Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Štampa vizit karti u Novom Sadu?

[es] :: Izdavaštvo :: Štampa vizit karti u Novom Sadu?

[ Pregleda: 8073 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Štampa vizit karti u Novom Sadu?01.06.2006. u 01:37 - pre 217 meseci
Gde odraditi štampu vizit karti u Novom Sadu, brzo, kvalitetno i povoljno?
Firma i cena?
 
Odgovor na temu

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
*.neobee.net.



+41 Profil

icon Re: Štampa vizit karti u Novom Sadu?01.06.2006. u 11:20 - pre 217 meseci
Grafomarketing - Laze Nancica, Zeus - Mileticeva ...
 
Odgovor na temu

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Re: Štampa vizit karti u Novom Sadu?01.06.2006. u 13:47 - pre 217 meseci
GrafoMarketing bije los glas da stampaju samo iz Corela sto mi skracuje mogucnosti a i pogadjanje boje, u fazonu stampanje iz drugih programa mu zaglupi masinu (neznje ili apsurd :) ). Za Zevs znam mada se ceka para dana i filmuje (iz Corela) cime ponovo sjebe poklapanje boja. Jel' ima jos neko sem CopyCentra.
 
Odgovor na temu

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
*.dialup.neobee.net.



+41 Profil

icon Re: Štampa vizit karti u Novom Sadu?01.06.2006. u 13:53 - pre 217 meseci
Citat:
ducka: GrafoMarketing bije los glas da stampaju samo iz Corela sto mi skracuje mogucnosti a i pogadjanje boje, u fazonu stampanje iz drugih programa mu zaglupi masinu (neznje ili apsurd :) ). Za Zevs znam mada se ceka para dana i filmuje (iz Corela) cime ponovo sjebe poklapanje boja.


Jesi ti siguran u to sto pricas? Bije ih glas ili si ti tako prosao? Nije da imam interesa u preporucivanju, preporuka je bazirana na pozitivnom iskustvu - momci su OK!

Inace, da se primetiti da u svakom drugom topic-u reklamiras Copy Centar. Nemam nista protiv njih, i oni su mi odradili neke poslove vise puta. Smeta mi sto blatis ljude bez argumenata.
 
Odgovor na temu

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Re: Štampa vizit karti u Novom Sadu?01.06.2006. u 20:28 - pre 217 meseci
E veruj mi da ne reklamiram CopyCentar, iz njega sam otisao odavno i nemam vremena da reklamiram nesto sto mi nece donositi profit.
Inace ne blatim ljude (istripovao si se) samo kazem da mi ne odgovara to da se stampa samo iz Corela, inace radio sam u na digitalnoj stampi godinu ipo dana, ne preterujem kad kazem da je znam u brucu :) i da sam stampao iz svih mogucih softvera bez problema (Corel, ceo Adobe, Quark, svi Cad-ovi, office celokupan, sve sve sve cak i iz c++-a a možda sam mogao i i DC++-a :D :D ). Ne znam koliko ti znas o samom procesu digitalne stampe ali veruj mi da sam radio na istom Xeroxu kao sto ima i grafoMarketing i voleo bih da im cak i pomognem oko tih nekih problema jer bi samim tim i moje probleme rešio. Inace video sam stampu odradjenu iz Corela u GrafoMarketingu i mogu reci samo reci hvale. Na 300gr. papiru takav otisak za 55dinara a3 se teško može naći čak i u Bg-u ali jebe ih proces i to je deFacto. Mada ako baš budem morao štampaću kod njih a sa pripremom ću se namučiti u Corel-u.
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Štampa vizit karti u Novom Sadu?

[ Pregleda: 8073 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.