Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako arhivirati serbiancafe @ account?

[es] :: E-mail :: Kako arhivirati serbiancafe @ account?

[ Pregleda: 2035 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pera detlich
Woody Woodpecker

Član broj: 3905
Poruke: 50
195.252.71.*



Profil

icon Kako arhivirati serbiancafe @ account?10.05.2006. u 13:36 - pre 218 meseci
Imam na serbiancafeu email account, koji je gotovo pun. Ostalo mi je još sasvim malo prostora, pa bi da ga u jednom potezu arhiviram.

Znam da postoji metod sa POP3 rešenjem. Naime moguće je setovati MicroSoft OUTLOOK mailer na kucnom PCu da „skida” pomoću POP3 setovanja (mislim da se POP3 adresa Outlooka setuje na adresu public domain mailera) emailove sa drugih, javnih accounta. Međutim takav servis neke kompanije naplacujju (mislim da yahoo naplacuje, gmail definitivno ne, ali ne znam kakva je poslovna politika serbian cafea)?

Da li (možda) postoji neki skriveni metod za arhiviranje (kao opcija u podesavanjima na SC emailu) koji ja nisam mogao da pronadjem) ?

Voleo bih da čujem vase savete. Da li postoji neko adekvatno rešenje za ovaj problem? Svakako razumete da je arhiviranje „skidanjem” email po email isuvise dugotrajno i bolno rešenje.

Pera Detlich [3905]

Ko shvata znace, ko zna razumece, ko razume shvatice
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: Kako arhivirati serbiancafe @ account?30.05.2006. u 10:40 - pre 217 meseci
SerbianCafe mail servis ide preko Everyone.net, a korisnici free accounta, u koje i ti spadaš, mail mogu proveravati isključivo putem webmaila. Međutim, osavljena je i mogućnost ako hoćeš da dobiješ POP3 access tvom mailboxu, da platiš godišnju naknadu koja je možda između 10 i 20$.
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Kako arhivirati serbiancafe @ account?

[ Pregleda: 2035 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.