Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Automatsko upravljanje - da ili ne?

[es] :: Vodič za učenje :: Automatsko upravljanje - da ili ne?

[ Pregleda: 9396 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejo1986
dejan milicevic
beograd

Član broj: 100566
Poruke: 2
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Automatsko upravljanje - da ili ne?06.07.2006. u 11:29 - pre 215 meseci
Student sam masinstva(zavrsio prvu godinu) i sad treba da odaberem smer.Najzanimljivije mi je automatsko upravljanje pa su mi potrebne sve moguce informacije o tom smeru.Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

darkon
Darko Novakovic
Istrazivac, IMP
Beograd

Član broj: 13647
Poruke: 166
*.rcub.bg.ac.yu.

Jabber: darkon@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: automatsko upravljanje-da ili ne?06.07.2006. u 12:37 - pre 215 meseci
Nisam završio mašinac pa ti ne mogu odgovoriti na pitanje o kvalitetu znanja i profesora na tvom smeru. Ponešto bih ti mogao reći o istom ali na ETF-u, ali to ti ne znači mnogo. Što se tiče zaposlenja, kod nas postoji nekoliko firmi koje se bave automatikom (u jednoj od njih radim), tako da tu ima mesta, mada sigurno ne toliko i tako kao vani. U svakom slučaju, jedna lepa oblast. Svako dobro.
"Verovatno da preko nje mnoge sile kontrolišu mnogo šta..." - GANDOR
"Kada bi ljudski mozak bio tako jednostavan da bismo mogli da ga shvatimo, onda bismo mi bili toliko glupi da ga ipak ne bismo mogli shvatiti."
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.vdial.verat.net.



+2 Profil

icon Re: Automatsko upravljanje - da ili ne?08.07.2006. u 01:57 - pre 215 meseci
Posle druge godine biras smer, imas vec dosta stvari na ovu temu po forumu.
 
Odgovor na temu

A.H.

Član broj: 29389
Poruke: 149
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Automatsko upravljanje - da ili ne?08.07.2006. u 12:08 - pre 215 meseci
Pozdrav!

Ja sam isto pitanje postavio pre nekih godinu dana. (pogledaj poruke iz 2005. )
Ukratko:
Katedra za automatsko upravljanje je potpuno autonomna u odnosu na Masinski fakultet. Imaju svoj sistem polaganja ispita,nastave i pored toga su i fizicki odvojeni od faksa.
To je mozda (ne mogu zasigurno da kazem) jedina katedra na fakultetu gde se aktivno koristiti racunar (Matlab,C,Java...). Osnova svega je predmet automatsko upravljanje i da bi polozio ostale ispite moras dobro savladati navedeni predmet.Znaci predmeti se nadovezuju jedan na drugi.. Nema "odradjivanja" posla!
Smer zahteva redovan rad!

Postavi neko konkretno pitanje.
Posto si ti "Bolonjac" ne znam da li se smer upisuje u drugoj ili u trecoj godini!

Sve najbolje!
A.H.


 
Odgovor na temu

dejo1986
dejan milicevic
beograd

Član broj: 100566
Poruke: 2
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Automatsko upravljanje - da ili ne?10.07.2006. u 19:07 - pre 215 meseci
Smerovi se biraju posle prve godine,jer vec u trecem semestru ima predmeta koji pripadaju odredjenom smeru.
 
Odgovor na temu

vedz
Velimir Milovanović
Kragujevac

Član broj: 110147
Poruke: 3
89.216.230.*

Sajt: autotechnik.freehostia.co..


Profil

icon Re: Automatsko upravljanje - da ili ne?11.09.2006. u 13:51 - pre 213 meseci
Preuzmi sa sajta: http://automatika.memebot.com uradjene seminarske radove iz nekih predmeta sa smera Automatsko upravljanje i primenjena mehanika, na Mašinskom fakultetu u Kragujevcu, pa se upoznaj sa materijom koja se proučava.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Automatsko upravljanje - da ili ne?

[ Pregleda: 9396 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.