Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MailWasher - zaista pomoć za čišćenje spama

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: MailWasher - zaista pomoć za čišćenje spama

[ Pregleda: 3618 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon MailWasher - zaista pomoć za čišćenje spama25.12.2002. u 14:25 - pre 259 meseci
Probao sam dosta programa koji su namenjeni čišćenju mail box-a od spama i nisam baš oduševljen ponudom. Uglavnom se sve svodi na listu poruka koju opet moramo ručno pregledati i obrisati. Pianje je da li je to ikakva ušteda u odnisu na isti posao urađen iz samog mail klijenta.

Skoro sam naleteo na MailWasher, freeware program koji zaista pomaže. Ne samo što i sam ume da detektuje spam (čak i viruse i trojance) nego što ima inteligentan mehanizam koji vam pomogne. Ako jednu poruku označite kao spam, on će označiti i sve ostale poslate sa iste adrese, sa sitim Subject-om ili koje po nekom drugom kriterijumu detektuje kao identične.

Imate i mogućnost da neku poruku ubacite u bazu tako da ubuduće te poruke automaski bivaju prepoznate kao spam, ali po želji mogu biti odmah i obrisane.

Program je namenjen za personalnu upotrebu. To znači da umesto mail klijenta, pokrećete MailWasher, koji obavi svoj posao a onda sam pokrene mail klijenta.

www.mailwasher.net
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: MailWasher - zaista pomoć za čišćenje spama25.12.2002. u 15:00 - pre 259 meseci
Yo Broker čudi me da si tek sad pronašao mailwasher :-) Takav borac protiv spama a...

No dobro da budemo ozbiljniji...Programcic koristim (relativno) duže vreme i to uglavnom za brisanje poruka sa servera kao i za spam, iako me ortak ubedjuje da predjem na the bat! meni se čini da je mailwasher daleko user friendly a ono bar što se tiče brisanje sa servera a i MW ima te prednosti pamćenja i programiranja spama

Iako mi u mailbox ne stiže baš previše spama, pazim gde se prijavljujem...uglavnom prvo prijavim neki servis tipa yahoo ili pa posle nekog vremena predjem i na mailbox preko provajdera...a imam ih 4 plus at work...uglavnom da ne drobim...moja dosadašnja iskustva sa "programčićem" su više nego povoljna, a isprobao sam gomilu sličnih...
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: MailWasher - zaista pomoć za čišćenje spama

[ Pregleda: 3618 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.