Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta da se radi srednja skola ili diploma?

[es] :: 3D modelovanje :: Sta da se radi srednja skola ili diploma?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11036 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

filip_caca

Član broj: 64285
Poruke: 135
*.041net.co.yu.



+12 Profil

icon Sta da se radi srednja skola ili diploma?21.06.2006. u 11:08 - pre 217 meseci
Da li je neko isao u Chiron (skolu za 3d)? i sta misli o skoli?
JA sam zavrsio prvu godinu srednje skole u cacku (elektrotehnicar automatike)
i prosek mi je 4,36. 2 dana pre kraja skole bio sam odlican ali onda za 2 dana
sve se okrene i snize mi dve ocene ?!? Toliko i se sucilo da sledecu godinu
necu upisivati!!!

Nameravam da zavrsim neki kurs i sa diplomom da nadjem posao.
Imam znanje iz photoshopa,flasha,dreamwavera,fireworksa, uradio sam nekoliko
sajtova.Takodje sam prostudirao 3ds max.
Nameravam da upisem chiron skolu za 3d (sva tri dela).
Da li ja mogu nesto da radim sa tom diplomom?

Sta mislite o tome?
Ja mislim sto ranije pocnem to bolje.
Da li znate jos neki kurs?

Hvala


sve stalo...
samo deca rastu...
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?21.06.2006. u 13:32 - pre 217 meseci
e brate, zavrsi srednju skolu da ti posle ne bude krivo...prijateljski savet.
 
Odgovor na temu

i-design
Belgrade

Član broj: 26057
Poruke: 200
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: igor78.on.neobee.net


Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?21.06.2006. u 14:32 - pre 217 meseci
Ne zezaj se i zavrsi skolu, a uporedo radi 3D ako zelis time da se bavis... Ne kazu svi stariji to bez veze, a ja inace stvarno mrzim da delim ovakve savete :)

 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?21.06.2006. u 14:47 - pre 217 meseci
Citat:
Nameravam da zavrsim neki kurs i sa diplomom da nadjem posao.


Ja sam vise za ono "znanjem" da nadjem... ;)

btw. Koliko znam diploma iz chirona je ok, ne stize iz komsijskog stampaca :). Tako da ako hoces diplomu to bi trebalo da ti vrsi posao... ali opet najbolje da pitas nekoga ko je tamo, imas njihov sajt pa pogledaj za broj tel.
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.83.beocity.net.

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?21.06.2006. u 17:17 - pre 217 meseci
Citat:
filip_caca2 dana pre kraja skole bio sam odlican ali onda za 2 dana
sve se okrene i snize mi dve ocene ?!? Toliko i se sucilo da sledecu godinu
necu upisivati!!!

Ovaj, polako, stani pa razmisli. Ako te je to, a sto je krajnje nebitno u zivotu, toliko
smorilo da mislis da batalis srednju skolu, onda ce te "sav taj 3d" jos vise i jos brze
smoriti i odbiti, ozbiljno.
Jebo ocene i te gluposti, zavrsi ti skolu kako god - em je dzaba, em je to zadnje vreme
kad mozes stvarno da se zezas i ne razmisljas previse ni o cemu i uzivas u zivotu :).

Druga, veoma bitna stvar - poslovi se menjaju, mnogo brze nego sto bi covek to voleo,
iz prostog razloga sto je sad tako kako je :). Iako srednja skola koju sam zavrsio relativno
nema veze sa onim sto radim, uvek mogu da nadjem neku sljaku iz te zone, ako sve propadne.
A ako i to propadne, kupujem stojadina pa na taxi. :)

Ti recimo, o ovome nemoras jos uvek da razmisljas, tako da je bolje da si jos 3 godine bez muka.
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

filip_caca

Član broj: 64285
Poruke: 135
*.041net.co.yu.



+12 Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?22.06.2006. u 11:41 - pre 217 meseci
Hvala na savetima!!!
Ali ja nameravam da stvarno bacim srednju jer dosad nishta nisam naucio, a da sam sam ucio oko kompa,cito knjige sad bi bio mnogo obrazovaniji.
Kod mene postoji mesaona stocne hrane u kojoj rade cetvorica momaka koja su zavrsila moj smer?!?! A sta rade nose dzakove i jedu prekrupu?!?!
Kada kazem da cu da upisem kurs ne mislim samo na chiron skolu vec i na druge skole koje daju specijalisticke kurseve.

HVALA i znali neko jos neku skolu(firmu,fakultet) u kojoj mogu da naucim nesto i da dobijem diplomu?
Ne kazem da sam odlucio da cu napustiti skolu jer do septembra ima jos mnogo ali stvarno nameravam da sve batalim i da upisem negde nesto pametno!!!
Imali neko da je bio chironu?

Hvala jos jednom !!!


sve stalo...
samo deca rastu...
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?22.06.2006. u 12:02 - pre 217 meseci
Srozaj prosek ako hoces na 2.01, ali, zavrsi srednju. Posle ces mozda hteti da upises nesto. Nikad se ne zna. Nemoj sada sebi da suzavas mogucnosti. Lepo je to sto tebe interesuje webdesign, ovo ono, ali, ako odustanes od srednje i ne uspes sa webdesignom, onda ti nista osim te mesaone ne gine. Ti sto tamo rade, nisu tamo zbog skole koju su zavrsili, vec zbog svojih sposobnosti. Pokazi da si bolji od njih.
I ja sam imao slicno razocarenje. Na kraju prvog razreda srednje, iako sam trebao da budem dzak razreda, proglasena je jedna "tatina i mamina" cerkica. Ja se ponovo potrudim u drugom, a ono ponovo. Onda sam video da od skole nema nista i dig'o sam ruke. Prosek je posle bio takav kakav je, ja sam imao mnogo slobodnog vremena, pa sam mogao da ucim neke druge stvari - stvari od kojih sada zivim.
Ako nista drugo, zezanje kao u srednjoj se tesko moze porediti sa necim.
Ostani!
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?22.06.2006. u 12:54 - pre 217 meseci
filic_caca

Kod nas se nazalost 90% skola zavrsava zbog papira (diplome), a znanje pocnes da stices tek kada se zaposlis... tako je kako je... bilo je jos gore ovim starijim generacijama... Daleko smo mi od zapada... (po tom pitanju)
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

7p33d_K1ng
Dejan Backovic
Enviroment modeler i texture artist
Media4 Artwork&Design Studija u
Nisu, f(r)eelancer
Nis

Član broj: 97722
Poruke: 93
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?22.06.2006. u 16:10 - pre 217 meseci
Filipe, moj prijateljski savet ti je da stisnes zube i zavrsis, kako tako, tu srednju skolu. Svi smo mi imali neka slicna losa iskustva, ali ne daj da te ona obeshrabre. Da neces da naucis nesto u toj srednjoj, to sigurno neces, ali barem ces da naucis sta zelis od svog zivota. Zavrsi je ono, makar zbog te diplome. Jeste da ti nista ne znaci, al' opet nekako "treba" da se ima :) Ima vremena za 3d grafiku i webdesign, nece to da pobegne, Bogu hvala imas dovoljno vremena ispred sebe. Radi ti to u slobodno vreme i nemas sta da se brines.

E da su mi tvoje godine :)))
Shot them all and let God sort them out!
7p33d_K1ng
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.83.beocity.net.

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?22.06.2006. u 18:37 - pre 217 meseci
Citat:
filip_caca:HVALA i znali neko jos neku skolu(firmu,fakultet) u kojoj mogu da naucim nesto i da dobijem diplomu?
Ne kazem da sam odlucio da cu napustiti skolu jer do septembra ima jos mnogo ali stvarno nameravam da sve batalim i da upisem negde nesto pametno!!!
Imali neko da je bio chironu?

Chiron ti je super opcija, ako imas novca. Inace, nece ti oduzeti toliko vremena da ne mozes usput i tu skolu zavrsiti.
Takodje, koliko god to glupo zvucalo, s obzirom na kvalitet naseg skolstva, ipak postoji dosta stvari koje ces bas u toj
skoli izuciti, a koje ce ti koristiti za kontanje posla.
Citat:
7p33d_K1ng: E da su mi tvoje godine :)))

eeee, zal za mlados'. :)
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

7p33d_K1ng
Dejan Backovic
Enviroment modeler i texture artist
Media4 Artwork&Design Studija u
Nisu, f(r)eelancer
Nis

Član broj: 97722
Poruke: 93
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?22.06.2006. u 20:17 - pre 217 meseci
Citat:
eeee, zal za mlados'. :)


Neki kazu da sam i dalje mlad, ja im ne verujem.... :)
Shot them all and let God sort them out!
7p33d_K1ng
 
Odgovor na temu

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?22.06.2006. u 23:24 - pre 217 meseci
Ajde bre momcino, ka`ke su ti to price... Kakvo bataljivanje skole???
Nema razloga da to uradis. Ako nista drugo, znaj da nikada vise u zivotu neces moci da cirkas po ceo dan, bezis od obaveza, zajebavas se koliko hoces... A da to ne nosi nikakve posledice. A niko ne kaze da ti za sve to vreme ne mozes uciti stvari koje te zanimaju! Znaci - ostavis si opcije! Ako ti se zajebava - zajebavas se, a ako ti se uce stvari koje ce ti biti zanimanje - ucih ih, kao i do sada. A u srednjoj skoli se i onako ne trosi previse vremena za ucenje, pa ne gubis nista, a dobijas poslednju (skoro) besplatnu stvar u zivotu! Pa ko je lud sve to da propusti zbog nekoliko losih ocena... A chiron (ili MIT ako ti bude do toga) ce sacekati. Mozda do tog trenutka budes imao osecaj da oni nemaju sta da te nauce...
De si Deda...
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.83.beocity.net.

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?22.06.2006. u 23:55 - pre 217 meseci
Citat:
DjoleReject:cirkas po ceo dan, bezis od obaveza, zajebavas se koliko hoces... A da to ne nosi nikakve posledice.

Zato sam vozio nesto ovako:http://www.alpimodel.com/minichamps/430045608.jpg
(nesto preko pola prosecne plate programera kod nas, nesto manje od dve plate graficara kod nas)
umesto neceg ovakvog:http://www.toyotacelicaonline.com/cragspider/crag.jpg
(oko sedam prosecnih plata programera kod nas, oko 15 prosecnih plata graficara kod nas)
Eto, pa se vi bavite tim 3d-om. :)
Da sam znao/ucio te matemtike sad bih bijo bogat covek ja.
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?23.06.2006. u 09:17 - pre 217 meseci
Onaj drugi bi vozio samo u slucaju da si se umesto matematike bavio fizikom. Preciznije balistikom i to specijalizacija za rucno oruzje... Takodje bi ti pomogla hemija sa posebnim osvrtom na organsku hemiju... Mozda ekonomija, smer korupcija (ali za ovo vec moras biti na polozaju, znaci zavrsiti skolu.
De si Deda...
 
Odgovor na temu

Artist

Član broj: 43151
Poruke: 40
*.pat-pool.ca.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?23.06.2006. u 11:34 - pre 217 meseci
LJudi sta da se radi, tako je to u zivotu, nikad nismo svesni svoje pozicije i svojih godina. Ja sam upravo zavrsio srenju skolu i sad sam upisao fax na koji mi se iskreno bas i nesto ne ide, posteno nedostaje mi zajebavanje iz srednje skole, sad bih sve dao da sam 1. razred u srednjoj, to je najjaci period u zivotu ali nazalost toga nisam bio svestan tada i zurio sam da sto pre to zavrsim i postanem svoj covek. Sad bih sve dao za tu srednju skolu i cini mi se da bih iskoristio svaki sekund za lud i nezaboravan provod. Bio sam odlican na kraju 4. i sve je teklo ok hvala bogu ali uopste nisam bio srecan kad sam uzeo diplomu, znam kakav me zivot sad ceka i to me je bas smorilo, ladno sad imam najduzi raspust u zivotu i umesto da i to iskoristim za zezanje i provod ja moram da trazim posao, to je neizbezno. Ja licno nikad ne bih napustio srednju skolu, jer ako nemas veze i vezice, poznastva, pare to ti je mozda jedini najopusteniji period u zivotu mada sve zavisi od nas samih, koliko smo sposobni, inteligentni, kreativni nista ne mora da znaci. Ja se uzdam u kladionicu i igre na srecu heheh !!!

Pozdrav !!
 
Odgovor na temu

7p33d_K1ng
Dejan Backovic
Enviroment modeler i texture artist
Media4 Artwork&Design Studija u
Nisu, f(r)eelancer
Nis

Član broj: 97722
Poruke: 93
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?24.06.2006. u 03:26 - pre 217 meseci
Ne uzdaj se mnogo u kladionicu i igre na srecu, ne postoje one da bi se neko drugi obogatio... ;)
Shot them all and let God sort them out!
7p33d_K1ng
 
Odgovor na temu

Highper

Član broj: 63907
Poruke: 77
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?24.06.2006. u 20:32 - pre 217 meseci
Chiron ti je najbolja skola za animaciju u Srbiji...
Mislim da pored nas ima jos Engleska, Italija, Spanija i Nemacka taj ubitacni sertifikat...
2 moja ortaka su zavrsila prva 2 kursa...
I imali su odmah sljaku...
Inace za sva 3 kursa ti treba negde oko 5200 eura...
Ta 3kursa su negde oko "1 godina i par meseci"...
I ja planiram da upisem Chiron samo da dodjem do kinte...
A ako NEMAS srednju skolu tesko da ce te iko hteti zaposliti...
 
Odgovor na temu

deepwhite

Član broj: 92996
Poruke: 559
*.xdsl.beograd.com.



+3 Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?26.06.2006. u 12:20 - pre 217 meseci
U svakom CV koji budes pisao moras upisati i podatke o skolovanju tj. skolu koju si zavrsio. NEMOJ da odustajes od srednje skole jer neces biti ozbiljno shvacen gde god da se pojavis. Sve sto zelis da radis i ucis mozes paralelno sa skolom. Kao i sportisti u Americi koji "zavrsavaju" koledze a bave se sportom i posle skolovanja postaju profesionalci, tako i ti mozes da "zavrsis" i srednju i faks. Nase skole nisu teske, a bilo koja skola za rad na racunaru je neuporedivo teza (mislim na ozbiljne skole kao sto je chiron) od obicne srednje gde se ide uglavnom radi druzenja.
Imas i drugu opciju da pocepas sve diplome i zvanja koja si u zivotu stekao, progutas licne dokumente i pravac planina da budes pustinjak i zivis prirodnim zivotom.
 
Odgovor na temu

miljenko2003
Beograd

Član broj: 22540
Poruke: 305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.



Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?26.06.2006. u 15:28 - pre 217 meseci
za neku godinu otvara se fax za animaciju kod nas.bice stranih predavaca i dosta domacih iskusnih.
kaboom kaboom
 
Odgovor na temu

Highper

Član broj: 63907
Poruke: 77
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon Re: Sta da se radi srednja skola ili diploma?27.06.2006. u 08:48 - pre 217 meseci
Odakle ti ta informacija?
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: Sta da se radi srednja skola ili diploma?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11036 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.