Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Playbox ili SA Plus

[es] :: Video softver :: Playbox ili SA Plus

[ Pregleda: 2607 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vladimir Zaharijev
Juzna Srbija

Član broj: 88435
Poruke: 41
195.252.87.*



Profil

icon Playbox ili SA Plus24.09.2006. u 11:51 - pre 213 meseci
Ako neko u televiziji vec koristi ili je neko vise upucen sa sistemima za automatizaciju TV stanice nek mi pomogne u izboru.Dvoumim se izmedju PlayBox-AirBox sistema i Stream Alpha Plus kartice sa TELE 2.1 software-om.
Cena SA Plus karte sa software-om je kod nas 1450 eura dok sto se tice Playbox sistema dobio sam cenovnik ali oni nude dosta toga pa i u kompletu + kompjuterske konfiguracije (a ja to vec imam).Treba mi pomoc oko toga sta izabrati osnovno a da imam mogucnost: pravljenja Play listi i emitovanje u zadatom vremenu i mesanje grafike i teksta sa osnovnim signalom (logo znak, rolovi, SMS poruke i slicno), jer cene kompleta nisu male a ja s obzirom da nemam iskustva sa tim sistemima ne znam sta je dovoljno minimalno od ponudjenog a da zavrsava posao.
Ako neko hoce mogu mu poslati ponudu Playbox-a i cene pa da mi na osnovu toga pomogne sta da uzmem
Pozdrav
 
Odgovor na temu

BozaLaki
Boza Ivkovic

Član broj: 16153
Poruke: 6
212.200.176.*



Profil

icon Re: Playbox ili SA Plus02.01.2007. u 01:27 - pre 209 meseci
Pozdrav i pre svega sve najbolje u novoj 2007. godini!!!
Ja sam poceo sa emitovanjem programa u kablovskom sistemu Velike Plane i pripremam se za konkurs za lokalnu frekvenciju. Trenutno pomocu stapa i kanapa uz pomoc gomile raznih programcica uspevam da se snadjem sa malom ekipom jer ne emitujem zivi program - idu spotovi, filmovi, marketing (reklame i mali oglasi). Veliko je opterecenje pa sam i ja u potrazi za nekom kombinacijom softwera i hardwera.
Ako ti nije problem, posalji mi katalog- cenovnik ( [email protected] ) a predlazem ti da pogledas sta se nudi na www.tricerasoft.com Ja sam skinuo SWIFTELITE 3.0 i u testiranju se dosta dobro pokazao. (trial verzija je ogranicena na 1 minut po video fajlu ali ostale mogucnosti su interesantne pa vredi pogledati. logo na ekranu, krol teksta sa timingom starta, i jos dosta opcija za svega 299US$) . Imas i zanimljiv programcic za poruke - krolove sa logom "Text Ticker" koji odlicno odradjuje svoj deo posla za manje od 20€ .
 
Odgovor na temu

vladakru

Član broj: 11515
Poruke: 1218
79.101.213.*



+4 Profil

icon Re: Playbox ili SA Plus02.03.2009. u 22:59 - pre 183 meseci
Citat:
mogucnost: pravljenja Play listi i emitovanje u zadatom vremenu i mesanje grafike i teksta sa osnovnim signalom (logo znak, rolovi, SMS poruke i slicno)


jesi li nasao jos neki slican program????
by Vladakru
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Playbox ili SA Plus

[ Pregleda: 2607 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.