Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?

[es] :: GameDev - Razvoj Igara :: Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?

[ Pregleda: 11564 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zed Mc Jack
Programer
Bečej

Član broj: 93120
Poruke: 137
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.subakov.com


Profil

icon Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?04.11.2006. u 10:48 - pre 211 meseci
Čovek je lepo postovao ovde jer je ovaj subforum posvećen pravljenju igara, a posle je tema premeštena u VB&ASP??!!
Ajde da ste napravili kopiju teme ili stavili link ovamo na tu temu, ali mi nije jasno zašto je premeštena tema koja je apsolutno neophodna ovde i treba da ide u TOP teme.
www.subakov.com Jedini Visual FoxPro sajt u Srbiji
 
Odgovor na temu

bkaradzic
Branimir Karadžić
ArenaNet
Seattle, WA

Član broj: 14953
Poruke: 1630
*.socal.res.rr.com.

Sajt: https://github.com/bkarad..


+11 Profil

icon Re: Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?04.11.2006. u 19:51 - pre 211 meseci
Ne piše nigde da je tema premeštena...

Evo link:
http://www.elitesecurity.org/t...okoban-Hajde-da-napravimo-igru

 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?05.11.2006. u 12:10 - pre 211 meseci
Tema je originalno i postavljena u VB forumu na kojem je takva tema potrebna (citaj: ne dam bre temu ).
Medjutim meni je palo na pamet da predlozim moderatorima ovog foruma da se napravi kopija i ovde, ako misle da bi takva tema bila dobrodosla. Kako sam juce imao problema sa internet-om, koristim ovu priliku za taj predlog.
 
Odgovor na temu

Zed Mc Jack
Programer
Bečej

Član broj: 93120
Poruke: 137
*.adanet.co.yu.

Sajt: www.subakov.com


Profil

icon Re: Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?06.11.2006. u 07:32 - pre 211 meseci
Uh, počeću da sumnjam u svoje pamćenje ;-)
mogao bih se kladiti da je postovano u gamedev, ali možda bi autor to znao najbolje gde je postovao.
Ajde krckoorascicu javi se i presudi

Uostalom nije ni bitno, treba obavezno iskopirati temu u GameDev
www.subakov.com Jedini Visual FoxPro sajt u Srbiji
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?06.11.2006. u 21:53 - pre 211 meseci
Svoje nećemo, tuđe ne damo :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ružičić
Software Architect, Appricot d.o.o.
Beograd

Član broj: 26939
Poruke: 2881

Jabber: krckoorascic@gmail.com
Sajt: krcko.net


+44 Profil

icon Re: Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?30.03.2007. u 22:39 - pre 206 meseci
lol :)

sasvim slucajno zavirih u ovaj forum (nemam nesto naviku da cesce navracam, mada me pravljenje igara interesuje, al nema se vremena jelte) kad ono pominje se VBSokoban ccc, stvarno nemate pametnijeg posla :D
salim se, elem taj tutorijal sam napisao samo da pokazem kako se jednostavno (ne i kvalitetno) u VB-u moze napraviti igra koristeci sve pogodnosti vb-a (uz samo jednu api funkciju)... nisam mislio da ce biti mnogo ljudi kojima ce se tut svideti (cak sam pre neki dan odtopovao temu, mnogo mi bola oci :D), ali ako mislite da moze nekome da koristi i ovde onda linkujte temu (prekopirajte, ako je moguce a mislim da nije), radite sta hocete, nisam nigde stavi © by krcko :) to pripada es-u, znaci svima nama...


[edit]tek sad videk timestamp, lol :D[/edit]
 
Odgovor na temu

[es] :: GameDev - Razvoj Igara :: Zašto je VBSokoban pravljenje igre premešten u VB?

[ Pregleda: 11564 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.