Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cudesnih li lazi iz Brisela !

elitemadzone.org :: MadZone :: Cudesnih li lazi iz Brisela !

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16278 | Odgovora: 97 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 15:39 - pre 218 meseci
Pre neki dan procitah dve vesti EU jedna se tice Poljske a jedna Srbije.

Kazu, eto Poljaci oduzimaju posao Englezima i jos snizavaju nadnicu ! Da sam juce dosao iz Kampucije i nastanio se u predgradju Volgograda jos bih i poverovao. Nije na Zapadu velika nezaposlenost zato sto posla nema, ili zato sto imigranti oduzimaju posao starosedaocima vec sto mili rodjeni evropejac ne bi taj posao radili ni za istu ni za vecu nadnicu, ni nikad ! Ne samo to, vec stavise, oni kad vide da im se na posao javi stranac oni mu sami smanje nadnicu. Nece da mu daju vise, znaju da je on stoka koja ce raditi i za bilo sta. Eh, kad bi mogli nekako da sve strance posto im ociste kanalizaciju, razvezu smece, operu babe i dede nekako sklone, dezintegrisu da bi ih opet sutra vratili.

A druga vest je upravo bizarna. Kazu Srbija ne moze na belu Sengen listu jer su joj granice porozne i zbog toga na Zapad prodje 300,000 imigranata godisnje ! Ajebote, stvarno treba imati IQ debila (izvinjavam se debilima) pa da se u ovo poveruje. Geografija ih demantuje. Samo neka pogledaju kartu pa vide da Srbija nema granica osim evropskih. Otkuda li dopesacise ti imigranti ? Verovatno u Briselu misle da Srbija na istoku granici sa Sirijom, a na Zapadu sa Francuskom, pa eto samo da predju u poroznu Srbiju i stigli su. Nemoj samo da mi kazu da Belgija bolje kontrolise svoju granicu od Srbije !

Kad sam bio dete obozavao sam Teksa Vilera, a on je imao uzreku: satanskih mu rogova. Ja od danas kazem: Briselskih mu lazi.

SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:03 - pre 218 meseci
Citat:

Kazu, eto Poljaci oduzimaju posao Englezima i jos snizavaju nadnicu ! Da sam juce dosao iz Kampucije i nastanio se u predgradju Volgograda jos bih i poverovao. Nije na Zapadu velika nezaposlenost zato sto posla nema, ili zato sto imigranti oduzimaju posao starosedaocima vec sto mili rodjeni evropejac ne bi taj posao radili ni za istu ni za vecu nadnicu, ni nikad ! Ne samo to, vec stavise, oni kad vide da im se na posao javi stranac oni mu sami smanje nadnicu. Nece da mu daju vise, znaju da je on stoka koja ce raditi i za bilo sta. Eh, kad bi mogli nekako da sve strance posto im ociste kanalizaciju, razvezu smece, operu babe i dede nekako sklone, dezintegrisu da bi ih opet sutra vratili.


To je bullshit propaganda desnicarskih politicara diljem EU koji tako dobijaju jeftino glasove matoraca i slabo edukovanih koji se i najvise boje za svoj posao.

Sto se tice snizavanja cene rada - tacno je da imigracija snizava cenu rada, ali samo onog za koji je potrebna najmanja kvalifikacija (osnovna skola) - dakle, nek uzmu i uce ako nece da im budu ugrozene guzice - ili nek rade vise ;-)

Inace, mislim da UK ima najmanje problema sa imigracijom od svih zemalja EU - ko god je bio u Londonu je mogao da vidi kako UK imigracioni sistem funkcionise vrlo dobro - daleko bolje od francuskog i sl...

Citat:

A druga vest je upravo bizarna. Kazu Srbija ne moze na belu Sengen listu jer su joj granice porozne i zbog toga na Zapad prodje 300,000 imigranata godisnje ! Ajebote, stvarno treba imati IQ debila (izvinjavam se debilima) pa da se u ovo poveruje. Geografija ih demantuje. Samo neka pogledaju kartu pa vide da Srbija nema granica osim evropskih. Otkuda li dopesacise ti imigranti ? Verovatno u Briselu misle da Srbija na istoku granici sa Sirijom, a na Zapadu sa Francuskom, pa eto samo da predju u poroznu Srbiju i stigli su. Nemoj samo da mi kazu da Belgija bolje kontrolise svoju granicu od Srbije !


Da vidimo - Srbija se granici sa: Albanijom, Makedonijom, BiH - zemljama koje isto nisu na "beloj listi" i koje dele isti problem sa Srbijom. U Srbiju se moze uci i na razne druge nacine - recimo u kamionu, a ko god je imao posla sa SCG carinom verovatno zna koliko su doticna gospoda imuna na "podmazivanje". Da li se neko zapitao kako prolazi onoliki heroin ;-)

Drugo, naravno da Belgija bolje kontrolise svoju granicu od Srbije, jer je clan sengenskog sistema, nema korumpiranu carinu i granicnu kontrolu i ne granici se ni sa jednom rizicnom zemljom + njihov pasos ne dobija svako na lepe oci, kao dvoglavog kod nas (bar do kraja 2005, sad su kao to malo doveli u red).

Trece govori samo za sebe: http://www.unhcr.org/cgi-bin/t....htm?tbl=NEWS&id=441a7d714

Citat:

The largest group of asylum seekers in 2005 was from Serbia and Montenegro, which includes asylum seekers from Kosovo; followed by the Russian Federation, which includes asylum seekers from Chechnya. China remained the third largest country of origin for asylum seekers, followed by Iraq and Turkey.


Cetvrto, Srbija nema potpisan sporazum o readmisiji sa svim zemljama EU - dakle nije u formalnoj obavezi da prima kojekakve ilegalce koji su iz nje zapalili - razlog vise da se njima onda lepo trazi viza.

Peto, cifra od 300000 imigranata godisnje je moguce briselska patka - mozda se radi o 30-tak hiljada (neko je dokucao nulu) jer samo azilskih aplikacija iz SCG imas bar 10 hiljada jer kao sto UNHCR kaze:

Citat:

Since 2001, applications for asylum in 50 industrialized countries have declined by 49 percent. Last year, 336,000 asylum applications were submitted, 15 percent fewer than in 2004.


SCG je na prvom mestu, po istim podacima - nemam tacne cifre al ne verujem da ako je prva ima manje od 5% (15000) - a verovatno i vise, samo u Svedskoj je azil trazilo 2944 drzavljana SCG. Ovome dodaj i "obicne" ilegalne imigrante, zatim belo roblje i prosvercovane jadnike ko zna odakle + naravno ekipu koja ima nas pasos preko korupcije.

Eto tako... toliko o beloj listi.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:03 - pre 218 meseci

Pa ako imas nas pasos onda ga malo pogledaj, kad svatis da njega moze da napravim mika u lokalnoj stampariji onda ces valjda svatiti o cemu pricaju. Ako ni tada ne svatis onda verovatno pripadas onoj grupi koju si pomenuo. izvdinjam se doticnoj grupi usput.

Kas
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:15 - pre 218 meseci
ovde se uopste ne govori o nasim pasosima, nepismeni kasade.

Ako je Belgija tako sigurna evo ja te Dimkovicu pitam. Hajde da ja i ti ostavimo nase pasose kuci, pa da se nadjemo u Briselu, a onda da odemo u rodnu Srbiju. Sta mislis sta cemo uspeti ? Samo to reci. Pa o cemu onda dalje da pricamo ?

Takve sumanute lazi mogu se roditi samo u glavi dokonih birokrata koji za svoj nerad i nesposobnost kinje citav jedan narod, nas srpski. Ali neka, neka, pitacu ih ja za koju godinu gde su stigli sa svojim umovanjima.
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:17 - pre 218 meseci
Ne radi se o pasosima? inace pise se Kasaad cisto da ne budes nepismen u buducnosti......


a da ne radi se o pasosima ..nego o zaveri vatikana i cia-e ..kako sam to mogo da zaboravim!!!!

Kas
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:26 - pre 218 meseci
svejedno, o pasosima se vec pricalo i tacno je da oni nisu ok i da bi trebali biti bolji, ali navodna, kazem navodna poroznost nasih granica nema veze sa tim vec upravo se opet radi o prebacivanju krivice jedne nesposobne administracije na citav nas narod pa ti to zovi i zaverom ako ti volja.

I amebi i prabicaru je jasno da ne moze Srbija da kontrolise ko ulazi u EU ! Pa cekaj gde je taj super nadljudski sengen sistem + plus super kontrola + zigovi + pasosi da sprece tolike emigrante da udju !!! Nemogu da verujem da razuman covek tako necemu moze da veruje.

Jedva cekam da BG+RO udju u EU.
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:28 - pre 218 meseci
ili da preformulisem pitanje i za tebe i za Dimkovica:

Kako Srbija moze biti kriva sto neko ilegalno ulazi u EU ? Kako ?

[Ovu poruku je menjao Vostoki dana 20.05.2006. u 17:29 GMT+1]
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:38 - pre 218 meseci

Nije kriva sto neko udje, nego sto ne primi tog nekog nazad ..lepo ti je Dimkovic objasnio ono o extradiciji ili kako se god to strucno zvalo.

Kas
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:44 - pre 218 meseci
ahahah, koga to da primi nazad ?

Arape, mi govorimo o ljudima iz trecih zemlja. Mi nemamo obaveze prema EU. Sta imam da pitam Dimkovica kad on sam kaze:

Citat:
Da vidimo - Srbija se granici sa: Albanijom, Makedonijom, BiH - zemljama koje isto nisu na "beloj listi" i koje dele isti problem sa Srbijom. U Srbiju se moze uci i na razne druge nacine - recimo u kamionu, a ko god je imao posla sa SCG carinom verovatno zna koliko su doticna gospoda imuna na "podmazivanje". Da li se neko zapitao kako prolazi onoliki heroin ;-)


Dakle heroin prodje kroz Srbiju jer nasa granica nista ne valja. Onda on prodje i kroz granicu EU koja je fantasticna i sad Srbija je kriva. E stvrano...
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:47 - pre 218 meseci

E mene mrzi da tebi dokazujem da je zemlja kugla stvarno ..kad prestanes da se frljas cinjenicama i da verujes u teorije zavere mozda probam jos jednom da ti objasnim a do tad.....


Kas
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:48 - pre 218 meseci
@Vostoki,

Upravo u tome i jeste problem - jer sa takvim korumpiranim stanjem granice, EU bi postala jos poroznija na Arape i heroin - zamisli platis Miki cariniku 5000 eur kod Dimitrovgrada, i vozis bez granica do tog Brisela :)

Vidis problem? :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:53 - pre 218 meseci
Citat:
kasaad: ..lepo ti je Dimkovic objasnio ono o extradiciji ili kako se god to strucno zvalo.

readmisija... kad smo vec kod toga, jedan politicar je jos pre nekih godinu dana izjavio da mi imamo sporazume o readmisiji sa svim clanicama EU. Moze li se negde naci tacan spisak sa kim imamo a sa kim nemamo?
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 16:57 - pre 218 meseci
evropa je vec korumpirana sa ili bez Srbije. Prema tome ne moze poroznost srpskih granica biti izgovor za ogroman broj emigranata tamo. Oni treba da cuvaju svoje granice i nema cega da se boje.

Njihovi sluzbenici i carinici su jos kako korumpirani. Policija se pravi luda, ne radi nista, a onda se izivljava malo i tako u krug, a krivi se neko treci. O cemu oni pricaju i o kakvoj bezbednosti kad ja idem posle 21h sa sestorim ocima otvorenim i to 1500 km od Srbije. Verovatno ce Srbija i za to biti kriva jer mora nekako da su oni dosli svi preko Srbije.

Kad mi neko kaze da je srpsko drustvo kriminalno i u korupciji meni dodje da placem, ali kad mi kaze da je na Zapadu sve ok onda mi se povraca...


SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 17:09 - pre 218 meseci

Tu cu se sloziti sa tobom, naravno da je i zapad daleko od idealnog ali SRBIJA TM je ipak to sve sto je na zapadu lose dovela do savrsenstva.

Kas
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 17:19 - pre 218 meseci
Definitivno su kvarni kao muckovi. Znam desetak ljudi koji su iskesirali 1000 EUR-a i bez problema dobili sengensku vizu za vise ulazaka, dok meni koji ispunjavam sve moguce uslove ali nisam podmazao, bez obrazlozenja odbijaju zahtev za odlazak na CEBIT. Videli ljudi da imam milion dinara na racunu pa misle "sta je za njega hiljadu eur-a"... E, pa necete, korumpirana gospodo, makar ja vise nikada ne presao granicu EU.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 17:25 - pre 218 meseci
eh dragi moj pctele, pa sta je readmisija ?

Ajde da malo razmislimo. To znaci vi ste obavezni da primite svog gradjanina nazad, ako ga mi vise ne zelimo. Kakve li ove ludosti nisam cuo ! Pa recite mi bese li ikada igde ikoje zemlje sveta da svog gradjanina nece primiti slobodno nazad samo ako li joj se javi na granici ?

No, jasna je igra Zapada gde su oni nama hteli uvaljivati i gradjane koje ne zele, a nisu nasi. Ili bar da su mogli pohvatati nase ilegalce ja bih rekao u redu, ali nisu mogli ni to. Posle se cude otkud Madrid, London, Njujork... i opet ista sema isti plot: oni imaju bazu u inostranstvo. Da, ali kako su usli, e pa to se ne pita. Britanija je cak ostrvo, ali sve jedno baza ja u Bosni, Angoli, Kajmakcalanskim ostrvima...


SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
194.106.169.*



+1365 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 19:24 - pre 218 meseci
Vostoki, ti si potpuno odlijepio.... :)
Sta ti je taj "zapad" tako strasno uradio da ih toliko prezires?
O cemu ti pricas, sta tebi nije jasno?? Ljudi se masovno svercuju preko Dunava (ili preko Save, jer je Bosna jos tezi slucaj od nas).. Znas li koliko je bilo slucajeva prevrtanja camaca prosle godine pri prelasku iz Bosne i davljenja tih ljudi. Bar 4-5.

A koliko ih samo prodje u kamionima... sto slazem se nije samo nasa krivica. Bar je jednaka kao i hrvatska ili ostalih zemalja kroz koje ide "tranzit"...
Ja bas i nisam nailazio na vijesti kako je na batrovcima u nekom kamionu pronadjeno toliko i toliko ilegalnih imigranata...

[Ovu poruku je menjao Tyler Durden dana 20.05.2006. u 20:27 GMT+1]
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 19:41 - pre 218 meseci
Citat:
Tyler Durden: Znas li koliko je bilo slucajeva prevrtanja camaca prosle godine pri prelasku iz Bosne i davljenja tih ljudi. Bar 4-5.

Ne razumem. Bosna se nigde ne granici sa EU. Mi tamo mozemo tako sto samo pokazemo licnu kartu, oni ovamo takodje mogu bez vize. Postoji li neki problem koji ja ne vidim?
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 19:43 - pre 218 meseci
da emigranti prolaze kroz Srbiju, ali ono shto vostoki hoce da kaze je, zashto ih ne zaustave na granicama EU zemalja kad su njihove granice tolko bolje od nashih? krive nas da sluzimo za tranzit emigranata, a ni sami ne mogu da ih zaustave.


'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.l.strato-dslnet.de.



+7177 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !20.05.2006. u 20:52 - pre 218 meseci
@Pctel, porediti stepen korupcije EU i Srbije je smesno - i ti sto dodju da alociraju vize su korumpirani jer im se moze, posto su na privremenom boravku u korupcionaskom raju.

EU nije slobodna od korupcije, korupcija je na visokom nivou - ali to uopste nije ni bitno za vize, bas se upravo i radi o korupciji niskog nivoa.

Citat:
No, jasna je igra Zapada gde su oni nama hteli uvaljivati i gradjane koje ne zele, a nisu nasi.


Odakle ti ideja da ce da posalju nama neke koji "nisu nasi"? U sistemu readmisije postoji jasna procedura - ako neces, ne mora al zaboravi na sengen. Hoces da kazes da Hrvatima vracaju Arape jer Hrvati imaju kompletirane sporazume o readmisiji? Ili Bugarima mozda? Ili Rumunima?

A da... nas jedino mrze njih sve vole - stara pesma :)

Citat:

evropa je vec korumpirana sa ili bez Srbije.


Ovo vec prelazi u SF - svaka zemlja je korumpirana (osim eventualno skandinavskih), ali nivo korupcije Srbije je daleko daleko blizi proseku africkih zemalja nego EU. Srbija bi svakako spustila prosek korupcije Evrope za red velicine da sutra postane deo EU (kao i Bugari uostalom).

Citat:
Prema tome ne moze poroznost srpskih granica biti izgovor za ogroman broj emigranata tamo. Oni treba da cuvaju svoje granice i nema cega da se boje.


Problem je sto ako pustis sve sa SCG pasosem (a to je, zapravo, beli sengen) - to znaci da u EU moze uci bilo ko sa tim pasosem, jer je SCG pasos papir koji se dobijao bez ikakvih problema.

Kapisci?

Ako ne verujes da su Srbi izdavali pasose mnogima bez ikakve evidencije - sta da ti radim, ako imas neke poznanike ili prijatelje u diplomatiji probaj da se raspitas.

Ko EU garantuje da Srbi nece poceti "made-to-order" passport biznis cim taj pasos postane jednostavan nacin svima da udju u EU. Iz ranijeg iskustva se vidi da je i onako jadan SCG pasos bio lep biznis nekom, mogu da zamislim kakav bi posao bio EU-ready pasos.

Zato se i zahteva da se skroz poostri procedura sa jedne strane, i da se potpise readmisija - pa ako si izdao pasos Arapu, dobices ga nazad ako je ilegalac :-)


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 20.05.2006. u 22:11 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Cudesnih li lazi iz Brisela !

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16278 | Odgovora: 97 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.