Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Plasticna hirurgija - šaka

[es] :: Nauka :: Plasticna hirurgija - šaka

[ Pregleda: 4690 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bipcode

Član broj: 81834
Poruke: 10
82.208.236.*



Profil

icon Plasticna hirurgija - šaka07.09.2006. u 01:30 - pre 214 meseci
Ovako, imam jedno pitanje... Ustvari više je pucanj na slepo, al' da okušamo sreću. Pre nekoliko meseci sam operisao šaku (plastična operacija), i zarastanje zgloba na srednjem prstu nije prošlo kako treba (ostao nepokretan). Dođe mi pre neki dan drugar i pomene mi kako je on kao mali operisao šaku kod nekog doktora koji "čuda pravi"ali je tek skoro obrisao broj iz mobilnog i više ga nema. Što je najgore, ne seća se ni imena doktora, ni klinike a ni gde se nalazila klinika. Sve cega se seca je da je klinika u Bg-u, i da je tog doktora video pre izvesnog vremena kako je gostovao na BK TV. Ako ovo ikome "rings the bell" bilo bi lepo da ostavi ovde neki podatak o pomenutom dr.-u.
Hvala!
 
Odgovor na temu

Nikola_BGD
Beograd

Član broj: 25863
Poruke: 340
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Plasticna hirurgija - šaka07.09.2006. u 10:04 - pre 214 meseci
Covek koji je verovatno broj 1 u Srbiji sto se tiče operacija ruku je prof. Dr. Marko Bumbaširević, stvarno vrhunski hirurg. Između ostalog prišiva prste koji su odsečeni itd. Radi operacije i po inostranstvu koliko znam, ali takođe koliko znam, nema neku privatnu kliniku ovde. Možda se radi o tom čoveku. On je inače direktor ortopedske klinike u višegradskoj, pa ga možeš tamo potražiti.

poz
n
 
Odgovor na temu

bipcode

Član broj: 81834
Poruke: 10
82.208.236.*



Profil

icon Re: Plasticna hirurgija - šaka08.09.2006. u 01:04 - pre 214 meseci
Pricao sam sa još nekim ljudima i ta klinika u Višegradskoj se u nekoliko tačaka podudara sa pričom koju mi je taj drugar ispričao. U svakom slučaju dr.Bumbaširević je izgleda veoma cenjen i u svetu kao i kod nas pa ću se sa svojim doktorom videti da li se slučajno i sa njim konsultovao oko mog slučaja, pa ako nije da ga kontaktiram. Hvala Nikola
 
Odgovor na temu

Nikola_BGD
Beograd

Član broj: 25863
Poruke: 340
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Plasticna hirurgija - šaka08.09.2006. u 09:39 - pre 214 meseci
Nema na cemu. U svakom slucjau kad (ako) udjes u tu bolnicu nemoj da te zavara njen izgled ;)
ili u prevodu zgrada se raspada.. ma uzas....
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Plasticna hirurgija - šaka

[ Pregleda: 4690 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.