Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fenner dvd62a - dvd/divx player - problem sa titlovima

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Fenner dvd62a - dvd/divx player - problem sa titlovima

[ Pregleda: 2999 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
195.252.89.*



Profil

icon Fenner dvd62a - dvd/divx player - problem sa titlovima13.05.2006. u 08:47 - pre 218 meseci
Kupio sam ovaj model dvd/divx player-a i svidja mi se kako radi. Problem je kao i kod vecine ovih player-a titl, koji ne prikazuje nasa slova, sto je manje bitno, ali koji je nenormalno sitan, slova su bele boje, a najgore je sto nema nikakve pozadinske boje, tako da ga je skoro nemoguce procitati, osim u retkim slucajevima gde je na filmu neka tamnija scena i ako sedite na jedno metar od tv-a. Da li postoji neki nacin da se utice na titl, pre svega boju slova, velicinu, a ako je moguce i pozadinu?

Ovo je link uredjaja, ako nekoga interesuje.
 
Odgovor na temu

tntota
nenad totarvaj
Beograd

Član broj: 96340
Poruke: 7
213.92.80.*



Profil

icon Re: Fenner dvd62a - dvd/divx player - problem sa titlovima20.10.2006. u 14:01 - pre 213 meseci
Imam problem sa daljincem za Fenner DVD62a. Zvao sam i zvanicni servis, medjutim nemaju ih na lageru. Ima li neko iskustva sa univerzalnim daljincima, koji bi mogao da odgovara ovom DVD uredjaju. Gledao sam 10 vrsta daljinaca ali u specifikaciji niko ne spominje ovu nesretnu firmu i njene proizvode. Bez daljinca sam osudjen na DVD filmove koji su bez menija. Cim se pojavi neki meni ja dalje nemam kud
Pozdrav, TnToTa
TnToTa
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Fenner dvd62a - dvd/divx player - problem sa titlovima

[ Pregleda: 2999 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.