Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cisco VPN client i ZoneAlarm ne suradjuju iz prve ???

[es] :: SOHO Networking :: Cisco VPN client i ZoneAlarm ne suradjuju iz prve ???

[ Pregleda: 2593 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

star-Mo

Član broj: 1597
Poruke: 32
*.tel.net.ba.



Profil

icon Cisco VPN client i ZoneAlarm ne suradjuju iz prve ???19.06.2006. u 12:35 - pre 216 meseci
Pozdrav *,

Na masini je instaliran Cisco VPN client v.4.6.01.0019 i Zone Alarm v. 6.5.714.000.
Na Internet sam povezan preko ADSL-a.
Problem se javlja kod prvog pokretanja VPN clienta ( nakon restarta ili "paljenja" masine ) tj. ne uspostavi se VPN konekcija tj. pokrene se uspostava veze, trazi mi da unesem key sa tokena i password , pocne "negotiation conections...", pojavi se u statusnoj traci od VPN SW info "Securing communication chanel..." i tako stoji, stoji, stoji...

U toj situaciji sam provjeravao sa ipconfig /all i vidim da mi je Secure Server dodiojelio IP adresu na virtualnom Cisco interfaceu ali jednostavno se ne uspostavi veza do kraja...

Workaround koji primjenjujem je :
- pogasim ZOneAlarm
- pokrenem Cisco VPN client SW
- konekcija se uspostavi
- prekinem VPN konekciju
- pokrenem ZoneAlarm
- pokrenem Cisco VPN client SW
- konekcija se uspostavi .

????????????????????

Moze li netko pomoci, sto trebam konfigurirati na ZA ( ako je do njega, a mislim dajeste jer kad je on off VPN konekcija se uspostavi iz prve...) da ovo radi kako treba ???

Unaprijed hvala
 
Odgovor na temu

Ivan_HR

Član broj: 87291
Poruke: 142
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Cisco VPN client i ZoneAlarm ne suradjuju iz prve ???22.06.2006. u 01:17 - pre 216 meseci
Ma ostavi se ZA ako je to moguče, po meni ti on s ničim ne surađuje kako bi trebao!
Kod mene ti je samo uključen windows firewall sa svim updateom i nod32 kao antivirus i ništa kroz to ne prolazi!
...trying to do my best...
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Cisco VPN client i ZoneAlarm ne suradjuju iz prve ???

[ Pregleda: 2593 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.