Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kreiranje menija od više divx filmova za gledanje na dvd/divx playeru

[es] :: Video kompresija :: Kreiranje menija od više divx filmova za gledanje na dvd/divx playeru
(Zaključana tema (lock), by Cileinteractiv)

[ Pregleda: 6275 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mstojan
Stojan Mrđenović
Slovenija

Član broj: 38347
Poruke: 47
*.dynamic.dsl.t-2.net.



Profil

icon Kreiranje menija od više divx filmova za gledanje na dvd/divx playeru17.09.2006. u 17:01 - pre 214 meseci
Dali je moguće, pomoću nekog menu programa, napraviti menu za više DivX filmova, tako da kad cd-dvd medij ubacim u dvd/divx player, mi otvori menu sa pozadinom neke jpg slike i 5-6 filmova na njoj (kao na pravom dvd filmu). Nešto slično mi recimo radi "neoDVD" program, ali nažalost problem je u tome da on ponovno kodira filmove tako da na cd dvd medij stane samo 2-3 filma u koliko, toliko dobroj kvaliteti. Ja bi želio da mi divx filmovi ostanu "neprekodirani" u prvobitnim divx ili xvid kodecima. Znam da je tako nešto izvedljivo za gledanje na kompjuteru, ali dali je to uopšte moguće izvesti za gledanje na dvd/divx playeru?
Nadam se da me razumijete šta me interesuje i mnogo hvala na strplenju!
Unapred se zahvaljujem na odgovoru!
Ja samo znam da ništa ne znam!
 
0

antihistamine
Bosanski Petrovac-BIH

Član broj: 45512
Poruke: 387
*.dlp143.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Kreiranje menija od više divx filmova za gledanje na dvd/divx playeru19.09.2006. u 20:00 - pre 213 meseci
mislim da je to neizvodivo,jer da bi radio izbornike moras raditi autorizaciju dvd videa,a posto njegova struktura zahtijeva mpeg2 format.....divx i xvid nece ici jer su mpeg4........pozdrav
Antihistamine
 
0

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: Kreiranje menija od više divx filmova za gledanje na dvd/divx playeru19.09.2006. u 22:39 - pre 213 meseci
Da, već smo i pisali o tome pre izvesnog vremena. Za sada a i u buduće -"mrka kapa". Lock.
 
0

[es] :: Video kompresija :: Kreiranje menija od više divx filmova za gledanje na dvd/divx playeru
(Zaključana tema (lock), by Cileinteractiv)

[ Pregleda: 6275 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.