Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FRKA , sta da radim kada imam prijemni!

[es] :: Vodič za učenje :: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!

[ Pregleda: 5903 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

THEPRODIGY
Stefan Mihajlovic
Beograd, Zvezdara

Član broj: 76363
Poruke: 234
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: +381640142525


Profil

icon FRKA , sta da radim kada imam prijemni!05.06.2006. u 19:55 - pre 216 meseci
sta da radim za prijemni , imao sam frku, islo mi se u wc, boleo me stomak, sve to na upisu za matematicku , sada polazem ovaj obican prijemni, sta da jedem uvece , kad da se probudim , kada da idem u wc, imam problema (idem u wc jednom u dva do tri dana , mislim na bacanje stolice u wc sholju) i jos da vam kazem:
moderatori , nemojte da mi menjate teks poruke jer ne postoji nacin da ovo lepse kazem !
Registered linux user #483732
Registrovani korisnik linux u Srbiji #1544
Registered ubuntu user #25959
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dialup.neobee.net.



+109 Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!05.06.2006. u 20:13 - pre 216 meseci
Nije lose da pokusas da ucis jer to ti ne moze naskoditi vec samo pomoci razmisljaj malo o tome kako je sve teze i teze naci posao za one sa fakultetom a kamo li za one koji imaju srednju skolu videces neces vise imati takvih smetnji
Dr.Mr.Vaske 71
 
Odgovor na temu

jjovanovic
Jovica Jovanovic
Projektant saobracajnica
Beograd

Član broj: 93858
Poruke: 38
*.SCnet.yu.



+2 Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!05.06.2006. u 20:57 - pre 216 meseci
Smetnje koje si imao nemaju veze sa hranom. Radi se o nervozi. Ja sam imao slicno iskustvo kada sam, istina vrlo davno, kao student, "zabio sebi u glavu" da MORAM da polozim ispit. Iako sam se solidno spremio nisam znao ni najosnovnije stvari, i sam sam zamolio profesora da prekinem ispit.
U sledecem roku sam polozio bez problema, bez mnogo novog ucenja.
Nevolja je sto kod prijjemnog ispita nema prilike za popravni.
Dakle, pokusaj da sprovedes "psiholoske pripreme"
A mozda bi mogao i da uzmes neki blag sedativ, ali ne bez konsultacije sa lekarom.

J.Jovanovic
 
Odgovor na temu

chava79
Dejan Popovic
Mali Zvornik

Član broj: 97176
Poruke: 4
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!05.06.2006. u 22:31 - pre 216 meseci
Imam slicni problem kad treba da putujem negde dalje, pa bih ti preporucio recept koji primenjujem, a vrlo je jednostavan. Dan pred prijemni trudi se sto manje da jedes i pijes, maksimalno izbegavaj hranu i pice za koje mislis da bi te lako poslali u wc. Jedi malo i ujutro sto ranije ustani, zauzmi wc i sedi do mile volje. Ako ti prijemni nije mnogo rano, mozes i nekoliko puta ponoviti sve to, cisto da smiris svoju psihu i da se uveris da u tebi vise nista nema za " izbacivanje "!
U svakom slucaju, srecno ti na prijemnom i ne brini za stomak, bice on OK! I ne shvataj prijemni kao pitanje zivota i smrti. Mlad si i mnogo je izazova ispred tebe. To je samo jedan obican dan koji dodje i prodje, a kad upises fax shvatices da je prijemni ubedljivo najlaksi od svih ispita koje ces na faxu imati.
 
Odgovor na temu

FEED_ME
Nikola Smiljanic
Beograd

Član broj: 77008
Poruke: 33
195.252.94.*

ICQ: 461774019


Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!06.06.2006. u 11:20 - pre 216 meseci
meni se isto desavalo za najobicnije ispite koje mogu da polozim bez problema da me zaboli zeludac i nikakvi lekovi za bolove ne pomazu, lekar mi je rekao da je to na psihichkoj bazi, ja to nisam uopste primecivao, reko mi je da me zeludac boli zato sto se nerviram i brinem. dao mi neke lekove da mi smanje aktivnost mozga i da znate da je uspelo. ako nekome moze da pomogne lek se zove BEDOXIN, na bazi vitamina B ne bi trebalo da bude stetan. uzima se bez recepta i kosta neku mizeriju. ja sam jos prva godina i nadam se da cu tokom studiranja da se naviknem na ove ispite i da se vise ne drogiram.
Absoluten Calfeutrail...
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!06.06.2006. u 11:31 - pre 216 meseci
Kako se osecas kad radis kontrolni u skoli ?
Sobzirom da si polagao prijemni za matematicku ne bi trebao da imas problema sa ovim obicnim.
Samo se opusti i uzivaj.
Par dana pre samog prijemnog nemoj nista da ucis, idi na fudbal, kosarku ili nesto slicno, nemoj da se preterano uzbudjujes oko toga i lepo se zabavljaj.
Prijemni shvati samo kao jedan obican kontrolni koji malo vise vredi ;)

 
Odgovor na temu

in2dstorm
hope 4 EU

Član broj: 95765
Poruke: 82
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!06.06.2006. u 17:27 - pre 216 meseci
Citat:
mmwc:
Par dana pre samog prijemnog nemoj nista da ucis


ovo je ok u odredjenoj granici.
shvati da je par dana dva dana, najvise.
predposlednjeg dana pred prijemni predji ceo srpski. moze to za par sati brzog tempa ako znas.
a poslednjeg ili nista ili 15-20 min ponovi formule....nije dobro da opteretis mozak ili jos gore da se istripujes kako nista ne znas...
poz

djokin forum: http://djoka.17.forumer.com/index.php
i sajt http://www.geocities.com/djoka_iz_kaludjerice/
obavezno posetiti!!!!
covek je kralj!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

THEPRODIGY
Stefan Mihajlovic
Beograd, Zvezdara

Član broj: 76363
Poruke: 234
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: +381640142525


Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!06.06.2006. u 18:06 - pre 216 meseci
matematiku radim kao od shale a kod srpskog sam slab iz knjizevnosti pa cu to da ucim na pamet!
Registered linux user #483732
Registrovani korisnik linux u Srbiji #1544
Registered ubuntu user #25959
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!06.06.2006. u 18:16 - pre 216 meseci
Kod mene je bila slicna situacija.
Matematiku sam znao ali srpski nista.
Nikako nisam mogao da nateram sebe da ucim srpski. Tek tri nedelje pred prijemni krenuo sam na privatne casove jer mi nista drugo nije preostalo. Za te tri nedelje ja sam prosao srpsi dva ili tri puta i sve sam znao napamet. Samo pogledam pitanje i odmah znam odgovor. I za te tri nedelje ucenja ja sam skupio 18 bodova iz srpskog, tako da se ne uzbudjuj previse oko toga, lagano je.
 
Odgovor na temu

THEPRODIGY
Stefan Mihajlovic
Beograd, Zvezdara

Član broj: 76363
Poruke: 234
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: +381640142525


Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!06.06.2006. u 18:37 - pre 216 meseci
ok valjda necu .
na prijemnom za mat. gimn. nisam se us+beep+o dok nisam dobio zadatke (koji i nisu toliko teski) !
Registered linux user #483732
Registrovani korisnik linux u Srbiji #1544
Registered ubuntu user #25959
 
Odgovor na temu

Demoritus
Dušan Petrov
Beograd

Član broj: 13739
Poruke: 561
212.200.119.*



Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!09.06.2006. u 18:03 - pre 216 meseci
Čudi me što ti je književnost problem. Imao sam priliku da pogledam ovogodišnju zbirku za kvalifikacioni ispit i mogu reći da je književnost možda i najlakša. Dovoljno je samo pročitati textove koji se pojavljuju da se zna o čemu se radi, pa se dalje čak i logički rešavaju zadaci.

Opusti se, dan pred prijemni nemoj ništa da radiš i nemoj da razmišljaš o njemu. Imaš još dosta vremena da sve ponoviš i utvrdiš..

Pozdrav
"The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence."
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!27.06.2006. u 11:25 - pre 216 meseci
I... Sta je bilo na kraju. Da li si imao nekih problema, koliko si bodova imao.
Po mojoj proceni nisi imao manje od 38
 
Odgovor na temu

boskosarenac
bosko sarenac

Član broj: 99846
Poruke: 3
82.208.209.*



Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!29.06.2006. u 16:41 - pre 216 meseci
Sledeca faza je proliv(isto ne menjajte ;-) ),ali ne beri brigu,procice sve,tj navices se.Prvih 5 godina je najteze,posle kad upises drugu godinu,vec je lakse
srecno
 
Odgovor na temu

Niche
BGD

Član broj: 91174
Poruke: 131
*.129.eunet.yu.



Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!29.06.2006. u 19:45 - pre 216 meseci
Prvih pet godina je najteze, posle kad upises drugu...

Dugo nisam cuo bolju provalu...
 
Odgovor na temu

stevan22
Stevan Popov
Junior Java (Android) Developer
Beograd

Član broj: 75704
Poruke: 41
*.165.eunet.yu.



+2 Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!08.07.2006. u 01:05 - pre 215 meseci
Imao sam slican problem,nisam prosao matematicku a srpski nista nisam znao... I sa 20 iz mate i prepisanih 16 iz srbe ewo mene u petoj gimn(sa 96)... A uwek se strasno uplasim kad se setim prijemnog...
 
Odgovor na temu

THEPRODIGY
Stefan Mihajlovic
Beograd, Zvezdara

Član broj: 76363
Poruke: 234
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: +381640142525


Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!08.07.2006. u 13:49 - pre 215 meseci
Ma ja sam bez razmisljanja radio ovaj obican prijemni , matis sam radio nesvesno , zato sam i imao 17,5 bodova, pogresio sam kod glupog zadatka :
manji ugao koje grade dijagonale pravougaonika je 60 stepeni .... samo treba onaj odnos 90,60,30...... a ja se zajebem tu ...
srpski nisam znao knjizevnost, samo gramatiku, uradio sam za 12.5 i eto me u 6. beogradskoj , naravno prirodno matematichki smer !!!
Registered linux user #483732
Registrovani korisnik linux u Srbiji #1544
Registered ubuntu user #25959
 
Odgovor na temu

darkon
Darko Novakovic
Istrazivac, IMP
Beograd

Član broj: 13647
Poruke: 166
*.225.17.bitsyu.net.

Jabber: darkon@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!08.07.2006. u 15:41 - pre 215 meseci
Imao sam sličan problem na poslednjoj godini fakulteta, na poslednjih nekoliko ispita. Čak sam na neke ispite morao ponovo da izađem jer dežurni asistent nije imao razumevanja za moje kratko putovanje do WC-a. Samo što ispit počne (naročito oni u 8:00), posle jedno pola sata ili sat, mene tako preseče stomak da moram napolje. I to nije imalo veza sa tim kako sam spremio ispit. Neko od dežurih je imao razumevanja a neko ne. Ja sam se trudio da što više iskuliram i da ne mislim mnogo na problem, ali zaista je bilo neprijatno.
"Verovatno da preko nje mnoge sile kontrolišu mnogo šta..." - GANDOR
"Kada bi ljudski mozak bio tako jednostavan da bismo mogli da ga shvatimo, onda bismo mi bili toliko glupi da ga ipak ne bismo mogli shvatiti."
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: FRKA , sta da radim kada imam prijemni!

[ Pregleda: 5903 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.