Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?

[ Pregleda: 9874 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Spejskeptn
Beograd

Član broj: 82393
Poruke: 24
80.93.231.*



Profil

icon Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?21.08.2006. u 23:57 - pre 214 meseci
Interesuje me da li neko radi manje vise jednostavne 3D modele ukoliko snabdem shemu nacrtanu u AutoCadu???
I koliko bi to otprilike kostalo???

Ili ako ne kod nas, ima li negde sajt gde mogu da posaljem AutoCad crtez i da dobijem nazad 3D model?

Hvala..
 
Odgovor na temu

zdrvk
BiH, RS

Član broj: 100334
Poruke: 27
*.pd.pttrs.net.



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?22.08.2006. u 11:04 - pre 214 meseci
Pozdrav,

uraditi 3D model koji nije pretjerano komplikovan iz AutoCAD crteza ne bi trebao biti problem za nekog ko ima i malo veze sa masinstvom i CAD programima, vjerovatno su ti se mnogi vec javili privatnom porukom pa cu ja ovako javno.
Nisi rekao je li vazno koji ti format 3D modela treba, pa pretpostavljam da je dwg. Ja ti mogu uraditi SolidWorks, Inventor, AutoCAD i 3D Studio model, zavisno od tvojih potreba.
Sto se cijene tice to je uvijek bio predmet diskusije i dogovora pa ti nista ne mogu reci dok ne vidim konkretan model, naplata moze ici po satu rada ili da se dogovorimo oko cijene za cijeli posao.
Javi se na PP ako si zainteresovan.

Uzdravlje
.....KED/KEM.....
 
Odgovor na temu

ture27

Član broj: 78936
Poruke: 242
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?22.08.2006. u 12:26 - pre 214 meseci
DA, nisi naveo u cemu treba da se odradi 3D model. Mogu da ga odradim u Solidu, a ACAD nije problem.
U vezi cene, kao i prethodni odgovor, sve zavisi od komplikovanosti dela.
Javi na mail.
Pozz
 
Odgovor na temu

srdjan milic

Član broj: 44406
Poruke: 148
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?22.08.2006. u 15:48 - pre 214 meseci
Slazem se sa ljudima...Koji format 3d modela ti je potreban...da li mora da bude u autoCADu ili moze u nekome drugom paketu...Mislim da bih mogao da odradim u CATIA...
Cena bi trebalo da se formira po satu, makar koliko sam ja upucen u cene, ali opet mislim da moze da zavisi od komplikovanosti dela ili ili tvojih licnih zelja...takodje mislim da zavisi od toga ko ti radi, znas covek koji ima licencu za crtanje u nekom programu ima pravo da trazi vise od onoga koji nema (bez uvrede bilo koga, posto ponekada entuzijasta moze to da odradi mnogo brze)...
Javi se preko PM pa mozemo da probamo da se dogovorimo
Pozdrav
MB GigaByte 7N400L * AMD 1800+ * HDD WD80GB * Kingston 3*256 MB DC* Asus ATI 9550GE *
WinXPSp2
 
Odgovor na temu

brazilac_10
Konstruktor (alati za
plastiku,zn-leguru)
copacabana

Član broj: 98899
Poruke: 22
*.PPPoE-2617.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?29.08.2006. u 21:40 - pre 214 meseci
Pozdrav!

I ja bih mogao raditi vrlo kvalitetno modele od postojecih 2d podataka.Vidim da se dosta ljudi javlja,pa ako ti treba veca kolicina radne snage pisi na kontakt mail :
[email protected]
 
Odgovor na temu

PH42-CNC
Milija MARKOVIĆ
Valjevo

Član broj: 107196
Poruke: 124
212.200.221.*

Sajt: www.tehnorad.co.yu


+10 Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?30.08.2006. u 10:48 - pre 214 meseci
CATIA, SolidWorks, ProEngineer, Maya, ....

Samo reci šta ti treba sve su ostalo nijanse.
Esnahija tetrahoza eksi !!! http://www.tehnorad.co.yu
 
Odgovor na temu

darko666
Pancevo

Član broj: 109014
Poruke: 4
*.panet.co.yu.



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?01.09.2006. u 12:41 - pre 214 meseci
Ako ti treba do perfekcije uradnjen model u 3d studiu pisi

a za ostale probleme, ma resice se.

Poslacu ti neke svoje radove pa vidi da li ti odgovara kvalitet.

Uradio sam model vukovog spomenika!
 
Odgovor na temu

Spejskeptn
Beograd

Član broj: 82393
Poruke: 24
80.93.231.*



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?01.09.2006. u 21:39 - pre 214 meseci
Hvala vam svima na odgovorima, nasao sam za sada coveka koji radi povoljno, pa ako bude trebalo, kontaktiracu vas za sledeci posao...
 
Odgovor na temu

ture27

Član broj: 78936
Poruke: 242
*.3dnet.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?02.09.2006. u 16:28 - pre 214 meseci
Sta je!
Ponadali ste se da cete uzeti pare sa malo truda, kad' ono ispala.
Vredelo je pokusati
 
Odgovor na temu

zdrvk
BiH, RS

Član broj: 100334
Poruke: 27
*.prijedor.com.



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?02.09.2006. u 20:19 - pre 214 meseci
Citat:
ture27: Sta je!
Ponadali ste se da cete uzeti pare sa malo truda, kad' ono ispala.
Vredelo je pokusati


Ovo je bilo ko da je neko na Word forumu napisao:

"Ej, ljudi, ima li neko da mi otkuca 20 stranica teksta, sa dvije tabele i trebam ubaciti i tri fotografije u tekst? Interesuje me koliko bi to kostalo. Unaprijed hvala."

Coporu gladnih vukova je bacio kilu mesa...

Svaki komentar o CAD/CAM poslovima na Balkanu je sasvim suvisan. Ali doci ce i nasih 5 minuta...




.....KED/KEM.....
 
Odgovor na temu

Spejskeptn
Beograd

Član broj: 82393
Poruke: 24
80.93.231.*



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?02.09.2006. u 20:42 - pre 214 meseci
Da li vas dvojica imate po 15 godina ili sta kad imate potrebu za takvim komentarima???
Na kratko cu se spustiti na vas nivo pa cu reci da je covek koga sam unajmio takodje korisnik ovog foruma, kao i ljudi koji su odgovorili javno, a i oni na privatne poruke.. Da li ce i on ovde da da neki komentar, to me se ne tice...
Zadovoljio je svaki moj zadani uslov, tako da je posao ugovoren.. I u buduce cu takve ponudi raditi, tako da su zajedljivi komentari na racun ove nekolicine strucnjaka koja bi da razumno upotrebe svoje znanje, suvisni...

Npr. za izradu najprostijeg 3D modela brzinometra, u US sam se jednom opekao pa platio 600USD, sto je mozda njima extra povoljna cena, a da sam tada trazio nekog u SR da mi to uradi, prosao bih sigurno daleko jeftinije..
Tako da sto se CAD/CAM poslova u Srbiji tice, ne moras da posmatras sve pesimisticki ma koliko to objektivno izgledalo na prvi pogled...
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.tippnet.co.yu.



+17 Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?03.09.2006. u 09:31 - pre 214 meseci
Citat:
Svaki komentar o CAD/CAM poslovima na Balkanu je sasvim suvisan. Ali doci ce i nasih 5 minuta...

Mislim da nece doci tih 5 minuta....
Masinski park i industrija na balkanu je umrla, samo niko to jos ne ce da prizna....
A kad ce oziveti ne zna se.....
 
Odgovor na temu

zdrvk
BiH, RS

Član broj: 100334
Poruke: 27
*.prijedor.com.



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?03.09.2006. u 20:46 - pre 214 meseci
Spejs, ocito se nismo razumjeli, ja nemam nista protiv toga sto si ti ponudio posao na forumu, niti su konemtari tebi upuceni. Meni je samo zao sto se to ne desava cesce, nego jednom godisnje neko tako nesto ponudi a svi su gladni posla.

Ako mislis da mi je krivo sto nisam dobio taj posao, grijesis, bio sam siguran da necu proci jer sam znao da ce konkurencija biti vise nego brojna.
Ako nije tajna kazi koliko si ponuda dobio...

Sto se mog pesimizma tice, mislim da je opravdan, kad usporedis masinstvo na zapadu i na Balkanu sve ce ti biti jasno...

Pozdrav
.....KED/KEM.....
 
Odgovor na temu

shnjufudla
Beograd

Član broj: 250292
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?06.02.2010. u 22:43 - pre 172 meseci
Meni treba neko ko moze da mi do 11.02. odradi model u ProEngineer-u. Javite se na pp ili mail.
 
Odgovor na temu

gorksi7
sremska mitrovica

Član broj: 335964
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?10.01.2017. u 13:42 - pre 88 meseci
potreban mi je rad u 3D konkretno konstruisanje parkiralista.Ako neko radi neka posalje na mail adresu [email protected]
goksi
 
Odgovor na temu

gorksi7
sremska mitrovica

Član broj: 335964
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?14.01.2017. u 15:44 - pre 88 meseci
Da li neko radi konstruisanje parkiralista u autocadu,neka se javi na mail [email protected]
goksi
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Da li neko radi 3D model iz AutoCad crteza za pare?

[ Pregleda: 9874 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.