Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[FireFox] Komunikacija izmedju dva frejma

[es] :: Browseri :: [FireFox] Komunikacija izmedju dva frejma

[ Pregleda: 1632 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Branko Braco

Član broj: 44888
Poruke: 43
*.globalnet.hr.



+1 Profil

icon [FireFox] Komunikacija izmedju dva frejma12.10.2006. u 10:37 - pre 213 meseci
Moj problem je u bezbednosnoj politici firefox-a, naime on ne dozvoljava komunikaciju izmedju dva frejma ako frejmovi ne dolaze sa iste lokacije, npr. ako jedan frejm hoce pokupit podatke sa drugog frejma to nije moguce zbog te bezbednosne politike.
E sad, znam da se u firefox-u da svasta nastelovat i podesit, pa me zanima jel neko zna kako nastimat da odredjena stranica ima pristup drugom frejmu, znaci da za odredjenu stranicu ne vazi ta bezbedonosna caka.
A bilo bi logicno da se moze, jer te bezbednosti su uglavnom tu da zastite krajnjeg korisnika, u ovom slucaju mene.
 
Odgovor na temu

SqlByte
bg

Član broj: 65900
Poruke: 269
*.smin.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: [FireFox] Komunikacija izmedju dva frejma16.10.2006. u 20:25 - pre 213 meseci
prilichno sam siguran da niko odavde ne zna kako to mozhe da se uradi :)

Da li si pogledao da kojim sluchajem nema neka extenzija za tako neshto, ima ih svakojakih.

Probaj da ukucash about:config
i da filtrirash rech "frame" ili tako neshto...
 
Odgovor na temu

Branko Braco

Član broj: 44888
Poruke: 43
*.globalnet.hr.



+1 Profil

icon Re: [FireFox] Komunikacija izmedju dva frejma19.10.2006. u 12:23 - pre 213 meseci
Ma probao sam ja to brate, ali nema nista pod frame osim da zabrani skroz prikazivanje frejmova!
Ovaj problem mi stvarno zadaje glavobolje!
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: [FireFox] Komunikacija izmedju dva frejma

[ Pregleda: 1632 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.