Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung kucni bioskop HT-TP12

[es] :: Elektronika :: Samsung kucni bioskop HT-TP12

[ Pregleda: 3293 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pavic.Nikola
Pavic Nikola
Novi Sad

Član broj: 99295
Poruke: 5
*.neobee.net.



Profil

icon Samsung kucni bioskop HT-TP1226.08.2006. u 06:20 - pre 215 meseci
Imam jedan mali problem. Kupio sam ovaj uredjaj i sve radi savrseno (da kucnem u drvo ), osim kada ucitam DivX file-ove, titlovi su mi jedva vidljivi na ekranu.

U meniju postoji opcija Subtitles, ali pise da nije omogucena. Cuo sam da mogu da nabavim negde neki novi firmware za njega, ali koga god da sam pitao - uvoznika, servise, svi su samo slegali ramenima i rekli da je to-to.

Inace, titlovi na DVDu su odlicni i lepo se vide i nema ni "kukica ni motika" (mislim na č,ć,š,ž,đ... posto u DVX modu on ta slova ne pokazuje vec neke simbole)

Sta mi predlazete da uradim?

Unapred zavhalan svakom ko posveti vreme i odgovori mi na ovaj moj problem

Puno pozz
 
Odgovor na temu

yu1ny
Beograd KN04ET

Moderator
Član broj: 85832
Poruke: 1793
213.137.123.*



+13 Profil

icon Re: Samsung kucni bioskop HT-TP1226.08.2006. u 09:51 - pre 215 meseci
Meni lici samo na firmver, imao sam slican problem sa mojim Mustek-om pre neku godinu, nasao neki firmver iz Bugarske i problem je resen, titlovi veci, vidljiviji i sa svim nasim slovima.
Samo strpljenje i pretraga
 
Odgovor na temu

Pavic.Nikola
Pavic Nikola
Novi Sad

Član broj: 99295
Poruke: 5
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Samsung kucni bioskop HT-TP1227.08.2006. u 04:40 - pre 215 meseci
Ej, hvala ti puno na informaciji. Vec sam poceo da verujem da je problem neresiv.

Samo mi, molim te, reci gde si ti nasao svoj firmware? Na nekom sajtu? Kako si ga posle instalirao? Mene su naplasili u servisu, da ukoliko nesto podje naopako kada instaliram firmware, vise ne moze da se nikako pokrene ceo DVD. I rekli su mi da su kod varijanti firmware-a u pitanju nijanse oko razlicitih serija za istu marku i tip DVD player-a. Tipa - mozda mi vise nece raditi daljinski ili neki od zvucnika...

Da li je to stvarno moguce? I na koji "cosak" interneta da idem i da nadjem firmware-ove uopste?

Unapred zahvalan na odgovorima :-D
 
Odgovor na temu

yu1ny
Beograd KN04ET

Moderator
Član broj: 85832
Poruke: 1793
213.137.123.*



+13 Profil

icon Re: Samsung kucni bioskop HT-TP1227.08.2006. u 19:32 - pre 215 meseci
Neces mi verovati, ali sam na istom ovom nasem ES sajtu, samo u grupi o Multimedijalnim uredjajima nasao i adresu sajta i novi firmer-fles za flesovanje biosa mog Mustek DVD-a.
Postupak je da skines taj fles (mali je, stotinak kilobajta), narezes na RW disk, ucuskas u DVD i on ga sam ocita i isflesuje, samo se molis Bogu da ne nestane struje u toj akciji
A serviseri su ti rekli istinu, dovoljna je mala greska u flesu i DVD je mrtav, a u servisu ti debelo naplate ponovno flesovanje.
Osim toga, ako flesujes u garantnom roku i nesto ti se drugo pokvari, provale te u servisu odmah da si flesovao uredjaj i ne priznaju vise garanciju.
Prema tome, bas je rizicno, ne znam sta da ti savetujem.
Osim da sednes blize televizoru
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.smin.sezampro.yu.



+638 Profil

icon Re: Samsung kucni bioskop HT-TP1227.08.2006. u 23:30 - pre 215 meseci
evo da ti kazem sta treba da se radi ako zeznes nesto tj sta oni u servisu rade, otvore dvd, izvade eeprom, ubase u reprogramator, programiraju ga "dobrim" firmwareom, vrate i to je to

edit: nisam mislio nikog da uvredim

[Ovu poruku je menjao guslac dana 29.08.2006. u 13:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

alexa_pg
Podgorica

Član broj: 52266
Poruke: 2026
195.250.118.*



+115 Profil

icon Re: Samsung kucni bioskop HT-TP1228.08.2006. u 22:59 - pre 215 meseci
to:guslac
Citat:
.....to sve je postupak od 10 min. ali su oni stoke i naplacuju kao Nasinu tehnologiju da opravljaju.....

Za koga ovo kazes da je ovakav?
 
Odgovor na temu

Anubis88
Zoran Stankovic

Član broj: 112317
Poruke: 2
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Samsung kucni bioskop HT-TP1217.09.2006. u 16:42 - pre 214 meseci
E Nikola da li si uspeo da nadjes neki firmware za ovaj dvd. Ja imam isti problem i ne mogu da nadjem nista na netu.
 
Odgovor na temu

Pavic.Nikola
Pavic Nikola
Novi Sad

Član broj: 99295
Poruke: 5
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Samsung kucni bioskop HT-TP1218.09.2006. u 00:41 - pre 214 meseci
E, verovao ili ne, nisam. Uskoro cu da se pomirim sa sudbinom, ili cu da kupim neki totalno bezvezni DVD player, posto svi oni noname playeri imaju svakakve opcije, a ovi "markirani" nista...

Ajde, ako nesto nadjem, javljam, ako ti nesto nadjes - javi..

P.S. Kako te sluzi DVD? Ja sam prezadovoljan
 
Odgovor na temu

Anubis88
Zoran Stankovic

Član broj: 112317
Poruke: 2
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Samsung kucni bioskop HT-TP1218.09.2006. u 20:58 - pre 214 meseci
Dvd me sluzi odlicno "da kucnem u drvo". Ali me samo nervira prevod. Pretrazio sam i Samsungov sajt nema nista za nas dvd. Ima 500 firmware-a ali nijeda nije za nas dvd. Ja cu da ti javim ako uspem da nadjem nesto.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Samsung kucni bioskop HT-TP12

[ Pregleda: 3293 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.