Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa WMV fajlovima, firefoxom i operom

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Problem sa WMV fajlovima, firefoxom i operom

[ Pregleda: 2466 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+78 Profil

icon Problem sa WMV fajlovima, firefoxom i operom12.06.2006. u 14:33 - pre 217 meseci
Imam problem sa .wmv fajlovima i downloadom kada su u pitanju browseri firefox i opera. Naime, kada hoću da započnem download .wmv fajla iz pomenutih browsera klikom na link pomenuti browseri tretiraju wmv fajl kao text, i na ekranu se pojavi hrpa simbola, umesto da započne download. Ovaj problem nemam kada koristim IE.

Malo sam guglao i pronašao da su i mnogi pre mene imali isti problem. Međutim rešenje koje su ponudili nije radilo kod mene. Recimo: http://gallery.menalto.com/node/25564 - neće. Isto tako probao sam i u MIME types fajl da dodam red AddType video/x-ms-wmv ali nije urodilo plodom.

Server je apache 2. Nadam se da će se naći neko ko je možda imao identičan problem i ko zna kako ovo da popravim.
Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Problem sa WMV fajlovima, firefoxom i operom

[ Pregleda: 2466 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.