAMI
21:45 - 22:00 Retrospektiva
22:00 - 22:15 Prednosti i problemi
22:15 - 22:45 Prednosti lokalizacije slobodnog naspram zatvorenih programa

DRUGI DAN
============================================

PRVI DEO - OPERATIVNI SISTEMI
20:00 - 20:30 Greške dizajna "popularnih" operativnih sistema
20:30 - 21:00 Usporen razvoj softvera napram hardvera, usability

DRUGI DEO - E-BIZNIS, COMMERCE & MARKETING
21:15 - 21:30 Online payment - problemi i realizacija
21:30 - 22:00 Promocija na internetu (Pretrazivaci i ostalo)
22:00 - 22:35 Informacije kao osnova poslovanja, prednosti e- u svemu

TRECI DAN
============================================

TAKMIČENJE
20:00 - 21:00 Najmanja izvrsna verzija programa za neki prakticni problem
Paralelno sa predavanjima, proglasenje pobednika u pauzi

Alternativa: takmicenje u automatizovanim robotima, nezgodno
jer to treba gledati...

PRVI DEO - PROGRAMIRANJE
20:00 - 20:30 Diskusija: Zastupljenost razlicitih jezika
Skript jezici naspram Klasicnih
20:30 - 21:00 Napredne tehnike projektovanja
Pa sada redom (OOP, UML, XP, ...)
grupa izlagaca


DRUGI DEO - IZDAVASTVO
21:15 - 21:45 Forme online izdavastva i web dizajn
21:45 - 22:15 Po čemu se XML izdvaja
nakon predavanja, pitanja
22:15 - 22:30 Inicijativa za pokretanje ES casopisa u štampanoj formi
22:30 - 04:00 Rock nite & ES party


http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

Član broj: 85
Poruke: 3866
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 16:30 - pre 254 meseci
Ne bi bilo loše da se ubaci i neko predavanje o Jabber-u, u okviru akcije "Svi Srbi na Jabberu do 2004-te".
int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

Marko Bijelic

Član broj: 3296
Poruke: 1077
*.teol.net

Sajt: markobijelic.com


+1 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 17:58 - pre 254 meseci
Citat:
Igor Salindrija:
3. DAN - ništa mi ne pada na pamet za naziv ovog dana. Ovde se ne bih složio sa tobom u jednoj stvari. Cinjenica je da 98% ljudi sa ES-a koristi piratski sofrver, ali je baš zbog te velike vecine ova kampanja i pokrenuta pod tim nazivom kao i onaj još gori "PIRATERIJA JE KRIMINAL!"

4. DAN - i ovde se ne bih NIKAKO složio sa tobom. Treba smisliti takvu mini-kampanju posle koje ce se "geekovi" zgaditi cigare, alkohola i droge. Naucno je dokazano da cigara skracuje život za 7 minuta. Pa zar je to malo! :) LOL Mada sam siguran da neki ovde vec odavno žive na kredit...


Covjek se stvarno o svacemu zapita kad ovakvo nesto procita :(
Samo cu reci da ce ovakva stvari u potpunosti unistiti kredibilitet kompletne manifestacije.

Citat:

Vodilja manifestacije treba da bude Unapredenje IT tehnologija u našoj zemlji.


IT je sirok pojam.

Citat:
torbica:
program traje 3 dana
cetvrti dan je zurka i dodela ES nagrada po kategorijama (smisliti kategorije i glasanje)


Boga mi, ti ga podobro skresa, ja sam jos uvjek za varijantu da se ide 4 dana.

Citat:
Miloje Sekulic:
- Procesljao bi malo net da vidim kako u normalnom svetu novine posluju online.
- pozvao bi Ogledalo da predstavi svoj news servis koji je fokusiran na ICT&Internet http://ogledalo.co.yu/news/
- doveo bi interesantnog lika (i sve njegove mladjane saradnice) koji izdaje svoj magazin iskljucivo kao web izdanje http://www.harizma.com
- predstavio bi novi casopis koji se pozicionira kao stivo za ljude zainteresovane za "novu ekonomiju" http://www.emagazin.co.yu a jos neki ES-ovci pisu u njemu (pozdrav mungosu).


slazem se.

Citat:
Goran Rakic:
Kakve veze Web Dizajn ima sa elektronskim poslovanjem. Bolje staviti nešto iz Usabillity aspekta, tendencija razvoja informacije, a ne sadržaja, webservisima u svrsi e-poslovanja i slicno


ovdje ce doci do reformulacije...

Citat:

Naravno da je pohvalna svaka inicijativa, ali ipak ne treba srljati pred rudu. Sve ovo mora da se malo dovede u originalnu formu nastanka ES-a. Ja se slažem da ovaj eDeo ES-a je vicniji organizovanju, ali se moraju uzeti svi u obzir i ostali clanovi.


slazem se.

Citat:
random:
Ne bi bilo loše da se ubaci i neko predavanje o Jabber-u, u okviru akcije "Svi Srbi na Jabberu do 2004-te".


Takodje, i s ovim se slazem. Pored dzabera obavezno bi trebalo ubaciti i Blogove (vec predlozene od strane Zombija).




Jos jednom da podvucen nesto. Apsolutno nije definisan cilj ovogodisnje manifestacija, sta je puno puno je, jednostavno ne mozemo u kompletnu organizaciju uklopiti hardver, os, programiranje, lokalizaciju, security, biznis i web development a da to u osnovi lici na nesto. Definisimo prvo cilj! Tj. prvo bi se u potpunosti trebali dogovoriti oko tematskih cjelina kroz [es] dane, a tek onda se baciti na pripremanje programa.

 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 19:14 - pre 254 meseci
Sa četvrtim danom vezanim za sigurnost i e-community, onaj moj program možda ne bi bio tako loš ? ;)
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

ShojkE
Munze Konza

Član broj: 1169
Poruke: 272
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.zooncreative.com


Profil

icon Re: ES LETO 0327.05.2003. u 19:36 - pre 254 meseci
Evo i mene...
Hvala Mungosu i Mići što su me obavestili o pokretanju inicijative o ES letu 2003.
Veoma mi je drago da vidim da je proslogodisnji trud urodio plodom i da je veliki
broj ljudi upamtio koliko je taj festival bio drugačiji od svih do sada održanih, i
koliko je bilo prijatno opusteno učestvovati u njemu...

ES leto je postala institucija onog momenta kada se završio... Napravila bi se
velika greška ako bi se ugasio... Po mom mišljenju on mora da postoji i da se trudi
da pruži realan uvid u sve trendove i pravce rezvoja jednog savremenog IT društva
kojem mi stremimo...

Pažljivo sam pročitao sve postove, kao i programske predloge...
Kao prvo mora se odrediti lokacija dešavanja... Ukoliko bi se ES odigrao na
otvorenom prostoru bilo bi najbolje kontaktirati gradsku vladu i zatražiti neku
aveniju ili malo veći prostor, naravno i njihov blagoslov...
Zatim predavanja i sam program ne smeju da zalaze duboko u noć...
Moj predlog je da se sa pričom počinje oko 19h... Zbog projektora nije moguće pre,
a posle zaista nema smisla ni prema ljudima koji bi trebali da izlažu, ni prema
posetiocima koji žive u udaljenim delovima grada-zemlje... NE SME DA SE KASNI -
NIKAKO - NIPOŠTO - !!!! -

U potpunosti se slažem sa Gojkom da festival ne sme trajati duže od tri dana...
Verujte mi na iskustvu... Potrebno je odrediti datume dešavanja... Možda bi bilo
najbolje uzeti dane poput Petka, Subote i Nedelje...

Veoma je bitno da se novac prikupljen od sponzora pametno kanališe... Bilo bi lepo
da se obezbedi hardverski deo ES-a i to što je moguće bolje...
Novac treba uložiti u propagandni materijal kao što su majice, kačketi, flajeri,
plakati (olovke, beđevi)...
Razmišljao sam o tome da bi možda bilo najbolje napraviti multimedijalno izdanje
ES-a na CD-u... Delio bi se besplatno, a sponzorisao sa strane ljudi koji žele da
putem njega budu promovisani... Mislim da za takav projekat ima veliki broj ljudi
koji su sposobni, a nadam se i voljni da ga izvedu...

Kako mogu da pomogne...
Prevashodno svojim ličnim kontaktima vezanim za medije i sponzore...
Mogao bih ponovo kao i prošle godine uraditi sajt uz pomoć gomile talentovanih
dizajnera i developera sa ovog foruma... Takođe učestvovati u organizaciji i
sprovođenju konstantnog updatea na pomenutoj lokaciji...

Što se tiče moje podrške kroz Internet ogledalo, imate je u potpunosti...
Takođe je želja Internet ogledala da nastavi da bude medijski sponzor manifestacije...

Sa Mićom bih prezentovao news servis Internet ogledala...
Zainteresovan sam za pokretanje priče o udruženju web dizajnera i develepora...
Tema je započeta na web dizajnu i smatram da je izuzetno bitna, a još uvek nije
formulisana... Nešto poput okruglog stola gde bi se sreli ljudi iz branše,
prezentovali studiji i freelanceri, razgovaralo o problemima i inicijativi da se
problemi reše... Ovakav skup bi podjednako bio interesantan i onima koji gledaju i
onima koji slušaju...

Takođe imam predlog da se umesto muzike, puštaju spotovi... Mogu vam pomoći
zanimljivom arhivom istih...

Zbog previše obaveza i manjka vremena nisam u mogućnosti da se potpuno posvetim ES letu, kao što je to bio slučaj prošle godine, ali sam tu i voljan sam da
pomognem...

Eto toliko za sada...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vesti :: ES leto manifestacija :: ES LETO 03

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 57036 | Odgovora: 111 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.