Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Arial=> Unicode=> Word2000 => CorelDraw 11

[es] :: Vektorska grafika :: Arial=> Unicode=> Word2000 => CorelDraw 11

[ Pregleda: 3142 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neutrino
olja mandic
Beograd

Član broj: 6990
Poruke: 35
217.26.79.*



Profil

icon Arial=> Unicode=> Word2000 => CorelDraw 1125.02.2003. u 11:24 - pre 257 meseci
NJaaak!!! Imam problem koji ću najverovatnije rešiti pešaka, ali predstaviću ga i ovde da bi ako mi neko eventualno pomogne, u budućnosti takav problem izbegao. (a i da bi se i drugi naučili)

Imao sam tekst u wordu iskuckan svakako, sa i bez naših slova sa sve par fontova u tektstu, ( arial, avantgarde, times) Lepo sam poispravljao tekst sa find and replace i sva naša slova su bila tu kad sam ceo tekst prebacio u Arial i pasteovo u Corel 11 u kom radim to što već treba. Međootim...

tekst je išao na ispravljanje kod jednog, čoveka, pa kod drugog i na reviziju kod trećeg gde su svi ponešto ukuckali u njega, neku ispravku il šta. E sad taj je dokument opet došao kod mene i ja i dalje u samom wordu vidim naša slova,ali paste u Corel više ne radiiiiii.... sad u corel pasteuje nekakvog monstruma koji je sastavljen opet od tri fonta, (arial, times, avantgarde) što se tek u corelu lepo vidi i sve tako đuture prikazuje naša slova, a kad prebacim ceo tekst u bilo koji od ta tri fonta naša slova se pogube naravno..

Sem što mogu da lupam šakom o stol i glavom u monitor i što mogu da pešaka ispravim sve šta treba, dali mogu da uradim još nešto, ili da saznam kako da ovakve stvari u budućnosti izbegnem.


Instead of dark lord you will have a light lord. Beautifull and smart as a day. All shall love him and be happy.
 
Odgovor na temu

mestar

Član broj: 4791
Poruke: 102
*.tel.net.ba



Profil

icon Re: Arial=> Unicode=> Word2000 => CorelDraw 1124.04.2003. u 17:52 - pre 255 meseci
Kako ti ono napadas ljude da nemaju pojma i to takvom zestinom da mislim da su ti bili pri ruci da bi jos dobili i koju pljusku. Vidis i sam da se svakom moze desiti da nesto nezna, a onaj ko to zna misli da su to banalna pitanja.
Vidis ja to tvoje pitanje ZNAM ali sad ja tebi necu reci jes malo bezobrazan prema drugima i samo galamis, a forum je postavljen da bi pomogli jedni drugima a ne galamili jedni na druge, ako se nevaram. Kao sto i sam kazes drugima uzmi help i citaj a mozda nadjes a mozda i ne sta cu ti ja. Samo da ti kazem da postoje i neki programcici za konverziju fontova iz .... u ....
Toliko od mene.
 
Odgovor na temu

shiggy
Bg

Član broj: 1367
Poruke: 121
*.beotel.net



Profil

icon Re: Arial=> Unicode=> Word2000 => CorelDraw 1126.04.2003. u 02:22 - pre 255 meseci
Napali ste choveka apsolutno nepotrebno.. prochitajte malo bolje text pa cete videti da on nikog nije napao, vec je iznerviran zato shto ima fajl koji (mozda njegovom) zaslugom ne lichi ninashta. Samo ga (a i mene) interesuje kako da taj problem prevazidje.
 
Odgovor na temu

mestar

Član broj: 4791
Poruke: 102
*.tel.net.ba



Profil

icon Re: Arial=> Unicode=> Word2000 => CorelDraw 1126.04.2003. u 11:14 - pre 255 meseci
Ti ocito nisi citao njegove odgovore koji su postavljali drugi ljudi. Ne radi se to o ovome pitanju sto je on postavio nego o njegovim odgovorima drugim ljudima. Malo procitaj ostale teme pa ce ti sve biti jasno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vektorska grafika :: Arial=> Unicode=> Word2000 => CorelDraw 11

[ Pregleda: 3142 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.