Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija

[es] :: Vodič za posao :: Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija

[ Pregleda: 4770 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

voice
Boris Angelovski
Marketing manager
Skopje Makedonija

Član broj: 95578
Poruke: 18
85.30.96.*

ICQ: 312


Profil

icon Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija23.05.2006. u 15:01 - pre 218 meseci
Imam svoju firmu i hteo bih naci brokere ili brokerske kuce koje imaju dobre reputacije da kontaktiram i radim s njim. Molim Vas pomozite mi oko izbora i kako da zapocnem svoj transver
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.dial.b92.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija23.05.2006. u 15:33 - pre 218 meseci
Ako mislis na Srbiju: http://www.belex.co.yu/ pa -> "Clanovi" pa -> "Spisak clanova"

 
Odgovor na temu

voice
Boris Angelovski
Marketing manager
Skopje Makedonija

Član broj: 95578
Poruke: 18
85.30.96.*

ICQ: 312


Profil

icon Re: Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija24.05.2006. u 10:07 - pre 218 meseci
Hvala na odgovoru ali mene vise interesiraju strani brokeri sa vece berze i dali neko ima kakvih iskustva oko poslovanja s njim molim vas recite mi
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija24.05.2006. u 11:24 - pre 218 meseci
A za šta ti trebaju brokeri? Ako hoćeš da izlistaš svoju kompaniju na berzi, onda to ne rade brokeri već specijalizovane banke...
 
Odgovor na temu

voice
Boris Angelovski
Marketing manager
Skopje Makedonija

Član broj: 95578
Poruke: 18
85.30.96.*

ICQ: 312


Profil

icon Re: Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija24.05.2006. u 12:55 - pre 218 meseci
Zdravo Ventura, citao sam dosta tvojih foruma i islim da dosta vladas ovom problermatikom. Ovako idemo iz pocetka. Prije dve godine osnivao sam firmu u Makedonii s kojom sam imao cel da najmim nekog brokera kod nas u makedonii i on bi trebao biti u vezi s brokerom u inostranstvu. Cilj mog poslovanja je bio da uradim neki tip berze kladionice u kojoj bi imao tri grupe mogucnosti investiranja. 1, gde je kupovanje akcija s najvecim rizikom naravno i najvecoj zaradi, 2 manjim rizikom i 3 najmanjoj zaradi ali sigurni poput sta ja znam nekih velikih korporacija. Pa imao sam za cilj da ljudi dodju uloze svoj novac u berzi ali da i oni sami imaju svaki put uvid u svoje akcije da mogu ih pratiti. Ali i tu sam stao moj drug koj je ondak radio na berzi i koj je imao kontakte s brokerima u washingtonu preselio se u kanadi a sa njim odu i moji ideji. Ukoliko mozes ili neko moze bio bih vrlo zainteresovan oko obnavjanje ove ideje.
 
Odgovor na temu

dr7jo
bg

Član broj: 36039
Poruke: 72
195.250.116.*



Profil

icon Re: Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija30.05.2006. u 13:04 - pre 217 meseci
Citat:
ventura: A za šta ti trebaju brokeri? Ako hoćeš da izlistaš svoju kompaniju na berzi, onda to ne rade brokeri već specijalizovane banke...



Ako hoce da izlistira kompaniju na berzi, to takodje rade brokeri. Ozbiljne brokerske kuce imaju svoje korporativno odeljenje i osim trgovanja bave se i investicionim bankarstvom i korporativnom agenturom
 
Odgovor na temu

Dragan Brkljac

Član broj: 98792
Poruke: 1
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija19.06.2006. u 15:24 - pre 217 meseci
pogledaj http://www.economy.co.yu/diskusije/index.php ima mnogo korisnih informacija o investiranju, uglavnom na Belex-u
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Kako da stupim u kontakt s ozbilnim brokerima kako bih mogao zapoceti kupovanje i prodaja akcija

[ Pregleda: 4770 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.