Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

JOOMLA: Nema menija u admin panelu na serveru

[es] :: Web aplikacije :: JOOMLA: Nema menija u admin panelu na serveru

[ Pregleda: 2287 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BoFkE-ZEROX
Fantastic

Član broj: 75071
Poruke: 76
*.teol.net.

Sajt: www.epicentar.info


Profil

icon JOOMLA: Nema menija u admin panelu na serveru14.11.2006. u 15:18 - pre 212 meseci
Poz svima.

Nakon što sam gotov sajt uradjen na lokalnom pc-u prebacio na server i podesio sve parametre ušao sam administracioni panel i nemam gornjeg menija (home, site, menu, content, component...) kao na lokalnom pc-u. Takođe ne mogu otvoriti nijednu stranicu na sajtu da mi čita rss sa drugih strana kao što mi je moglo na localhost-u prije postavljanja na server. Da li je problem u tome da prilikom prebacivanja sajta na server nije sajt u potpunosti prebačen ili nešto drugo?


Hvala svima unaprijed!
[color=red]Fantastic - http://www.epicentar.info
 
Odgovor na temu

TheBatA
Miljan Komatina
Senior software developer, QUANTUM -
AutoMARKET
Beograd

Član broj: 25309
Poruke: 64
80.93.229.*

Sajt: www.AutoMARKET.rs


Profil

icon Re: JOOMLA: Nema menija u admin panelu na serveru16.11.2006. u 12:54 - pre 212 meseci
Probaj da uporediš administrator folder na lokalnom računaru sa istim folderom na serveru, verovatno nisi prebacio sve fajlove.
Prvenstveno testriaj components folder, to bih ja prvo proverio. Pravio sam neku komponentu za joomlu i koliko sam ukapirao podaci o tom meniju bi trebali da se sadrže u fajlu toolbar.admin.php ili toolbar.admin.html.php, koji bi trebalo da se nalaze u administrator/components/com_admin.
Druga, mada manje verovatna greška, jeste baza koja možda nije u potpunosti prebačena...

Ashes to ashes - dust to dust. Zejtin to ulje - mast to mast.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: JOOMLA: Nema menija u admin panelu na serveru

[ Pregleda: 2287 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.