Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tuning automobila

[es] :: Auto-elektronika :: Tuning :: Tuning automobila

[ Pregleda: 2332 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vfilip27

Član broj: 37590
Poruke: 3
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Tuning automobila17.09.2006. u 12:22 - pre 213 meseci
vidim da ovdje ima ljudi koji se poprilično razumiju u tuning. Zanima me jedan stvar. Imam golfa 3, '98 godište, 1.9 TD pa sam htjeo pitati nekog tko se razumije u aute da li bi što dobio ako bi u golfa ugradio još jednu manju turbniu koja bi se palila na nižim obtajima od ove sadašnje. Ako bi se to moglo napraviti zanima me i da li bi to utjecalo na trajnost motora i kolko bi se uopće dobilo snage ugradnjom te turbine. Bio bi zahvalan ako netko zna i cijenu takve akcije! Ukoliko to nije baš pametno sa drugom turbinim volio bih da mi netko preporuči što bi mogo napraviti s tim autom da mu malo povečam snagu. hvala!
 
Odgovor na temu

millko
MAMAS-namjestaj po mjeri,okovi za klizna
vrata,... www.mamas.ba

Član broj: 64074
Poruke: 358
85.158.33.*



+1 Profil

icon Re: Tuning automobila17.09.2006. u 22:46 - pre 213 meseci
"skuplja pita neg tepsija" tako se kaze.ovo sto ti hoces da uradis,ne znam bas dovoljno o turbinama,al mislim da ugradnja druge turbine zahtjeva prostora,ta turbina mora biti pokretana remenicom,tj.kajisem iz razloga sto turbine koje rade na principu izduvnih gasova imaju lag il ti "turbo rupu" na nizim obrtajima.s toga pri nizim ovo se radi,bar ja tako mislim.sve u svemu,bolje je uzeti tdi sa 110ks,prepravke na ovakvom motoru moraju biti temeljito odradjene,a to zahtjeva mnogo izricanja.pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: Auto-elektronika :: Tuning :: Tuning automobila

[ Pregleda: 2332 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.