Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cudesnih li lazi iz Brisela !

elitemadzone.org :: MadZone :: Cudesnih li lazi iz Brisela !

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16276 | Odgovora: 97 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !21.05.2006. u 22:48 - pre 218 meseci
e to sa vizama TOLIKO nema veze sa realnoscu...ima veze samo sa politikom i interesom.
neko je pomenuo "copavog" i kako se sa tim pasoshem moglo svuda. A jel to bilo tako jer smo bili demokratska drzava? Sto smo potpisali readmisiju i sl. NE, to je bilo tako jer se "copavi" inatio sovjetima&Co. pa smo imali povlastice.

Moze Srbija da potpise sve i svashta, ali dok njima odgovara da mi budemo bannana drzava, mi ce mo to i biti. I ne mozemo da uticemo na to, vec samo da igramo po njihovim pravilima, dok jednog dana ne budemo dovoljno mocni da budemo ravnopravni.
'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !21.05.2006. u 22:52 - pre 218 meseci
Citat:

neko je pomenuo "copavog" i kako se sa tim pasoshem moglo svuda. A jel to bilo tako jer smo bili demokratska drzava? Sto smo potpisali readmisiju i sl. NE, to je bilo tako jer se "copavi" inatio sovjetima&Co. pa smo imali povlastice.


SFRJ jeste bila ugledna clanica medjunarodne zajednice i verujem da je postovala sve tadasnje procedure i sporazume sa zemljama EEZ.

Sengen je nastao tek kasnije.

Citat:

Moze Srbija da potpise sve i svashta, ali dok njima odgovara da mi budemo bannana drzava, mi ce mo to i biti. I ne mozemo da uticemo na to, vec samo da igramo po njihovim pravilima, dok jednog dana ne budemo dovoljno mocni da budemo ravnopravni.


Pa mozemo da uticemo na to - da postanemo dovoljno mocni ;-) A to cemo postati jacom ekonomijom - a to ce se desiti kad prestanemo da prkosimo celom svetu :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

buljko
Član broj: 77384
Poruke: 4624
212.200.139.*



+5 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !21.05.2006. u 23:03 - pre 218 meseci
Ovoliko pljuvanja po samome sebi odavno nisam video (doduse ni citao ovakve teme). Da se iza nekog nicka ne krije mozda Natasa Kandic ili Sonja Biserko???
 
Odgovor na temu

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !21.05.2006. u 23:06 - pre 218 meseci
Ne bih znao, mozda se i krije, ali to nisam ja...ja sam lepo napisao ko sam.

'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !21.05.2006. u 23:34 - pre 218 meseci
Takodje :)

Nekome je to "pljuvanje po sebi" a nekome drugom reality check. Ako mene neko u inostranstvu pita o Srbiji uvek kazem sve najbolje. Ali mi svakako ne pada na pamet da u prici sa ljudima iz Srbije karikiram stvari i pricam bajke kao iz rezije serijala RTS90-tih

Fantasticno je i da je nekom pominjanje endemske sistemske korupcije u Srbiji, koja zazire i u nacine izdavanja putnih dokumenata, kontrolu granice i sl.., u stvari asocijacija na "Natasu Kandic" ;-)

No dobro - mozda je zanimljivije pricati o visevekovnom mucenistvu :)))


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 22.05.2006. u 00:37 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 08:20 - pre 218 meseci
Hm, ja u prici sa ljudima iz inostransta bas i ne pricam sve najbolje o Srbiji. Zato sto nije bas sve u najboljem redu. Ili je to izgleda samo meni i jos 2% ljudi... ili mozda ja zivim u nekom paralelnom univerzumu gdje Srbija u poprilicnom *****..

[Ovu poruku je menjao Tyler Durden dana 22.05.2006. u 09:21 GMT+1]
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

buljko
Član broj: 77384
Poruke: 4624
62.108.124.*



+5 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 10:32 - pre 218 meseci
Da ne zivite u zabludi, niko nije tvrdio da je ovde sve u redu, naprotiv. Moje je pravo da mislim da sam bolje obavesten sta se desava u MOJOJ zemlji od nekoga ko to cita iz TUDJIH novina! Ali tvrditi da je tamo sve u redu, da nema korupcije, da vlada apsolutna pravda, da se sve radi da bi se nama pomoglo i da je Srbija, Srbi ili sta vec u ovoj zemlji ISKLJUCIVI krivac za sve sto se desavalo zadnjih godina... To me podseca na gorepomenute individue i to je, sto neko rece, za povracanje!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 10:42 - pre 218 meseci
Ma dobro, bre :) A sto ti brines da li ima korupcije u Briselu - to je problem Brisela - ako Srbija ima problem sa korupcijom u Briselu, koji direktno smetaju Srbiji, uvek to moze da navede i da povede diplomatske akcije protiv toga.

Uopste mi nije jasna ta ideja "politike tudjeg dvorista" - EU ima relativno jake mehanizme za borbu pritiv korupcije koji naravno ne funkcionisu apsolutno savrseno (kao ni nigde drugde), ali svakako daleko bolje od mehanizama u Srbiji, i to je jedino sto je ovde bitno. To da li neki Airbus radi neku visoku korupciju u nekim velikim avio kompanijama, mozda, radi, recimo, kupovine aviona - je stvar tih drzava tamo i tih kompanija, ne Srbije.

Bottom line je - korupcija u Srbiji deluje direktno na tebe, a hipoteticka korupcija u EU svakako ne deluje na tebe -

A pravo EU je svakako da ne mora da primi u svoju "visa-free" zonu zemlju koja je za red velicine vise korumpirana od proseka EU, a to je Srbija danas - ako Srbija misli da nije korumpirana, i da ne treba da se menja - so be it, ali ne moze ocekivati od Brisela da promeni svoj stav prema vizama samo zato sto mi mislimo da smo bolji od Bugara.

Razmisli, kao da pravimo fudbalsku reprezaciju - i u nju hoce da udje klinac iz kraja, koji samo zna da dribla i da se cepa - mi ga naravno ne primamo u reprezentaciju. E sad taj klinac krene da se dere i buni kako, eto, i neki u nasoj reprezanticiji su imali par zutih kartona i to je, valjda, neko nebesko opravdanje da on isto treba da bude u reprezentaciji bez da nauci da igra fudbal :-)

@Edit - uzgred, zapitaj se zasto zvanicna Srbija ne obavestava svoje gradjane o statusu pregovora o "belom sengenu" sa EU - zasto se taji da smo u poslednje 2 godine samo potpisali jedan ugovor o readmisiji i to tek kada nam je ta konkretna zemlja zapretila da ce nam poptuno uskratiti vize. Naravno, ministri zaduzeni bas za to se sigurno bave nekim drugim poslom (uvodjenjem monarhije?!?! - to je valjda posao Ministra Inostranih Poslova, i za to prima platu od gradjana Srbije)


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 22.05.2006. u 13:43 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 12:26 - pre 218 meseci
Tesko ovi prelamaju u mozak Ivane :D
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 12:56 - pre 218 meseci
ma dobro si im rekao, politka tudjeg dvorista. tako je isto i sa osumnjicenima za ratne zlocine. kad im kazes da mi treba da ih isporucimo odgovor na to je a sto oni ne isporucuju.

kad treba nekom da se izvinimo, odgovor je a sto se oni nama.... to je glavna stvar, ocisti kod svoje kuce pa onda imas pravo da kenjas drugima sto su losi...
ma nista od ove srbije, brate nista.... treba bezati glavom bez obzira, i ne okretati se.
bitno je da hoce da kupe patike sa dvoglavim orlom, ma zabole me za to
 
Odgovor na temu

ogenox
Beograd

Član broj: 89206
Poruke: 52
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 14:05 - pre 218 meseci
Čitam kako ste nezadovoljni stanjem u Srbiji, pa se sjetih svoje muke. Ja sam nezadovoljan i stanjem u Srbiji i stanjem u Crnoj Gori. Dakle, ja moram da brinem o stanju u dvije države, jer mi pola najbliže familije živi u Crnoj Gori, a druga polovina živi u Srbiji. Kako god okreneš-manjina sam, i tamo i ovdje, ovdje sam Crnogorac, a tamo sam Srbin.

Možda mi i nije tako loša pozicija, koju državu prije stave na bijelu listu-uzimam pasoš te države!

Citat:
biotech:ma nista od ove srbije, brate nista.... treba bezati glavom bez obzira, i ne okretati se.

Da li mi to predlažeš da se vratim u Crnu Goru, je li?


You know the world is going crazy when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy, the tallest guy in the NBA is Chinese, the Swiss hold the America's Cup, France is accusing the U.S. of arrogance, Germany doesn't want to go to war, and the three most powerful men in America are named 'Bush', 'Dick', and 'Colon'. - CHRIS ROCK
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 14:29 - pre 218 meseci
Citat:
ogenox: Čitam kako ste nezadovoljni stanjem u Srbiji, pa se sjetih svoje muke. Ja sam nezadovoljan i stanjem u Srbiji i stanjem u Crnoj Gori. Dakle, ja moram da brinem o stanju u dvije države, jer mi pola najbliže familije živi u Crnoj Gori, a druga polovina živi u Srbiji. Kako god okreneš-manjina sam, i tamo i ovdje, ovdje sam Crnogorac, a tamo sam Srbin.

Možda mi i nije tako loša pozicija, koju državu prije stave na bijelu listu-uzimam pasoš te države!;)


Da li mi to predlažeš da se vratim u Crnu Goru, je li? 8)


nije mi palo na pamet to, ide gde ti je volja.
i pre bi delio ljude na lopove i postene nego nekako dugacije.
 
Odgovor na temu

ogenox
Beograd

Član broj: 89206
Poruke: 52
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 14:56 - pre 218 meseci
Citat:
biotech: nije mi palo na pamet to, ide gde ti je volja.
i pre bi delio ljude na lopove i postene nego nekako dugacije.


Znam na šta si mislio, nego sam poslije rezultata referenduma u dilemi.

Šalim se, ostajem da se sa vama borim za bolju Srbiju!
You know the world is going crazy when the best rapper is a white guy, the best golfer is a black guy, the tallest guy in the NBA is Chinese, the Swiss hold the America's Cup, France is accusing the U.S. of arrogance, Germany doesn't want to go to war, and the three most powerful men in America are named 'Bush', 'Dick', and 'Colon'. - CHRIS ROCK
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 15:25 - pre 218 meseci
I ovamo i tamo je j... mu majku, i sam referendum i nesavisnost sam po sebi Crnogorcima nece pomoci, kao i ovde, mora pravni sistem da se dovede na nivo EU i iskoreni korupcija... Nego, ko Draskovica placa da uvodi kraljevinu ovde? Iskreno, mora referendum da bude ovde (ako ga bude uopste) a dotad bi mu bilo bolje da cuti. Nisam za monarhiju republika je vise nego dobra, nego ako bude referenduma ovde, kako bude, ali da ministar spoljnih poslova uvodi monarhiju je neukusno.
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool874.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 17:41 - pre 218 meseci
Nego da se vratimo na temu.

Ja ne verujem da ce EU postojati kroz par godina, bar ne u ovom obliku. Zasto onda da idemo tamo, bolje da pravimo zakone po uzoru na USA i Japan i da se integrisemo u pravom smeru.

Vec sada u Italiji gde ja zivim je ocito nezadovoljstvo EU. Italija kao osnivac gleda mrko na novopridosle, novopridosli se osecaju isfrustrirani jer su neispunjena ocekivanja. I u celoj toj prici evo ti Srbije. Ona bi verovatno trebala za sve to da bude glavni krivac.

Problem je u tome sto Zapadna Evropa stagnira jer je ogrezla u neradu i administraciji. Najveci sljakatori su vam ti isti gastarbajteri na koje oni pljuju. Pljuju jer je ukinuto robovlasnistvo za kojim oni placu pa ipak moraju i gastarbajtera da tretiraju kao coveka iako mu na svakom koraku govore da nije tako...

Pogledajte samo Francusku. Nekadasnja sila. Sa punim pravom kazem nekadasnja. Iz Svedske se mladi iseljavaju i idu za Ameriku. Britanija mudro stoji van ludog drustva...

Dok sam ziveo u Srbiji sirom otvorenih ociju sam slusao o EU, a sada kad zivim u EU sa jos vecim divljenjem gledam na Ameriku !!! Ko mi ne veruje, neka proba, onda ce se setiti mojih reci.

SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 17:53 - pre 218 meseci
Nisu sve EU zemlje takve kakve ti navodis - sam si primetio da UK recimo nema tih problema. Nemacka ima daleko manje probleme sa imigrantima od Francuske, i Sl.

E sad, to da je USA daleko fleksibilnija po pitanju rada i imigracije je tacno - ali opet, ne vidim kakve to veze ima sa kontekstom viza - EU nam ne da blanko visa-free putovanje, jer hoce da se otarase imigranata koji su dosli iz nasih krajeva i hoce da uspostave sistem da mogu uvek da ih vrate ako ponovo zalutaju tamo.

Da USA ima gomilu imigranata sa Balkana koji vise na socijalnoj pomoci, siguran sam da bi se i oni pobunili. Doduse, u USA i ne postoji koncept zivota na drzavnim jaslama pa niko normalan i ne ide tamo ako stvarno nece da radi.

Citat:

Ja ne verujem da ce EU postojati kroz par godina, bar ne u ovom obliku. Zasto onda da idemo tamo, bolje da pravimo zakone po uzoru na USA i Japan i da se integrisemo u pravom smeru.


Mislim da masis poentu - nema ama bas nikakve razlike izmedju EU i USA zakona sto se stvari koje nama nedostaju tice i koje od nas trazi EU. Jedina bitna razlika izmedju USA i mnogih EU drzava je radna/socijalna, poreska i imigraciona politika, nesto sto Srbija svakako nema ni nalik EU niti ce imati u skorije vreme (niti mislim da treba, btw).

Prilazenje EU znaci usvajanje opstih modernih civilizacijskih zakona i tekovina (sigurnost privatne svojine, stroga kontrola finansija, striktna razdvojenost sudske, izvrsne i zakonodavne vlasti, smanjenje korupcije, propisna kontrola granica, slobodna trgovina, demokratija u izborima, prava manjina i finansijska sloboda regiona itd...) koje svakako nece odmoci Srbiji - sam cin spajanja sa EU je stvar isplativosti u nekom trenutku, ali je potpuno pozeljno ispunjavanje uslova za prilaz EU koji su svakako isto sto i ispunjenje uslova da se Srbija smatra normalnom modernom drzavom.


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 22.05.2006. u 18:58 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool874.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 18:24 - pre 218 meseci
ne znam samo kako to stranac moze u EU da zivi na drzavnim jaslama ? Ej javi mi molim te -:)

Inace Britanija je u EU mnogo manje nego Francuska. Hehe pametan je Englez...

Emigranti su ti u Evropi dezurni krivci. ko misli suprotno evo ja imam jedan predlog: Nega nas sve proteraju sutradan, neka okuvaju Vartolomejsku noc. Ne bi ti to dragi moj oni nikad uradili jer bi se podavili sutra u sopstvenim govnima !
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 18:28 - pre 218 meseci
Kakvog li naroda ima :rolleyes:
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 18:51 - pre 218 meseci
Ahm.. khm...

Vostoki,

Citat:
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.


O RLY? OMFG LOL!!



nakon toga posta gore, i potpisa, zasto uopste ocekujes ozbiljno da te shvatimo?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Cudesnih li lazi iz Brisela !22.05.2006. u 19:16 - pre 218 meseci
Citat:
Vostoki
ne znam samo kako to stranac moze u EU da zivi na drzavnim jaslama ? Ej javi mi molim te -:)


Nisi cuo za pojam "Azilant" - evo ja cu da ti ga malo pojasnim - kad dodjes iz oblasti koja je ugrozena, a to je recimo sasvim slucajno bio Balkan, dobijes jednu specijalnu dozvolu boravka gde eto imas i pristup javnim fondovima. Razvijene drzave moraju da primaju takve zbog pravila UN - al eto ako nema readmisije postoji problem sa vracanjem i kad istekne "period ugrozenosti" koji je svakako na Balkanu istekao.

Osim toga, cak i da nisu azilanti vec samo ilegalni - i to je finansijski problem za drzavu jer ilegalni imigranti ne placaju porez, zatim i oni moraju imati elementarnu zdravstvenu negu itd.. itd...

Citat:

Inace Britanija je u EU mnogo manje nego Francuska. Hehe pametan je Englez...


Britanija je po svim svojim zakonima ne samo punopravna nego i jedna od najvaznijih clanica EU - jedino sto Britanija nema a Francuska ima je sengenski sporazum (Britanija je korisnik) i EU valuta. Porediti Britaniju i Srbiju je besmisleno - sve sto ima Britanija, a Srbija isto treba da ima - je bas sadrzano u uslovima EU za pristup Srbije istoj :-)))

Samo se ti nadaj da je Britanija drugacija od EU - verovatno tamo izdaju pasose na lepe oci, ili mite sudije sa 100K evra kao na brdovitom Balkanu ;-)

Uzgred, i za Britaniju nam treba viza ;-)

Citat:

Emigranti su ti u Evropi dezurni krivci. ko misli suprotno evo ja imam jedan predlog: Nega nas sve proteraju sutradan, neka okuvaju Vartolomejsku noc. Ne bi ti to dragi moj oni nikad uradili jer bi se podavili sutra u sopstvenim govnima !


Mislim da brkas pojmove legalnih i ilegalnih imigranata, verovatno namerno ;-) Problem EU su oni ilegalni kao i oni koji su azilanti a vise nema razloga da budu ;-)

Nece biti nikakve Vartolomejske noci - ali Srbima ce trebati viza sve dok ne prihvate da moraju da prihvate svoje ilegalce i krimose nazad bez pogovora kao i (skoro) sve njene komsije :-)


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 22.05.2006. u 20:24 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Cudesnih li lazi iz Brisela !

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16276 | Odgovora: 97 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.