Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog

[ Pregleda: 3729 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Popac86
Darko Popović
master studije, Tehnički fakultet
Čačak
Kladovo

Član broj: 59085
Poruke: 112
*.internet.krstarica.net.

ICQ: 123


+2 Profil

icon Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog10.08.2006. u 13:19 - pre 215 meseci
Imam nokiu 6600.Zbog nepoznatog softverskog ili hardverskog kvara ne radi mi blutut a infra red nemam.Dakle pitanje za sve, da li je moguce prebaciti neki fajl za instalaciju u inbox kako bi mogao da pokrenem instalaciju istog,bez upotrebe infrareda ili blututa koji mi ne radi.
Ako nas Bog nije želeo tu gde jesmo, ne bismo ni bili tu...
 
Odgovor na temu

gojnik
Borko Mihajlović
Web Developer
Subotica

Član broj: 10998
Poruke: 1299
*.suonline.net.



+25 Profil

icon Re: Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog10.08.2006. u 13:46 - pre 215 meseci
Citac mem. kartica, ubacis mmc, nasnimis *.sis. Ubacis mmc nazad u tel, udjes u neki fajl menadzer, pokrenes sis, instalacija pocinje.
-GoJNiK-
 
Odgovor na temu

Popac86
Darko Popović
master studije, Tehnički fakultet
Čačak
Kladovo

Član broj: 59085
Poruke: 112
*.internet.krstarica.net.

ICQ: 123


+2 Profil

icon Re: Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog10.08.2006. u 14:25 - pre 215 meseci
Ne moze, mora fajl da mi bude u inbox.Probao sam da pokrenem instalaciju sa kartice i probao sam taj isti program da prekopiram na memoriju telefona i nece da krene instalacija, dakle mora u inbox da mi bude program.Sve je posledica tog softverskog ili hardverskog kvara.Pozajmio sam infrared od druga i prebacio fajl u inbox i radi.Ima li neki program koji moze da mi prebaci fajl sa kartice u inbox?
Ako nas Bog nije želeo tu gde jesmo, ne bismo ni bili tu...
 
Odgovor na temu

Lomnica_city
Jagodina

Član broj: 44213
Poruke: 51
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog19.08.2006. u 20:03 - pre 215 meseci
Imas li FExplorer?E pomocu njega mozes da iskopiras sta hoces i gde god hoces,pa tako i instalacione fajlove!Imas zvanicnu v1.15 na www.gosymbian.com a ako bi da kopiras i zasticene fajlove,skini v1.16 beta,stabilna je!
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Popac86
Darko Popović
master studije, Tehnički fakultet
Čačak
Kladovo

Član broj: 59085
Poruke: 112
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 123


+2 Profil

icon Re: Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog20.08.2006. u 02:46 - pre 215 meseci
__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com
Ako nas Bog nije želeo tu gde jesmo, ne bismo ni bili tu...
 
Odgovor na temu

kekica
beograd

Član broj: 98242
Poruke: 6
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog20.08.2006. u 17:41 - pre 215 meseci
Mozes i da instaliras Profi mail,a uz njega dolazi profi explorer sa kojim mozes da instaliras .sis fajl gde god da se on nalazi na telefonu.A mozes i sam sebi da saljes mail sa kompjutera uz attachment .sis fajl i onda ga instaliras samo klikom na njega u profi mail-u(aktivira se profi explorer koji za to i sluzi)...
 
Odgovor na temu

zex_rad
Novi Sad

Član broj: 53998
Poruke: 95
*.cust.panline.net.



Profil

icon Re: Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog30.08.2006. u 08:55 - pre 214 meseci
To što ti ne radi BlueTooth i IC možeš da središ u svakom servisu, za malo para.
Problem je 99,9% software, koji nastaje prilikom update-a firmwarea ili dekodiranja.
A mene zanima koja to app neće da se instalira sa MMC-a?
Ja lično sve aplikacije prebacujem na tel preko Card Reader-a i nisam naišao ni na jednu koja nije htela da se instalira, a prebacio sam ih ....


Bolje čitav život živjeti kao milijunaš nego jedan dan kao siromah!
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Prebacivanje fajla u inbox bez primanja istog

[ Pregleda: 3729 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.