Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa prepoznavanjem fusnota prilikom uvoza u ID CS 2

[es] :: Izdavaštvo :: Problem sa prepoznavanjem fusnota prilikom uvoza u ID CS 2

[ Pregleda: 2711 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

GMilos
Milos Grujic
Beograd

Član broj: 101607
Poruke: 6
*.dial.b92.net.



Profil

icon Problem sa prepoznavanjem fusnota prilikom uvoza u ID CS 220.08.2006. u 12:49 - pre 215 meseci
Pozdrav svima

Da li je mozda neko nailazio na ovakav problem ili ima bilo kakvog saznanja o njemu:

Naime, potrebno mi je da u InDesign CS 2 uvezem tekst iz Worda koji sadrzi fusnote. Uz pomoc komande Place...(+ Show Import...) to i uradim ali se u ID-u pojedine fusnote u tekstu ne prikazuju (vec su na njihovom mestu rozikasti kvadrati). Neke fusnote mogu da vidim ali su one onda pogresne numeracije (npr. fusnota 20 u Wordu postaje fusnota 16 u ID jer nije uspeo da adekvatno uveze – prepozna prethodnih nekoliko).

Hvala svima unapred.
 
Odgovor na temu

bobiris
Slobodan Blagojevic
Čuvanje dece (četvoro malih) kod
kuće.
Sabac

Član broj: 2956
Poruke: 181
212.62.46.*



Profil

icon Re: Problem sa prepoznavanjem fusnota prilikom uvoza u ID CS 223.08.2006. u 16:51 - pre 214 meseci
Pozdrav,
Cudno da ti niko nije odgovorio.
Problem se resava snimanjem u RTF (iz Worda), te unosom u ID CS2.
Na taj nacin ces dobiti sve kako treba.
DRUGACIJE NE MOZE!
Boban (otac šestoro dece).
 
Odgovor na temu

GMilos
Milos Grujic
Beograd

Član broj: 101607
Poruke: 6
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: Problem sa prepoznavanjem fusnota prilikom uvoza u ID CS 226.08.2006. u 01:36 - pre 214 meseci
Hvala puno na odgovoru, pokusao sam i uspelo je. Veliko zabunu izazvala je cinjenica da sam pre mozda pola godine uspeo da uvezen .doc sa fusnotama bez bilo kakvih problema.
Medjutim tada sam koristio Word 2000. Neko vreme vec koristim Word 2003 – ako to ima veze sa ovim problemom. Predpostavljam da su neki stilovi predstavljali prepreku prilikom uvoza. U svakom slucaju hvala na odgovoru i trudu.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

bobiris
Slobodan Blagojevic
Čuvanje dece (četvoro malih) kod
kuće.
Sabac

Član broj: 2956
Poruke: 181
212.62.46.*



Profil

icon Re: Problem sa prepoznavanjem fusnota prilikom uvoza u ID CS 226.08.2006. u 13:39 - pre 214 meseci
Bas tako... Mozes da koristis i "Save As", pa onda "Word 2000", ali ja vise volim RTF..
pozdrav
Boban (otac šestoro dece).
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Problem sa prepoznavanjem fusnota prilikom uvoza u ID CS 2

[ Pregleda: 2711 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.