Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GRAFIKA/ LEJMERI

[es] :: Grafički dizajn :: GRAFIKA/ LEJMERI

[ Pregleda: 4876 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neutrino
olja mandic
Beograd

Član broj: 6990
Poruke: 35
217.26.79.*



Profil

icon GRAFIKA/ LEJMERI20.02.2003. u 12:42 - pre 257 meseci
ovde lejmerksa pitanja u vezi grafickog softvera tipa.. kako da promenim font i kako da promenim boju slova i kako da "ja neradim nista jer ne znam nego da mi neko drugi uradi ko zna, samo tako da ispadne da sam ja radio , a ne taj neko drugi da mi nebi taj neko drugi trazio pare koje sam ja hteo da uzmem za tezgu".

:)


Instead of dark lord you will have a light lord. Beautifull and smart as a day. All shall love him and be happy.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI20.02.2003. u 13:23 - pre 257 meseci
Hehe bas te je iznervirao onaj sa pitanjem da li je bolji Corel ili Photoshop? :))

U principu ako smislite kako forum Grafika podeliti na logicne oblasti primene (ne po programima vec po funkciji), i tako ne vredjati neke clanove i nazivati ih lamerima zato sto pitaju prosta pitanja, a ipak im omoguciti logicno mesto gde bi takva pitanja mogli i dalje da postavljaju, javite i napravicu takvu podelu.
 
Odgovor na temu

Malcolm
CEO
Lyctum
Zemun

Član broj: 516
Poruke: 503
*.218.EUnet.yu

Sajt: www.lyctum.com/pvc-prozor..


+1 Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI20.02.2003. u 16:15 - pre 257 meseci
To je demokaratija!
Gojko Za Predsednika
 
Odgovor na temu

neutrino
olja mandic
Beograd

Član broj: 6990
Poruke: 35
217.26.79.*



Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI20.02.2003. u 16:20 - pre 257 meseci
kud ces bolje od podele na lejmere :))

uvreda sva sreca nije bilo, ali mastovitih profesionalnih zamerki svakako jeste. :)
pozdrav Gojko.

...al na ovako dobrom i super nafuranom forumu umesto da citam o upotrebi skripta u korelu, sitnim cakama koje nisu dokumentovane, savetima kakod a izbegnete greske i bagove u radu.. da citam kako se boji slovo. pa nedopustovo je. :)

evo recimo. corel draw8 mi je upropastio jedan od najlepsih radova koje sam ikad narpavio u momentu nadahnuca... obozavam da projektujem mastu u corelul i sve vreme je bilo CTRL+S i backup, i save every 5 minutes i sve...al kad sam exportovo taj rad kao selected only, u *.ai da bi ga uzo u flash... ostao je samo beli page. nigde niceg. ni u *.cdr-u ni u *.ai-ju.. a bekap je bio snepshot rada tamo negde na pocektu.
ponovio sam us licnom testu to isto i svaki put i se desila ista stvar. ostane samo beli papir.

ocu toga da se cuvam i na taj nacin da pomazem ljudima

. ali outline slova. pa breee.. :)


Instead of dark lord you will have a light lord. Beautifull and smart as a day. All shall love him and be happy.
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.teol.net

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI20.02.2003. u 19:30 - pre 257 meseci
smiri se čovječe...
kako ti kažeš najbolje je da napravimo lame.ellitesecurity.org i prof.elitesecurity.org.
Ne mogu svi da budu Gurui i da raspravljaju samo o stvaria ala pisanje perl skripti za Gimp. To što ti znaš ne mora značiti da moraju svi znati, ajd sada tebi nešto treba recimo u Networkingu ili Linuxu, upitaš i to je nekom lame i ono, ko je jebe briš temu.
Uvjek si ti za nekog prafi i za nekog lamer zato come down i chilliraj.

p.s. imaš fino prezima mandić.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

igorsa

Član broj: 2522
Poruke: 2290
*.zre.sezampro.yu



Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI21.02.2003. u 05:51 - pre 257 meseci
dr ZiDoo je u pravu. Nemoj nikoga podcenjivati jer je početnik. Uostalom, to smo svi nekada bili, zar ne?!
 
Odgovor na temu

Borko Savic
Thessaloniki

Član broj: 86
Poruke: 359
*.verat.net

ICQ: 16333000


Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI21.02.2003. u 11:59 - pre 257 meseci
opa, čak nas posećuju i ribe sa club.co.yu

jel tako olja :D
Reincarnation:
Life sux and then you die. And then life sux again...
 
Odgovor na temu

neutrino
olja mandic
Beograd

Član broj: 6990
Poruke: 35
*.yubc.net



Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI23.02.2003. u 18:19 - pre 257 meseci
nije tako borko.. Olja je u ovo sluicaju mushko ime coveka koji je kresno vise ribica nego sto si ti narezao Cd=ova. ;)


Uvek pisem u muskom rodu, al naidje poneki lejmer koji misli da sam ja cica samo eto, nisam ucila skolu pa gresim kad pisem. :)



Instead of dark lord you will have a light lord. Beautifull and smart as a day. All shall love him and be happy.
 
Odgovor na temu

neutrino
olja mandic
Beograd

Član broj: 6990
Poruke: 35
*.yubc.net



Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI23.02.2003. u 18:24 - pre 257 meseci
E drugari... neznati kako dati outline slova u Corelu nije pocetnistvo...vec lejmerstina. A jos i pitati tako pitanje na forumu... phu.. I sam Trunx je reko. nek prvo procita help. Ja sam davno bio kupi knjighui colre 4 i radio sam u corelu 3 i tek kad sam procitao knjigu i poceo da radim i naisao na problem i trazio kako da ga resim u helpu, u knjizi i kad nisam nasao resenje isao sam da pitam.



Instead of dark lord you will have a light lord. Beautifull and smart as a day. All shall love him and be happy.
 
Odgovor na temu

Borko Savic
Thessaloniki

Član broj: 86
Poruke: 359
*.verat.net

ICQ: 16333000


Profil

icon Re: GRAFIKA/ LEJMERI24.02.2003. u 01:28 - pre 257 meseci
Citat:
neutrino:
nije tako borko.. Olja je u ovo sluicaju mushko ime coveka koji je kresno vise ribica nego sto si ti narezao Cd=ova. ;)

ja nemam rezač. znači ti si nevina :)) svaka čast. retkost u ovo vreme :D
Reincarnation:
Life sux and then you die. And then life sux again...
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: GRAFIKA/ LEJMERI

[ Pregleda: 4876 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.