Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebni Programi!

[es] :: Video produkcija :: Potrebni Programi!

[ Pregleda: 3082 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DJ_IGGY

Član broj: 74850
Poruke: 121
80.93.242.*

Sajt: www.hitzona.com


Profil

icon Potrebni Programi!22.10.2006. u 13:06 - pre 212 meseci
Ovako, skoro sam nabavio program AirBox i prezadovoljan sam sa njim, pa me zanima da li neko ima jos neki program iz ovog paketa?!
I potreban mi je neki dobar program za izradu reklama, nekih efekata,animacija...npr. Adobe After Effect, gde moze da se skine full verzija! Ja koristim Premier i Vegas, ako neko moze da mi preporuci jos koji program, bio bih zahvalan! Puno pozdrava!!!
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: Potrebni Programi!22.10.2006. u 19:47 - pre 212 meseci
Pozdrav! Zna se kako se može doći do softvera, kod zvaničnih distributera za Srbiju ili na zvaničnom sajtu kompanije koja proizvodi softver. Ako si mislio na neki drugi način nabavke, nemoj se šaliti jer je to ovde zabranjeno.
 
Odgovor na temu

d4rk3lf
Boban Krsmanović

Član broj: 84104
Poruke: 268
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Potrebni Programi!24.10.2006. u 10:18 - pre 212 meseci
Osim pomenutog After Effects-a (sa kojim nikada, uzged, nisam mogao da radim, zbog previse pipkavog interfejsa) toplo bih ti preporucio da kupis () combustion. Namena tog programa je ista kao i u after effects-u (compositing program) s'tim sto ovaj ima i biblioteku fantasticnih particle-sa koje mozes da modifikujes kako hoces (cak mozes da stavis i neku slicicu koju si ti pravio (ili cak animaciju ) da ga kao cestice emiter pusta.
Idi na http://www.3d-palace.com/ i skini besplatne video tutoriale za combustion (treba da se samo registrujes tamo).

Dalje, za izradu reklama i efekata, nije neophodno, ali bih ti preporucio da savladas osnove max-a (samo spremi 4000 dolara ). Ne moras sada da zalazis u detalje, poput organskog modelinga (sto se uci godinama), vec da savladas da mozes da napravis lepo, sto, stolicu, televizor, vaznu... i jos bitnije, da savladas svetla i efekte u programu, jer i losije modelovani i teksturisani objekti, mogu dobrom upotrebom svetala da izgledaju fantasticno.
Ako nemas 4000 dolara, imas besplatan (a dobar) programcic po imenu blender.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Potrebni Programi!

[ Pregleda: 3082 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.