Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL :)

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL :)

Strane: << < .. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 248445 | Odgovora: 997 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 20:42 - pre 234 meseci
Citat:
aca82: Nista nista dok drasko ne popije.....znate sta zelim reci...samo se treba resiti draska i par Telkomovih akcionara cisto da im se utera strah u kosti.
Drasko je pretpostavljam direktor (nisam upoznat sa funkcijom koju obavlja i gde ), i ukoliko ne moze da se dokaze da je prekrsio neki zakon ili svoj ugovor jedino akcionari mogu da odlucuju o njegovom eventualnom otpustanju
drugo ti bi da se oslobodis "par Telkomovih akcionara cisto da im se utera strah u kosti" to vec neide, akcionara nemozes da se oslobodis posto su oni vlasnici firme, to bi bilo kao da ti osnujes firmu i tvoji radnici, klijenti ili jos gore prolaznici rese "da te se oslobode" LOL
doduse mislim da kod nas vazi zakon da ukoliko se vise od 51% akcionara sloze mogu nekoga od preostalih akcionara da nateraju da im prodaju svoj deo, a posto je srbija vecinski vlasnik ...





So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

aca82
Aca Milosevic

Član broj: 47180
Poruke: 33
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 20:47 - pre 234 meseci
Prijatelju nemas pojama sta za mene znaci to "resiti se".
 
Odgovor na temu

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 21:14 - pre 234 meseci
Citat:
aca82: Prijatelju nemas pojama sta za mene znaci to "resiti se".
a u tom slucaju se slazem, evo i ja cu je ucipiti koliko imam u fond za "resavanje" LOL

So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

aca82
Aca Milosevic

Član broj: 47180
Poruke: 33
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 21:19 - pre 234 meseci
Ne znam koja je cena akcija telekom Srbije. Recimo koliko kosta 2% akcija.
Da se nesto organizuje da se pregovara sa sitnijim akcionarima ..hmmm "pregovara" da prodaju svoje akcije.
 
Odgovor na temu

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 21:22 - pre 234 meseci
Citat:
aca82: Ne znam koja je cena akcija telekom Srbije. Recimo koliko kosta 2% akcija.
ne zanosi se mnogo !!!

So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

suca

Član broj: 46630
Poruke: 49
*.ybc.bg.vline.verat.net.



Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 22:01 - pre 234 meseci
Ajde sacekacu jos malo, posto sam dobio danas mail sledece sadrzine:

Citat:

Obaveštavamo vas povodom vaše prijave za TELEPORT ADSL da na vašem telefonskom broju 157*** na adresi Omladinskih brigada xx/xx, postoje tehničke mogućnosti za realizaciju ADSL konekcije.

U ponudi je 6 TELEPORT ADSL paketa, koje možete videti na stranici: http://www.teleport.co.yu/adsl.

Kada se odlučite za paket koji vam najviše odgovara, pošaljite odgovor na ovu poruku i njoj navedite naziv TELEPORT ADSL paketa.

Ovime započinjete proces uvođenja TELEPORT ADSL servisa.

Posle toga, procedura je sledeća: Telekomu se predaje zahtev za instalaciju ADSL priključka na vas telefonski broj u centrali, a nakon dobijanja potvrdnog odgovora, TELEPORT, u dogovoru sa vama šalje tehničara da instalira ADSL opremu na vašoj adresi.


Posto je trenutno score neresen (2:2) mogu i da se nadam ADSL-u.
 
Odgovor na temu

Milos Vucekovic
Milos Vucekovic
Student
Beograd

Član broj: 46921
Poruke: 28
*.beotel.net.

ICQ: 73223130
Sajt: www.metropola.org


Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 22:08 - pre 234 meseci
Jednostavno ... postoji jedan problem .. zasto ovde u Srbiji mora uvek da se prvo da kesh pa posle kad dobijesh dobio si ... a kada se duguju pare odna ili ces platis ili jebiga ... ima te tuze do poslednje pare...
Inace evo gledam sada ugovor i cekao ja 5 godina na adsl ... ako kazu posle tolikog vremena nema tehnickih mogucnisti.. samo mi vrate pare .. koje su inace devalvirale (svaki dan po 500%) i jebiga. .nikome nista.. mislim da to zaista nije fer od strane provajdera... bolje da se ugovorom obavezem da moram da uzmem adsl ako potpisem ugovor.. naravno u odredjenom periodu ... inace ovako se samo nerviram i gledam kako pustaju koga zele na adsl... evo ovde na forumu ima bar 10 ljudi koji zele da dobiju adsl u "Bezaniskoj" centrali + 10 ortaka koje ja znam ovde i jos ja... eto zar je 21 prikjucak malo kako bi provajder otisao do Telekoma i rekao .. "Alo bre ljudi... pa jel ste normalni? Dokle ovi da cekaju" ... ovo je zaista totalna katastrofa sa strane provajdera..
>> metropola.org - Vas grad na internetu <<
 
Odgovor na temu

aca82
Aca Milosevic

Član broj: 47180
Poruke: 33
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 22:48 - pre 234 meseci
Citat:
Milos Vucekovic: Jednostavno ... postoji jedan problem .. zasto ovde u Srbiji mora uvek da se prvo da kesh pa posle kad dobijesh dobio si ... a kada se duguju pare odna ili ces platis ili jebiga ... ima te tuze do poslednje pare...
Inace evo gledam sada ugovor i cekao ja 5 godina na adsl ... ako kazu posle tolikog vremena nema tehnickih mogucnisti.. samo mi vrate pare .. koje su inace devalvirale (svaki dan po 500%) i jebiga. .nikome nista.. mislim da to zaista nije fer od strane provajdera... bolje da se ugovorom obavezem da moram da uzmem adsl ako potpisem ugovor.. naravno u odredjenom periodu ... inace ovako se samo nerviram i gledam kako pustaju koga zele na adsl... evo ovde na forumu ima bar 10 ljudi koji zele da dobiju adsl u "Bezaniskoj" centrali + 10 ortaka koje ja znam ovde i jos ja... eto zar je 21 prikjucak malo kako bi provajder otisao do Telekoma i rekao .. "Alo bre ljudi... pa jel ste normalni? Dokle ovi da cekaju" ... ovo je zaista totalna katastrofa sa strane provajdera..


Sta da ti kazem ja sam pre 11 dana podneo zahtev tek su danas poslali zahteve u proceduru.
Zaista bruka i sramota.
Kapiram sta oni rade. Oni cekaju dok se ne sakupi dovoljan broj zahteva da se ne bi cimali. Ali to ne bi trebalo mene da zanima. Ako sam platio i makar bio jedini tog dana moraju da proslede moj zahtev dalje sta mene briga sto oni moraju da se cimaju samo zbog mene.
 
Odgovor na temu

Milos Vucekovic
Milos Vucekovic
Student
Beograd

Član broj: 46921
Poruke: 28
*.beotel.net.

ICQ: 73223130
Sajt: www.metropola.org


Profil

icon Re: ADSL :)04.02.2005. u 23:00 - pre 234 meseci
Citat:
aca82: Sta da ti kazem ja sam pre 11 dana podneo zahtev tek su danas poslali zahteve u proceduru.
Zaista bruka i sramota.
Kapiram sta oni rade. Oni cekaju dok se ne sakupi dovoljan broj zahteva da se ne bi cimali. Ali to ne bi trebalo mene da zanima. Ako sam platio i makar bio jedini tog dana moraju da proslede moj zahtev dalje sta mene briga sto oni moraju da se cimaju samo zbog mene.

Meni se cini da je tu nesto drugo u pitanju. Mislim da ipak provajderi uzimaju pare kako bi kupili opremu i zatim je daju nekim korisnicima a posle ce nama od njihovih mesecnih pretplata kupovati opremu. Zaista ne kapiram ako na jednoj centrali vec postoji 20 prikjucaka zasto je problem staviti jos 20 ili jos 40?

>> metropola.org - Vas grad na internetu <<
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.vdial.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 00:46 - pre 234 meseci
Aman prestanite vise sa kukanjem o Bezaniji... ako ocete otvorite novu temu pa tamo kukajte....

To zasto je problem staviti jos 20 prikljucaka trebas da pitas telekom a ne provajdere... to je telekomova oprema i telekom ju ugradjuje na telekomove centrale... provajderi nemaju veze....

Jedino zasto krivim provajdere je to sto izgleda govore korisnicima da imaju tehnickih mogucnosti iako zanju da nemaju....
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 03:34 - pre 234 meseci
Citat:
boki: Jedino zasto krivim provajdere je to sto izgleda govore korisnicima da imaju tehnickih mogucnosti iako zanju da nemaju....

Zacarani krug se nastavlja :)
 
Odgovor na temu

suca

Član broj: 46630
Poruke: 49
*.ybc.bg.vline.verat.net.



Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 07:57 - pre 234 meseci
Citat:
boki: Aman prestanite vise sa kukanjem o Bezaniji... ako ocete otvorite novu temu pa tamo kukajte....

To zasto je problem staviti jos 20 prikljucaka trebas da pitas telekom a ne provajdere... to je telekomova oprema i telekom ju ugradjuje na telekomove centrale... provajderi nemaju veze....

Jedino zasto krivim provajdere je to sto izgleda govore korisnicima da imaju tehnickih mogucnosti iako zanju da nemaju....


Pa imam ja tehnicke mogucnosti, ali nemam mogucnosti za trenutno uvodjenje. LOL
 
Odgovor na temu

Milos Vucekovic
Milos Vucekovic
Student
Beograd

Član broj: 46921
Poruke: 28
*.telekom.yu.

ICQ: 73223130
Sajt: www.metropola.org


Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 13:14 - pre 234 meseci
Zelis li da znas zasto kukamo za Bezanisku kosu???
1. Sve nas je preskocilo (Cable, ADSL, ISDN, Wireless ako jos nesto postoji, preskocilo nas je!)
2. Zato sto nas svi lazu, maximalno... naravno od strane provajdera a sto se tice telekoma, KDS-a i SBB-a oni samo kazu da nismo u planu!
3. Dali smo pare.. sada ocemo uslugu za te pare.. necu da mi vracaju pare.. ocu uslugu...
4. Iskopali su nam celu Bezanisku kosu kao da nam uvedu kablovski a posle ispalo da su to kopali kako bi Ledine imale net? mislim stvarno .. kakav je problem ako si vec provukao kabal kroz naselje da prikjucis jos nekoga ovde...
Besan sam na provajdere zbog otimacine koju shire na sve ovde... zaista sam besan.. i ja sam predao zahtev pre 20 dana... nije mi ni email stigao .. da mi kazu .. jebiga ..sacekaj jos malo .. bas nam je krivo i slicno... boli njih dupe .... samo ti kazu ako ti se ne svidja idi kod drugoga... Koliko se ja secam u ovoj zemlji postoji zakon o tome kakvu uslugu mozes a kakvu ne mozes da nudis! Ako zaista Telekom koja je drzavna institucija kaze da ti nemas uslova za net onda jebiga nemas! A ne ono imas-nemas imas-nemas imas-nemas imas-nemas imas-nemas imas-nemas vruce-hladno i jebiga... propadnu ti pare... popizdis skroz.. propdanu poslovi i sl...
zajebi me tog branjenja provajdera ... da oni rade u nashu korist odavno bi propali..
>> metropola.org - Vas grad na internetu <<
 
Odgovor na temu

JOBAH

Član broj: 51
Poruke: 90
195.252.87.*



Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 14:08 - pre 234 meseci
Imam jedno pitanje za ljude koji su sklopili ugovor sa provajderima. Da li ste dobili svoj primerak ugovora? U beotelu kazu da ce ga dati kada postave opremu. Kako izgledaju ugovori ostalih provajdera? Da li ISP preuzima obavezu da kada primi novac krene u realizaciju usluge. Cini mi se da je ugovor lose sacinjen po ISP.
JOBAH
 
Odgovor na temu

Sylvester
Beograd

Član broj: 14212
Poruke: 449
*.yubc.net.



+17 Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 14:21 - pre 234 meseci
Ne, Ugovor nije ni malo lose sacinjen po provajdere, vec nasuprot - po korisnike. Naravno, nigde ne pise vreme za koje je ISP obavezan da uvede ADSL korisniku, ali je napomenuto da postoji otkazni rok od 3 meseca. Koliko sam shvatio, ovo znaci da moras 3 meseca da im unapred javis da hoces da raskines Ugovor, sto te obavezuje da naredna 3 meseca placas uslugu koju ne zelis... Ovo nije jedina stavka nepovoljna po korisnika.
Ugovor sam dobio kada je ekipa iz Beotela dosla da mi instalira opremu (signal jos nisam dobio niti znam kad cu)...
Sve ovo se odnosi na Beotel, posto sam sa njima sklopio Ugovor.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

operic
Beograd

Član broj: 2901
Poruke: 261
195.252.86.*



Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 14:32 - pre 234 meseci
otkazni rok je u ugovoru cisto radi reda. mozes 26.2. da raskines ugovor i vec od 1.3. ne moras da placas. tako su mi rekli u beotelu.
 
Odgovor na temu

cgmiki79
Vladimir
Beograd

Član broj: 47168
Poruke: 6
*.156.eunet.yu.



Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 15:55 - pre 234 meseci
Ko kaze da moras da placas?Ako si procitao videces da ako ne platis sledeci mesec automatski te iskljucuju i ako hoces ponovo da se prikljucis moras da potpises novi ugovor.
 
Odgovor na temu

aca82
Aca Milosevic

Član broj: 47180
Poruke: 33
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 16:14 - pre 234 meseci
Meni nije jasno. Kad ja potpisem ugovor i platim prvi mesec, ko odlazi u centralu i prilkljucuje me na ADSL opremu. PROVAJDER ili TELEKOM
 
Odgovor na temu

Faraon zvezda i tame

Član broj: 44881
Poruke: 19
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 17:12 - pre 234 meseci
Mislim Telekom. Nemoj da se nerviraš Aco, prosledili su oni već zahtev. Sad će to da profercera, verovatno sledeće nedelje.

Ja sam isto na Dedinju i sa Sezamom.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: ADSL :)05.02.2005. u 17:35 - pre 234 meseci
Ljutimo se na provajdere? A sta da kazemo za (uuups ... nema politike!) za ... hm ... one chike, sto sede u jednoj velikoj sali i jedan od njih stalno nesto prica, stojeci iza jednog poveceg "sanduka" a koji onomad digoshe sebi plate za "skromnih" 100%? Moja keva, penzioner, stara 85 godina, otisla da overi zdravstvenu knjizicu, a u dvoristu zgrade gde se to overava sacekalo je 30-tak metara ljutog leda, jedva je prosla! Off-topic? Djavola, jos kako je to povezano - riba smrdi od glave - ako se vlast ne sekira kako ce penzioner da prezivi sa 20 x manjom platom od njih ili sto ce da padne bas na njihovom neociscenom ulazu, sto bi se onda sekirala da li ce, kada ce i kako ce neki gradjanin dobiti ADSL i sta mu tom prilikom rade Telekom ili provajderi? Da ih briga, resili bi to ocas posla, jer nacin imaju. Znaci - nije ih briga.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL :)

Strane: << < .. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 248445 | Odgovora: 997 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.