Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint

[ Pregleda: 5067 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

masah
marjana (masa) hrasovec
beograd

Član broj: 5595
Poruke: 8
*.bitsyu.net.

ICQ: 19098949


Profil

icon projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint20.10.2006. u 08:13 - pre 213 meseci
ako moze bilo kakva pomoc u vezi projekata za ETF. to su predmeti

MIPS, VLSI, Programski prevodioci, Operativni sistemi 1 i DRS

sta se trazi i kako se radi, smernice

narocito ako neko moze da protumaci http://os.etf.bg.ac.yu pa projektni zadatak

nadam se da nisam prekrsila neka pravila
 
Odgovor na temu

skijash
Nikola Petrović
Software engineer, Vast.com
BG

Član broj: 8511
Poruke: 344
*.wireless.org.yu.

Sajt: www.mafiamotorsport.org


+2 Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint20.10.2006. u 11:45 - pre 213 meseci
Procedura je: ides na predavanja (ili skines materijale sa sajtova), naucis sta se trazi, procitas zahteve projekta i najzad ih uradis. ;)
...:::|skijash|:::...
www.beoprint.rs ::: www.mafiamotorsport.org
 
Odgovor na temu

masah
marjana (masa) hrasovec
beograd

Član broj: 5595
Poruke: 8
*.bitsyu.net.

ICQ: 19098949


Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint20.10.2006. u 15:07 - pre 213 meseci
ma idem ali ne razumem...pa reko, pre nego sto ostavim faks da ipak pitam
 
Odgovor na temu

skijash
Nikola Petrović
Software engineer, Vast.com
BG

Član broj: 8511
Poruke: 344
*.wireless.org.yu.

Sajt: www.mafiamotorsport.org


+2 Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint20.10.2006. u 20:19 - pre 213 meseci
Koja si ti to godina kada pitas za ispite sa trece i cetvrte, a pritom zvucis kao da si na prvoj? :)
...:::|skijash|:::...
www.beoprint.rs ::: www.mafiamotorsport.org
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint21.10.2006. u 00:00 - pre 213 meseci
Operativni su sada iz druge.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

masah
marjana (masa) hrasovec
beograd

Član broj: 5595
Poruke: 8
*.bitsyu.net.

ICQ: 19098949


Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint21.10.2006. u 09:48 - pre 213 meseci
apsolvent sam, mada sam upisala 98, pravila sam pauzu, ostali su mi ti ispiti sa projektima (prebacujem se na novo)
 
Odgovor na temu

skijash
Nikola Petrović
Software engineer, Vast.com
BG

Član broj: 8511
Poruke: 344
*.wireless.org.yu.

Sajt: www.mafiamotorsport.org


+2 Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint21.10.2006. u 11:30 - pre 213 meseci
Citat:
VRider: Operativni su sada iz druge.

Po prelaznom statutu 005 su iz trece.
...:::|skijash|:::...
www.beoprint.rs ::: www.mafiamotorsport.org
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint21.10.2006. u 11:37 - pre 213 meseci
Nisam imao prilike da konzumiram doticni statut. Ja sam malko mladji...
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

masah
marjana (masa) hrasovec
beograd

Član broj: 5595
Poruke: 8
*.bitsyu.net.

ICQ: 19098949


Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint22.10.2006. u 23:11 - pre 213 meseci
a neko tumacenje za os, je l to toliko tesko, ili je neka filozofija "ko je nama pomagao" i dignuti nos...je l da nudim pare? koliko?
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint22.10.2006. u 23:28 - pre 213 meseci
Nema potrebe da nudis pare. Citava ideja projekta je da se to sto se radi na predavanjima prakticno realizuje. Kao sto je Milicev rekao - "demistifikacija". Vec imas kod od Miliceva, a mozes i da uzmes neciji tudji projekat pa da ga malko preradis. Ako je kod kvalitetan i dobro iskomentarisan, to ti nece biti problem. Najvaznije je da ne komplikujes. Sto jednostavnije, to bolje.

P.S. Ako zelis, poslacu ti na mail nekoliko kompletnih projekata, pa radi s tim sta hoces.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

masah
marjana (masa) hrasovec
beograd

Član broj: 5595
Poruke: 8
*.bitsyu.net.

ICQ: 19098949


Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint26.10.2006. u 10:37 - pre 213 meseci
kad citam ovu temu ili kad gledam kolege stvarno se divim ljudima kako umeju da pisu te domace, kako im to nije nesto strano i tesko. ja sam pogubljena. kad bi postojao neki kurs iz pisanja tih domacih bilo bi lepo.
ko hoce da mi posalje nesto [email protected], mada slali su mi ljudi ali ne vredi ne trudim se najradije bih da me nema
 
Odgovor na temu

Milos Stojanovic
Belgrade

Član broj: 10343
Poruke: 1864
195.252.90.*

ICQ: 282954730
Sajt: www.sietf.org


+7 Profil

icon Re: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint26.10.2006. u 17:19 - pre 213 meseci
Ne treba ti nikakav kurs iz "domaćih zadataka". Tačno je da dosta znači ako iza sebe imaš par godina praktičnog rada u oblasti programiranja, pa makar to bili i neki mali programčići kućne radinosti nastali više iz zezanja nego bilo čega drugog. Ali projekti na ETFu nisu nipošto nesavladivi, ma koliko neko nemao iskustva u pisanju softvera. Ako programi koje su ti ljudi slali deluju previše konfuzno, kreni od manjih stvari, prelistaj rokove iz OS, pogledaj materijale sa vežbi, potrudi se da shvatiš probleme koji su rešavani. Kad se posle vratiš projektu videćeš da ti je tu većina stvari već poznata, jer se upravo na vežbama rade ključni delovi OS projekta.

I ne zaboravi, kad se odlučiš da se baciš na projekat, psihički se spremi na brojne frustracije sa okruženjem u kojem ćeš to da radiš. Pre svega mislim na probleme sa kompajlerom, bagovanje debuggera (a vrlo često i nemogućnost debuggovanja zbog prirode projekta - pre svega korišćenja interrupta) i slično. Ali, Bože moj, sve je to za ljude, mnoge moje kolege za koje bih rekao da nikada neće biti u stanju da odbrane projekat su to uradile. Zato sam siguran da su samo volja i živci ključni :)
ex. trooper
Oh goody... it's my Illudium PU-36 Explosive Space Modulator!
Softversko Inženjerstvo
♪♫♪
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: projekti za ETF, domaci, bilo kakav hint

[ Pregleda: 5067 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.