Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa linkovanje...

[es] :: .NET :: Problem sa linkovanje...

[ Pregleda: 2238 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zOxZR
Zrenjanin

Član broj: 45769
Poruke: 32
213.244.220.*

Sajt: www.ndrez.com


Profil

icon Problem sa linkovanje...13.11.2006. u 12:42 - pre 211 meseci
E ovako... probaću najjasnije da objasnim problem na koji sam naleteo, i nemogu da rešim.

E ovako... u pitanju je dinamička stranica radjena u VS2005, zanči u pitanju je ASP+SQL2005 varijanta.

Problem je sledeći, na prvoj strani imam jedan link za dodavanje novog korisnika i imam jedan linkButton koji služi za logovanje već postojećeg korisnika. Sve to i radi kako treba. Ali, od trenutka kad pozovem link za dodavanje novog korisnika više mi neće raditi onaj linkButton za logovanje. Tj. radiće ali će non stop otvarati stranicu za dodavanje novog korisnika. Stranica za dodavanje novog korisnika je tipa PopUp, uradjeno pomoću JavaS. Znači stranica će raditi opet ok samo ako posle dodavanja novog korisnika recimo odradim refresh... Mislim da sam dovoljno bio jasan, ako nešto još nije jasno pitajte... Pokušaću da Vam pomognem da mi pomognete... :)

Unapred, Hvala...
Poz
Klub putnika - mesto gde možete pisati o svojim putovanjima, napraviti foto album, razmenjivati informacije, družiti se i planirati putovanja. Pridruži se, na putu je avantura...
 
Odgovor na temu

Dejan Vesic
Dejan Vesic
CEO
IGT Ogranak Beograd
Beograd

Član broj: 84929
Poruke: 217
217.26.77.*

Sajt: www.vesic.org


+1 Profil

icon Re: Problem sa linkovanje...13.11.2006. u 12:58 - pre 211 meseci
Hm, prvo, nikako popup.

Drugo, zašto ne najprostije moguće rešenje:

Dve stranice:

1. index.aspx
2. createnewuser.aspx

Na Index.aspx:

Login: [Textbox za username]
Pass: [Textbox za password] (Button for login)
< Link za CreateNewUser.aspx >



 
Odgovor na temu

zOxZR
Zrenjanin

Član broj: 45769
Poruke: 32
213.244.220.*

Sajt: www.ndrez.com


Profil

icon Re: Problem sa linkovanje...13.11.2006. u 21:09 - pre 211 meseci
Pa da lepo je to... ali viđao sam rešenja koja su rešena na ovaj način na koji sam ja odradio...
Pa me sad bocka zašto meni to ne radi... A i ovako sam lepo odradio sa fixnom veličinom prozora... znači pojavi se novo prozorče koji služi samo za dodavanje novog korisnika u bazu. A onaj index ostaje aktivan u pozadini! Znači kad zatvorim taj mali prozor za dodavanje korisnika u principu mogu odmah da se ulogujem na novo kreirani profil...

hmmm...
Klub putnika - mesto gde možete pisati o svojim putovanjima, napraviti foto album, razmenjivati informacije, družiti se i planirati putovanja. Pridruži se, na putu je avantura...
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Problem sa linkovanje...

[ Pregleda: 2238 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.