Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mustek BearPaw 2400ta Plus, otkazuje poslusnost

[es] :: Ostali hardver :: Mustek BearPaw 2400ta Plus, otkazuje poslusnost

[ Pregleda: 2785 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

botunjac
Kragujevac

Član broj: 64556
Poruke: 54
89.216.225.*



+1 Profil

icon Mustek BearPaw 2400ta Plus, otkazuje poslusnost07.10.2006. u 15:24 - pre 213 meseci
Skener Mustek BearPaw 2400TA Plus do skora je radio bez problema a onda je poceo da se zaglupljuje.
Drajveri su uredno instalirani, kablovi provereni, promenjen strujni adapter, promenjen racunar radi testiranja ali on jednostavno odbija poslusnost.
Kada mu se zada komanda za skeniranje on pomeri lampu za par milimetara (onako kako, cini mi se, i treba da bude jer dok je radio nisam mnogo na to obracao paznju), izbaci poruku da zagreva lampu, zavrsi sa tim i kada treba da pocne da skenira izbaci jos jednu poruku "initialising scanner" i tu zakoci. Onda ne mogu da pristupim skeneru, niti aplikaciji iz koje vrsim skeniranje i jedino preostaje reset racunara .
Otvorio sam ga i rucno pomerio nosac lampe da vidim da li nije negde zaglavio. Ukljucio sam ga i vratio je nosac u pocetni polozaj.
Cak sam jednom u toku svakojakih pokusavanja uspeo da iskeniram jednu sliku. Jednostavno je sve uradio kako treba ali posle je opet poceo da brljavi.
Da li je neko imao ovakav problem i da li ga je moguce resiti?
 
Odgovor na temu

codeus

Član broj: 58382
Poruke: 620
*.suonline.net.

ICQ: 228360111


+2 Profil

icon Re: Mustek BearPaw 2400ta Plus, otkazuje poslusnost09.10.2006. u 00:34 - pre 213 meseci
imam isti ... mrtav .. na njemu ima samo jedan chip koji treba da kontrolise USB, Lampu,CCD i motor ... puno je to za njega...
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Mustek BearPaw 2400ta Plus, otkazuje poslusnost

[ Pregleda: 2785 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.