Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Initializing modem problem

[es] :: Linux hardware :: Initializing modem problem

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5211 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Initializing modem problem09.02.2007. u 19:20 - pre 209 meseci
Citat:
jorganwd: Po tvojoj prici je onda svaki linux isti (na pocetku poruke), a ustvari sam si rekao (na kraju) da i nije isti, i naravno da nije isti :-)
Ja kad sam presao na slack, shvatio sam mnoge stvari, npr. kako linux uopste radi na kraju krajeva :-)
Izvini, govorimo o radu na nekom Linuxu. Ako nesto pises u Open Office-u u Ubuntu i Slackware to jeste isto. Ali, ako treba neke stvari podesavati i instalirati, onda nije isto. Ja sam samo to naglasio, nista vise ni manje. Ko ima potrebe i mogucnosti da uci sustinu - svaka cast.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

jorganwd
Muris Kurgaš
/dev/null

Član broj: 65537
Poruke: 779

Sajt: www.remote-exploit.org


+34 Profil

icon Re: Initializing modem problem09.02.2007. u 20:12 - pre 209 meseci
Citat:
tdjokic: Izvini, govorimo o radu na nekom Linuxu. Ako nesto pises u Open Office-u u Ubuntu i Slackware to jeste isto. Ali, ako treba neke stvari podesavati i instalirati, onda nije isto. Ja sam samo to naglasio, nista vise ni manje. Ko ima potrebe i mogucnosti da uci sustinu - svaka cast.


Openoffice je isti i na windowsu i bilo kojoj distribuciji linuxa. To takodje vazi i za amsn, skype, gimp, opera, firefox itd. Ali razlika je u tome sto Control Panel, Yast, Yum itd. nije isti. Kod slacka nema ni yum ni njam, nego vi editor pa ako se snadjes :)
A ako cemo o sustini, svi su djelimicno isti, samo sto koristeci suse ili ubuntu neces znati cemu sluzi /etc direktorijum, pa se moze desiti i da ga izbrises :)
Ako bismo o ovome raspravljali, ne bi prici bilo kraja, za to sluzi advokasi, a mislim da je tema otisla u off-topic.
 
Odgovor na temu

Džeronimo

Član broj: 101777
Poruke: 320
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Initializing modem problem09.02.2007. u 21:06 - pre 209 meseci
Citat:
SAFF: Postoji li mogucnost kupovine distribucije Linuxa ili neki dogovor...
Jer u mom gradu to tesko ko i ima a i oni koji imaju su necete verovati sebicni po tom pitanju...


ako ne onda trebam cekat lazljivi telekom srbija da uvede adsl i preuzmem to negde sa neta....


Pogledaj na kiosku ili kod nekog uličnog prodavca koji prodaje novine šta imaju od kompjuterskih časopisa uz koje dolazi neki DVD, pa onda pogledaj šta sve ima na tom DVD-u (obično piše na naslovnoj strani).

Neki kompjuterski časopisi stave na prateći DVD i neku Linux distribuciju.
 
Odgovor na temu

SAFF
Computer Art

Član broj: 49147
Poruke: 161
212.200.184.*

Jabber: esad@dr.com
Sajt: www.esad.tk


Profil

icon Re: Initializing modem problem09.02.2007. u 22:00 - pre 209 meseci
Nabavio sam KUNBUNTU - tako bar pise na disku,:] koja je najmanja konfiguracija za ovu verziju OS-a itd..
Ako ima neki tutor za instalaciju i koriscenje bio bih zahvalan...

SAFF
Alles ist in ordnung...
http://www.esad.tk
 
Odgovor na temu

zoran_dojkic

Član broj: 105358
Poruke: 1688
PPP-02-44.beobug.com.



+35 Profil

icon Re: Initializing modem problem09.02.2007. u 22:29 - pre 209 meseci
Ima: http://www.elitesecurity.org/t174094
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux hardware :: Initializing modem problem

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5211 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.