Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sql server doesnt exists or access denied-pomoc

[es] :: MS SQL :: sql server doesnt exists or access denied-pomoc

[ Pregleda: 2549 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mlathen
Beograd

Član broj: 100263
Poruke: 7
*.uzzpro.sr.gov.yu.



Profil

icon sql server doesnt exists or access denied-pomoc30.08.2006. u 12:18 - pre 214 meseci
Imam problem jer ne mogu da pokrenem sql server. Imam sql server 2000 na win xp pro, u localu i koristim windows logon. Sql server je bio ukljucen kada je nestalo struje. Nakon sto sam ponovo pokrenuo sistem server vise ne moze da se pokrene. Preko service managera ne ide, kad pokusam preko enterprise managera dobijam poruku sql server doesnt exists or access denied. Napominjem da je pre nestanka struje server normalno radio.
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

CallMeSaMaster

Član broj: 43611
Poruke: 466
80.65.172.*



+1 Profil

icon Re: sql server doesnt exists or access denied-pomoc30.08.2006. u 22:06 - pre 214 meseci
Vec sam nekoliko puta odgovarao na ovakva pitanja.Uvijek trebas prije pregledati slicne teme.
Problem je ,kao i u vecini slucajeva, autentikacija.Mislim da win only nece proci nego pokusaj sa both- win and sql autentication

[Ovu poruku je menjao CallMeSaMaster dana 30.08.2006. u 23:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mlathen
Beograd

Član broj: 100263
Poruke: 7
*.uzzpro.sr.gov.yu.



Profil

icon Re: sql server doesnt exists or access denied-pomoc31.08.2006. u 09:12 - pre 214 meseci
Ali problem je sto je server stopiran, jednostavno kad pokrenem service managera i kliknem start/continue on ne reaguje. Preko enterprise managera ne mogu da se konektujem jer server jednostavno ne radi, manager ne moze da ga nadje. Resio sam problem tako sto sam uradio uninstall/install, ali to mi nije neko resenje. Da li je neko ima slican slucaj?
 
Odgovor na temu

[es] :: MS SQL :: sql server doesnt exists or access denied-pomoc

[ Pregleda: 2549 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.