Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pitanje za panasonic fx01

[es] :: Digitalni fotoaparati :: pitanje za panasonic fx01

[ Pregleda: 3562 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gandalf1
milan petrovic
Zrenjanin

Član broj: 113693
Poruke: 4
*.dhcp-pool-zr.sbb.co.yu.



Profil

icon pitanje za panasonic fx0124.09.2006. u 20:29 - pre 213 meseci
Zna li neko gde moze da se nadje Panasonic lumix dmc-fx 01 i po kojoj ceni?Naravno mislim na BG,NS....
 
Odgovor na temu

ziza
Beograd

Član broj: 1220
Poruke: 196
*.telekom.yu.



+2 Profil

icon Re: pitanje za panasonic fx0125.09.2006. u 12:25 - pre 213 meseci
Ne znam da li i dalje važi da se ne smeju pominjati konkretne prodavnice, ali da ipak pokušam da ti odgovorim - ja sam ga uzeo pre 3-4 meseca i najjeftinije što sam našao bilo je za 30.000 dinara (kurs Eura je bio veći nego sada !) . Uglavnom taj model niko nije držao osim T*hnomanije i *G El*ktronika. Bilo ga je i u R*diću u N*vom S*du (svuda je cena bila ista - 32.000 u to vreme). Ja sam ga kupio u jednoj manjoj radnji u Zemunu.
Sad je možda i pala cena, ali pre će biti da nije. Probao sam tada i preko ovih domaćih specijalizovanih shopova koji se vrte po bannerima ali niko nije ni imao niti mogao da mi obezbedi baš taj model. Za utehu isto toliko (pa i više) mu je bila cena i u inostranstvu, sa izuzetkom USA gde je _drastično_ jeftiniji.
Ako ti baš treba ime radnje gde sam uzeo, javi pa da ti pošaljem na PM (ako ga uopšte i dalje prodaju).

Inače odličan aparat sa širokougaonim objektivom, jedino stoji taj problem da smeš ni da pomišljaš na osetljivosti veće od 100ISO ako snimaš u zatvorenom prostoru (mene lično ne pogađa previše za one potrebe za koje sam ga kupio).

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: pitanje za panasonic fx01

[ Pregleda: 3562 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.