Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

After Efects Export

[es] :: Video produkcija :: After Efects Export

[ Pregleda: 2695 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vladimir Zaharijev
Juzna Srbija

Član broj: 88435
Poruke: 41
195.252.87.*



Profil

icon After Efects Export01.09.2006. u 09:35 - pre 214 meseci
S obzirom da sam krenuo sa ucenjem After Efecta i vec polako ide ali normalno je da se u pocetku nailazi i na probleme.Imam dva pitanja oko Exporta:
1. S obzirom da za montazu koristim Adobe Premiere Pro 1.5 jer imam montaznu kartu Matrox RTX 100 sve sto uradim sa After Efectom treba da uvezem u Premiere da bi to koristio kao konacan izlaz iz Matrox-a. Najpre kad uradim Projekt u AE izvrsim Export/Projekt Adobe Premiere Pro i kad ga pozovem iz Premiere-a nece da ga otvori napise mi "The project could not be loaded, it may be damaged or contain outdated elements" u cemu je fora;
2. U drugom slucaju kad napravim Export u AVI format i podesim AVI kao DV (25 frames), Premiere importuje bez problema takav fajl i ide sve super ali mi se preko slike javljaju tu i tamo (kao da svetlucaju) sitni kvadratici, u cemu je fora
Odnosno kratko receno kakav Export napraviti u AE da bi to Premiere Pro 1.5 citao u realnom vremenu bez ikakvih problema sa slikom.
Usput bih pitao koji je programcic jednostavan a dobar za pravljenje 3D slova koja cita After Efects.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

tonnib
Osijek

Član broj: 108937
Poruke: 28
*.xnet.hr.



Profil

icon Re: After Efects Export03.09.2006. u 21:37 - pre 214 meseci
S kojom verzijom After effects radiš?

Ovo prvo s Export/Project moguče je da radiš sa starojom(ili novijom) verzijom AF pa ih Premiere ne može prepoznati što se meni znalo dogoditi.

Pokušaj instalirati Premier 2.0 i After Effects 7.0 jer njih dvoje savršeno rade.

Ovo drugo probaj riješiti da izbaciš avi file bez ikakve kompresije.

A za ovo treče ne znam, ja uglavnom sve što mi treba radim u 3d studiu a možeš raditi 3d slova (ne baš neka spektakularna) i u Afterima

Pozdrav
THX 1138
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: After Efects Export03.09.2006. u 22:16 - pre 214 meseci
3. - Nabavi Zaxwerks 3D Invigorator plug in trebaloo bi da bude dovoljno :)
http://www.zaxwerks.com/
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: After Efects Export

[ Pregleda: 2695 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.