Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireles game/online c.s

[es] :: Wireless :: Wireles game/online c.s

[ Pregleda: 4793 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasa80
bozic sasa
loznica

Član broj: 108912
Poruke: 33
*.inffo.net.



Profil

icon Wireles game/online c.s05.11.2006. u 12:04 - pre 212 meseci
Dali je moguce igrati counter strike sa wirelesom u mom slucaju daljina do ap je 12 km opticka vidljivost cista imam grid 24 db karticu msiPC54G3 signal imam oko 60% surf i download su solidni zasad ali game online nece da se nakaci daljina u pitanju verovatno,dali da pokusam sa AP klijentom dali ima nade za to koji ap bi bio najbolji za ovu daljinu dali je neko imo iskustva slicna sta da radim PLEASE dali da probam ili je to uzaludno bacanje para zbog daljine hvala unapred na odgovorima??????
sasa
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
62.108.116.*



+11 Profil

icon Re: Wireles game/online c.s05.11.2006. u 14:53 - pre 212 meseci
Ako ti radi ostalo radice i igre, nesto ti tu nisi dobro podesio. Mozda firewal. Ako bude nekih problema u komunikaciji povecace se ping i na trenutke moze doci do seckanja ali ne mora da znaci.
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.apalink.co.yu.



+37 Profil

icon Re: Wireles game/online c.s05.11.2006. u 15:17 - pre 212 meseci
Kako mislis nece da se nakaci?
Ajde kucaj
Code:
ping cs.tehnicom.net


Pa mi pastuj rezultate.
 
Odgovor na temu

sasa80
bozic sasa
loznica

Član broj: 108912
Poruke: 33
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Wireles game/online c.s05.11.2006. u 17:01 - pre 212 meseci
Brate kuco sam u comand prompt kao sto si mi i reko ozbaci mi nekad 80 ping nekad 200 probo sam 2/3 puta i to je to, e sad ja igram cs sa dial up ali sa wireles nece nikako ,nikako nece da se nakaci samo odbrojava dali treba nesto u podesavanju protokola u wireles options a probo sam i sa dialom izbaci 150 ping za dial up
sasa
 
Odgovor na temu

sasa80
bozic sasa
loznica

Član broj: 108912
Poruke: 33
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Wireles game/online c.s05.11.2006. u 17:03 - pre 212 meseci
Sta na primer mogu u fireval da cekiram fireval je iskljucen ali mi radi NOD32 ali sa dial up se kacam bez problema sa tim postavkama a wireles uzaludno odbrojava i dodje do nule i izbaci strasno sta mislis ti sta da pokusam
sasa
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.apalink.co.yu.



+37 Profil

icon Re: Wireles game/online c.s05.11.2006. u 20:14 - pre 212 meseci
Nekad 80, nekad 200, nekad 300, sto znaci da sa tom wireless konekcijom neces moci da igras CS, tj mozes da igras ali ce mnogo da koci jer je ping ogroman. Igriv ping ide do max 100, sve preko je lose i to vise nije to. A zasto sa wireless-om ne mozes da se nakacis stvarno ne znam :( .. Nemam ideju sta moze da bude.
 
Odgovor na temu

zveckoo

Član broj: 18432
Poruke: 370
*.tippnet.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Wireles game/online c.s06.11.2006. u 13:11 - pre 212 meseci
To se desava i meni isto ... ali samo kod jednog provajdera ... tacnije koda SATTRAKTA ( Backa Topola )

Znaci uopste nece da se konektuje na CS servere. Dok preko drugog provajdera radi OK.

Vec sam gnjavio nadlezne ali nista nevredi... u prevodu boli ih uvo.



Znaci dodje do tri crtice i nece dalje.... A na CS 1.5 samo odbrojava u nedogled.
Bez problema mogu da vidim ko je sve ne serveru.. ali konekcija nije moguca.

 
Odgovor na temu

Zlokotlokrp
Nis

Član broj: 79351
Poruke: 85
82.208.209.*



Profil

icon Re: Wireles game/online c.s08.11.2006. u 10:38 - pre 212 meseci
Na 12 km wifi card!? zanimljivo....
Sto se tice cs-a Ako ti je ping preko 50 ms ne trudi se da igras jer je to dobar lag u cs-u i puno nervirajna ne isplati se ;)
Sto se tice da ne mozes da se nakacis uopste hmm si siguran da ti provider ne filtira portove za cs ?!
Znaju oni to da rade ( uglavnom kad imaju svoj cs server koji se placa :) ko moj provider do skoro :)
U svakom slucaju najbolje da se obratis njima (ako vec nisi)

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

zveckoo

Član broj: 18432
Poruke: 370
212.200.52.*



+2 Profil

icon Re: Wireles game/online c.s08.11.2006. u 12:39 - pre 212 meseci
Ma najkrvavije je to sto provajder ima svoj server za CS a i na njega se nije moguce konektovati preko wirelessa.
Inace provajder je sattrakt koji ima mnogo vise cable korisnika nego wireless korisnika, i njima konekcija preko cable ide bez problema na bilo koji server.

Ali nama na wirelessu samo je moguce da vidis server i da vidis ko igra na njemu - lista imena kada pokrenes CS. Ali keonekcija nije moguca na bilo koji server ukljucujuci i njihov.

Inace zvao sam ih, salao mailove, na njihovom forumu ljudi takodje size.. ali nevredi... Jedino su mi odgovorili da rade na tome da omoguce.. i tako vec mesecima.

Inace cini mi se da je u pitanju ne strucnost osoblja, to jest nemaju blage veze u cemu je problem i kako to da rese.

Posto i dan danas jos nisu resili problem tacnog merenja potrosenih megebajta na cable sistemu.

Inace wireless im ide preko pppoe sistema...
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireles game/online c.s

[ Pregleda: 4793 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.