Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za sinhronizaciju muzike sa mp3 playerom i predlog formata za koriscenje

[es] :: Audio softver :: Program za sinhronizaciju muzike sa mp3 playerom i predlog formata za koriscenje

[ Pregleda: 3049 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

donmarkone
Bojan Markovic
ED Kraljevo
Kraljevo

Član broj: 13680
Poruke: 428
*.blueisp.co.yu.



+3 Profil

icon Program za sinhronizaciju muzike sa mp3 playerom i predlog formata za koriscenje27.07.2006. u 13:08 - pre 215 meseci
Potreban mi je program poput wmp 10 pa bih bio vema zahvalan ako neko zna neki da mi predlozi ?

Ujedno planiram da svu muziku koja je vecinom u mp3 formatu konvertujem u neki drugi po mogucstvu bolji , koji mi preporucujete ?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Program za sinhronizaciju muzike sa mp3 playerom i predlog formata za koriscenje27.07.2006. u 19:16 - pre 215 meseci
Šta znači poput wmp 10? On ti ne odgovara?

Ako ti je muzika u mp3, nikakvom konverzijom nećeš da dobiješ bolji zvuk, jedino da na dalje i ubuduće radiš drugačije. Ipak, nećeš mnogo da dobiješ sa sličnim formatima ako mp3 praviš na dobar način, jedino da pređeš na originalan ili lossless zvuk.
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: Program za sinhronizaciju muzike sa mp3 playerom i predlog formata za koriscenje

[ Pregleda: 3049 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.