Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da mi plate preko Egolda?

[es] :: E-Poslovanje :: Kako da mi plate preko Egolda?

[ Pregleda: 2296 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.ptt.yu.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Kako da mi plate preko Egolda?12.10.2006. u 22:32 - pre 213 meseci
Pozdrav,

Do sada sam plate uglavnom dobijao preko Scriptlance.com-a, tj. preko njihovog sajta prebacim na svoj Egold racun, pa kad skupim dovoljno novca onda wire transferom prebacim na svoj racun u Raiffeisen banci.
Medjutim, sada imam klijenta koji ne zeli da placa preko Scriptlanca, a kako preko PayPal-a ne moze, onda me zanima da li moze preko Egolda? Recimo ode na www.egold.com, upise broj kreditne kartice i broj mog racuna, i to je to. Da li postoji nekakav ovako jednostavan nacin? Na Egoldovom sajtu ne vidim da moze, ali cu jos pogledati...

Ako ne postoji nacin, jel zna neko neki drugi, slican nacin? Problem je sto ce biti puno projekata, ali svi su mali i za $50-$100, tj. vise mi se isplati da negde "sakupim" pare, pa posle kad imam $1000 da prebacim preko wire transfera.

Gajo
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.ptt.yu.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Kako da mi plate preko Egolda?12.10.2006. u 22:42 - pre 213 meseci
Gledam ovaj iKobo, dobijam svoju ATM karticu i za $50 naplacuju ovo $7, sto i nije tako lose... Jel neko ima iskustva sa ovim servisom?
 
Odgovor na temu

Husar Jano
Debeljaca

Član broj: 117334
Poruke: 2
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Kako da mi plate preko Egolda?15.10.2006. u 00:05 - pre 213 meseci
Sto se e-golda tice mogu ti pomoci. Mozes doci na prezentaciju na kojoj se govori o e-goldu. Posalji mi mail na [email protected] da ti posaljem link i uputstvo za logovanje u sobu. Usput mozes posetiti sajt www.virtual-exchenge.com firme V.I.R. d.o.o Beograd za uplate i isplate sa e-golda preko banke intese (ex delta banke).
 
Odgovor na temu

RobertB.
Robert Bartus
Subotica

Član broj: 80090
Poruke: 67
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.zdravacigara.com


Profil

icon Re: Kako da mi plate preko Egolda?30.10.2006. u 19:28 - pre 213 meseci
Postoji vise nacina.

Jedan je vec pomenuti "VIR" d.o.o. -provizija 5%

Drugi je da kupis ATM karticu i dizes pare sa bankomata (kartice kostaju od 20-90$) u z proviziju od 3%

Treci je na neku karticu-recimo Visa Virtuon od Raiffeisen banke. Koristan sajt: www.goldex.com.

Cetvrti nacin je preko stranih exchengera, npr. IceGold
Prvi put pred Vama! Mogucnost zdravog pusenja i bezbolnog odvikavanja od pusenja! Detaljnije na www.zdravacigara.com

Ukoliko zelite da naucite da zaradjujete na internetu, ovo je za Vas:
www.e-goldbusiness.eu/ultracd
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Kako da mi plate preko Egolda?

[ Pregleda: 2296 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.