Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa skenerom hp scanjet 2400

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa skenerom hp scanjet 2400

[ Pregleda: 5874 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

krcky
Ivan Krstic
Nis

Član broj: 11993
Poruke: 47
212.200.108.*

Sajt: www.sk-tech.co.sr


Profil

icon Problem sa skenerom hp scanjet 240007.09.2004. u 17:53 - pre 238 meseci
Do sada mi je sve dobro radilo, ali od kada sam reinstalirao windows (sad imam XP home) skener nece da radi. Kada se prvi put instalira radi dobro, ali kada se restartuje kompjuter, windows nece ni da se ucita. Sve lepo ucita, i taman da se ukljuci ono se restartuje kompjuter. Nekako sam uspeo iz safemoda da vratim stvari na staro ali ipak mi je skener mnogo potreban.
Da li neko zna kako to mogu da resim??
SK Technology - graphic and web design
http://www.sk-tech.co.sr
 
Odgovor na temu

pokusaj informa
Mitrovic Milenko
ILM05-dir.

Član broj: 34042
Poruke: 18
*.mobtel.com



Profil

icon Re: Problem sa skenerom hp scanjet 240014.09.2004. u 18:50 - pre 238 meseci
Da li si probao da reinstaliraš hp software koji si dobio uz scanner, i da li si možda posle instalacije scannera instalirao neki drugi software, daj malo više info kako bi ti mogli pomoći, i ja baš imam 2400 hp, na 98 i radi savršeno.
Kako god okreneš nešto mora da krene naopako.A uvek ima i ono ali...
 
Odgovor na temu

pokusaj informa
Mitrovic Milenko
ILM05-dir.

Član broj: 34042
Poruke: 18
*.mobtel.com



Profil

icon Re: Problem sa skenerom hp scanjet 240014.09.2004. u 18:53 - pre 238 meseci
Umalo da zaboravim, iako je microsoft rekao da sve drajvere xp može preuzeti sa starijih OS-a, nije to uvek slučaj, skoro je izašla zakrpa za XP ako ti može pomoći, ali najbolje reinstaliraj scanner i SW.
Kako god okreneš nešto mora da krene naopako.A uvek ima i ono ali...
 
Odgovor na temu

surffer
Kacanik-Kosovo

Član broj: 35656
Poruke: 14
*.direcpceu.com



Profil

icon Re: Problem sa skenerom hp scanjet 240007.10.2004. u 15:43 - pre 237 meseci
Cao

Vidim da imas problem i ja imam taj scanner probaj jednom da deinstaliras taj softwer i sve od scannera onda ristartuj kompjuter i pocni ovako:

Uzmi to USB kabel stavi u kompjuter i stavi jos scanner odmah ti se javlja found new hardware onda pustis tu CD koja ti je dosla sa Scanneru on ides tamo instaliraj from my specified location onda dajes tamo D: i ona trazi sve sto mu treba u taj CD i instalira se sama onda jos jednom ristartujes kompjuter i nadam se da ce radi bez problem osim ako nemas neke problem sa kompjuterom onda to je nesto drugo .

Puno Sreca.
 
Odgovor na temu

Ljiljaa

Član broj: 113651
Poruke: 21
*.abakusbp.net.



Profil

icon Re: Problem sa skenerom hp scanjet 240029.12.2006. u 14:13 - pre 210 meseci
Imam scanjet 2400. Do sada nisam imala problema, međutim, sada imam. Jednostavno, ne mogu da ga pokrenem preko Directora. Deinstalirala sam ga i ponovo instalirala, ali je ostao isti problem. Neki su mi sugerisala da je problem u Windowsu i da bi trebalo instalirati novi Windows. Šta da uradim?
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa skenerom hp scanjet 2400

[ Pregleda: 5874 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.